Strona 236 z 288
Pokaż wyniki od 2,351 do 2,360 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Tilja, to charczenie to może być też sapka. Albo właśnie jedzonko..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Tilja sorry ze wam sie tu wtracam w watek ale jezeli chodzi o ulewanie i charczenie to
    1. po ulaniu noskiem zakroplic sola fizj i odciagnac bo tresc kwasna podraznia drogi oddechowe
    po 2 zazwyczaj sluzowka niemowlaka szybko wysycha, trzeba nawilzac sola fizj, wietrzyc i ,iec temp do 21 st c, w nocy nawet nieco mniej
    po 3 moze to byc objaw wiotkiej krtani, dzieci wtedy tak charakterystycznie pochrapuja sobie, osluchowo ok
    wiąże sie to z wiotkimi chrzastkami krtani, ustepuje do roku, zazwyczaj szybciej, wymaga nieco innych technik karmienia u ukladania po karmieniu

przynajmniej te moje porady zawsze dzialaja u noworodkow

carlaaa dziekuję poczytam jeszcze o tej krtani ...
    najgorsze jest to ze 2 dziennie ma porządny wymiot do godziny po jedzeniu . Wszystko jest ok , odbeknięty, zadowolony zasypia na boczku i nagle fontanna. nasze noce wyglądają tak ze po karmieniu siedzimy i pilnujemy ...... odciągamy po tych wymiotach reszę mleczka z nosa ale nie ma kataru typowego. Temperatura w mieszkaniu max 22 stopnie a w nocy nie włączamy ogrzewania. We wtorek mam położną dopytam jeszcze co i jak .... ale mam dużo stresów przez to wszystko zal mi dziecka i nie wiem jak mu pomóc .
    Przystawiam go do piersi i chyba coś pije bo się uspokaja troszkę ale i tak musze dokarmiać butelka bo mimo dużych piersi to pokarmu bardzo mało .........

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    tilja - podrzuć mi dzięcię swe a ja je nakarmię i będziesz miała spokój i ja w sumie też , bo nie wiem co mam z mlekiem robić haha

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Patusiaq Jakbym Ci podrzuciła mojego 5-cio kilowego glodomora, to zaraz miałabyś sahare:-):-)
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 06-02-17 o 17:25

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    hahah spojrzę na to obiektywnie

hm, jak sobie radzicie z maluszkami? też najchętniej cały czas byłyby z Wami ? ja obiad gotuję na raty, moja Dorotka w dzień ( zalezy w sumie jaki ) potrafi robić sobie małe drzemki tylko, gdzie mam swoje 15 minut na wykazanie szybkich umiejętności :P dobrze , że bujaczek mam zamówiony już , bo wysiadam. :P

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    wygląda fajnie, daj znac jak się sprawdza, bo jeszcze nie kupiłam, chociaz rozglądałam się za FP.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    hahah spojrzę na to obiektywnie

hm, jak sobie radzicie z maluszkami? też najchętniej cały czas byłyby z Wami ? ja obiad gotuję na raty, moja Dorotka w dzień ( zalezy w sumie jaki ) potrafi robić sobie małe drzemki tylko, gdzie mam swoje 15 minut na wykazanie szybkich umiejętności :P dobrze , że bujaczek mam zamówiony już , bo wysiadam. :P
    Ja wsadzam w chustę, bo inaczej nic nie zrobię. Już mam opanowane odkurzanie i gotowanie i sedesik nawet..

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mój spoko, leży na kanapie i ogląda czarno-białe poduszki. Chyba, że go starszak wkurzy, to wtedy trochę ponosze, ale raczej jest to dziecko bez problemu "odkładalne":-) Zasypia też często sam, nie muszę go lulać czy tulić. Dziś w nocy od 4:30 nie chciało mu się spać, ale był nakarmiony, przewiniety, polezal w kolysce i zasnął, więc nie mogę narzekać, spalismy do 9tej bo Tymek też o dziwo tak długo pospal:-)
    Mąż ma kwarantanne, bo go jelitowka dopadła wczoraj, mam nadzieję, że nas nie zaraził, bo byłaby masakra...

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów