Strona 238 z 288
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,380 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja z dwójka sama w domu, więc nawet czasem nie mam kiedy do WC iść;-) Bartuś kochany jest, sam się sobą zajmuje, rozgląda się, leży w bujaczku, mało marudzi. Starszy Tymek za to daje czadu, łobuz się zrobił straszny, zazdrosny, nie mogę go z oka spuścic bo bije i szczypie Bartka..

Patusiaq a umówiłas się na kolejną wizytę z położną? U mnie we wtorek będzie 4ty raz.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta
    Karoll88 u nas bardzo dobrze , mąż bardzo się stara i pomaga przy małym ,jest świetnym ojcem ale co do tego to akurat nie miałam wątpliwości
    Ale Ty juz sobie poukładałas jakoś wszstko w głowie?? mam nadzieję że synek dostarcza Ci wiele radości i nie masz już dołków Pozdrawiam

Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    hej Wam boziu czy wy też macie aż tak ograniczony czas na wszystko ? teraz akurat udało mi się siąść na kompa, mała mam na rogalu i leży przy mnie.
    co do bujaczka, który zamawiałam - ogólnie moja mała lubi go ponieważ w dzien to nawet lubi sobie w tej kolysce polezec. jedyny minus - nie buja się samo tyllko trzeba pobujać.

muszę chyba zainwestować w tą chustę , niestety Dorcia w dzień robi sobie drzemki tylko na mniej wiecej 10 minut, od dwóch dni nie ma za bardzo humoru... a ja dostaję świra. jakoś musze przeżyć :P .
    powiedzcie mi, ile razy była już u Was położna ? u mnie tylko raz.. przed wizytą u pediatry iiii koniec.
    no to ja nie mam na co narzekać chyba - Krzyś śpi po 3 godziny a jaknie spi to grzecnie leży i wtedy mam czas na wszytsko. W nocy 2-3 pobudki z tym że po jedzeniu muszę siedzieć i go obserwować czy nie puścił pawika noskiem.
    Kilka razy tylko zapłakał a już myslałam ze on nie płacze tylko kwęka generalnie uwielbia kąpiele i głaskanie, noszenie na rękach też ale staramy sie go nei przyzwyczajać. Bujaczek ma ale nie kładziemy go w nim często bo nie jest całkowicie płaski więc nie chcemy alby był w pozycji półsiedzacej.
    Położna jest u mnie co tydzień, a jutro przychodzi czwaty raz ... 1 raz to za mało moi zdaniem . Dowiedz sie w ośrodku ile wpisała wizyt w ankiete ludzie lubią kombinować ......

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Tilja nie nie mam dolkow razem cieszymy się rodzicielstwem a za 1.5 miesiąca maz zabiera Mikolajka na zajecia na basenie dla maluszkow

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    wiecie co.. bylam wczoraj u pediatry w zwiazku z plesniawką ( taka tyci tyci na poczatku jezyka) myslalam, że to dorcie denerwuje i się tak spina.. okazalo się , że faktycznie ma początki kolek najwidoczniej i niestety trzeba to przeczekać... pediatra kazala mi wykkuczyć krowie mleko ( bo laktoza ) ogolnie trzymać diete ( staram sie trzymać, jem tylko gotowane, pieczone w piekarniku lub uzywam parowaru - raz tylko zjadlam smazonego schabowego, ale byl smazony na kokosowym oleju ! ) przepisała mi espumisan.... ( podobno to jest najgorze gówienko, że lepsze są Bobotic lub infanol ) wczoraj podałam . wieczorkiem mała zrobiła mi spienioną kupke...
    w nocy juz normalną , a dziś znów spienioną. czy wiecie co może być nie tak ?
    szczerze Wam powiem - moja pierwsza myśl - reakcja alergiczna na śledzia - zjadłam takiego z puszki w oleju... .

pani doktor widzac dorotke wczoraj stwierdzila wlasnie poczatki kolek ale ogolnie powiedziala , że to okaz zdrowia, przepisała tez Aphtin do pędzlowania no i witaminke C.
    a jak sie zapytałam o polozną, to powiedziala, że w sumie jest juz po wizycie patronazowej u niej , wiec to jest zbedne jesi jest wszystko ok, no chyba ze mam jakies pytania itd to mam sobie po nia zadzwonnić..... a że ona taka nie ogarnieta to chyba wole odpuścić... .

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Patusiaq Ja też miałam patronazowa wizytę u pediatry już kilka dni po drugiej wizycie u położnej ale i tak do mnie przychodzi, oglada Małego z każdej strony, żeby właśnie kontrolowac czy nie ma kolek, plesniawek, jak przybiera itd. Dziwne, że tak Ci lekarka powiedziała, bo po to jest położna, byś Ty się nie musiała bujac po przychodniach, tymbardziej w takim chorobowym okresie..
    No ale faktycznie wszystko jeszcze zależy jaka to jest położna. Co do tej piany, to moze akurat Espumisan jej nie służy? One wszystkie mają ten sam składnik czyli simeticon, tylko w różnym stężeniu i z różnymi substancjami pomocniczymi. U nas się Sab Simplex lepiej sprawdza, jest mocniejszy ale lepiej na niego Bartuś reaguje. Mąż ma tyle szkoleń po Polsce, że w tym miesiącu nie będzie w Berlinie, dopiero w marcu, więc kupiłam od znajomych za 40zl..

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    hm, taka olityka u mnie w mieście..... po prostu brak słów.

mnie uratowała siostra butelką tych krpelek, także spoko .
    powiedz mi, po ile kropli i ile razy dziennie dajesz Bartusiowi ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Patusiaq niby Sab Simplex się daje przed każdym karmieniem po 15 kropli, ja uważam, że to bardzo dużo, bo moje dziecko je co 2h zazwyczaj. Podaję mu 3 razy dziennie (rano, popołudniu i przed snem), do tego raz w nocy i jest ok.

dzisiaj położna młodego zważyła i od porodu przybrał już prawie kg i wazy 4680 . Musimy go trochę z jedzeniem oszukiwać i zamiast mleczka podawać rumianek - oj czuję ze będą afery

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Tilja ale kazała Wam położna ograniczyć, że za dużo przybrał? Mój przywalil 1200g prawie w miesiac i mówiła, że spoko, że tak przybiera.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów