Strona 237 z 288
Pokaż wyniki od 2,361 do 2,370 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Witam Wszystkie Mamusie
    U nas dzisiaj minely 3 tygodnie od narodzin Antosi piersi coraz mniej bolą, ale pierwsze zassanie czuje az w d.... szwow po porodzie nie.dalam.sobie jeszcze sciagnac... brakuje mi odwagi na to,by polozna czy ktokolwiek inny mnie tam dotykal.. szwy jeszcze ciagną, szczególnie przy dluzszym karmieniu piersia. Ponoc sa rozpuszczalne, ale boje sie, ze braknie mi odwagi, by je polozna na kolejnej wizycie patronazowej.sciagnela a do ginekologa za 3 tygodnie i jak zobaczy, ze one tam sa to bedzie chcial mi je usunac...
    Mamusie Wam tez dzieciaczki sie prężą? U Nas przychodzi godzina 4 w nocy i jest minimum 1,5 h placzu... lozko na nie, piers na nie, noszenie, bujanie, wszystko na nie. Pozniej placz przechodzi, wcina chwile piers i do spania. I tak codziennie... nie mam juz momentami sil...
    Poza tym wydaje mi sie... hmm... za bardzo ruchliwa? Czy spi, czy nie... rusza bardzo raczkami, nozkami, wydaje dziwne dwieki podczas karmienia potrafi mnie drapac, siebie, prycha, warczy.. mam wrazenie,ze jest dzieckiem z ADHD... eehhhh.... nawet podczas snu sie prezy, wyciaga, wygina...

2. dzieckozakupy.pl
    Kaśka
    u nas też 3 tyg mineły . Młody preży sie w trakcie karmienia ale daję mu do mleczka krople Delicol ( 1 buteleczka starcza na tydzień a najtaniej w aptece Słoneczna 19zł w innych nawet 46zł). Po jedzeniu tez ma momenty pręzenia się i kwęczy wtedy robie mu masaz brzuszka zeby si wypierdział.
    Jest troszkę lepiej po tych masazach tyle że moja pierś - bo staram się dawać mimo małej laktacji- jest szarpana jak przez wsciekłego pieska i też charczy i drapie a kończyny pracują ....boli jak cholera zwłaszcza ze w trakcie karmienia lezy i uciska mi bliznę po cesarce..... za tydzień jesli będzie miał wzdęcia wprowadzimy Bobotic
    Kupki robi 1x dziennie i moze dla tego tak się prezy .... herbatka z kopru "Hipp bio od 1 tygodnia" działa na bąki więc nie ma wdętego brzuszka
    . Szwy po cesarce ściągnięte bezboleśnie po 7 dniach - zreszta był to 1 długi szew bo szyją na okrętkę. Zdejmuj te szwy bo to one Cię tak ciagną - przeżyłaś poród więc żaden ból już Ci nie straszny

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Kaska
    warto, zeby położna zajrzała, bo to szwy mogą ciągnać.
    Może trzeba cos przyciąć, albo wyciagnąć.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    u nas tej jakoś te bąki ostatnio bardziej męczace. Zrobię dziś jeszcze jedno podejście z probiotykiem. Chociaż po raporcie NIk to nie wiem czy to ma sens.. :P

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Kaska zdejmuj te szwy, zdejmuj:-)! zobaczysz jaka ulga, one się już nie rozpuszcza jeśli się do tej pory nie wykruszyly i tak będzie trzeba zdjąć, bo brzydka blizna Ci się zrobi, one mogą Ci zrobić "falbanke" ze skory. Teraz już wszystko wygojone i na bank nie będą boleć, odwagi!:-)

U nas dzisiaj w kółko ciśnie te baki, daje Sab Simplex bo dostałam od sąsiadki i kupy są praktycznie co karmienie, ale męczą go dzisiaj wyjątkowo.. Nam jutro mina 4 tygodnie i koniec z okresem noworodkowym. Mały robi się bardzo bystry, patrzy nam w oczy, wodzi wzrokiem a czasami już zdarza mu się robić minke jakby uśmiech, całkiem świadomie patrząc się w oczy. Pierwsza siatka za małych ciuszków powedrowala do sąsiadki, która na dniach rodzi:-) Za 2 tygodnie wizyta i lekarza i mam nadzieję, że da zielone światło na seks, fitness i wrócę do życia:-)

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    U nas jutro 6 tygodni <3

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Nulcia co tam u Was? Jak relacje z mężem?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Karoll88 u nas bardzo dobrze , mąż bardzo się stara i pomaga przy małym ,jest świetnym ojcem ale co do tego to akurat nie miałam wątpliwości

Dzień Dobry, jestem studentką III roku Położnictwa i jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej. Bardzo proszę Panie po 35 roku życia, które są obecnie w ciąży lub po porodzie o poświęcenie 5 minut i wypełnienie ankiety. Dziękuję bardzo

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    hej Wam boziu czy wy też macie aż tak ograniczony czas na wszystko ? teraz akurat udało mi się siąść na kompa, mała mam na rogalu i leży przy mnie.
    co do bujaczka, który zamawiałam - ogólnie moja mała lubi go ponieważ w dzien to nawet lubi sobie w tej kolysce polezec. jedyny minus - nie buja się samo tyllko trzeba pobujać.

muszę chyba zainwestować w tą chustę , niestety Dorcia w dzień robi sobie drzemki tylko na mniej wiecej 10 minut, od dwóch dni nie ma za bardzo humoru... a ja dostaję świra. jakoś musze przeżyć :P .
    powiedzcie mi, ile razy była już u Was położna ? u mnie tylko raz.. przed wizytą u pediatry iiii koniec.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów