Strona 234 z 289
Pokaż wyniki od 2,331 do 2,340 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Mój bączek 4 kg równiutko.
    Cienko nam idzie to przybieranie.

Tilja a czemu sciągasz mleko? Piersi cię bolą?

U nas kryzys przeszedł największy, moje cyci już trochę lepiej, ale przybiera dalej kiepsko.
    Polecam strony o karmieniu mleczne wsparcie i hafija. Może komuś coś pomoże.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    tilja polecam Femaltiker, nie łam się, jak nie możesz przystawiac, to odciagaj. Ja miałam kryzys z pokarmem przez to, że młody tak ze mnie wyciąga i faktycznie pomaga ten preparat.

Oluchna ja mam sasiadke fotografa więc dla mnie to jak dar z nieba, wszystkie sesję u niej robimy za darmo:-) Ja też mam w telefonie zdjęcia i jednak nie ma takiego szału jak z pierwszym, co 5 min fota:-)

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Ja bobotic daję po kropelce po jedzeniu. Kupiłam bio gaja, ale jeszcze nie przmyślałam jak to dawać. jeszcze wit d o której ciągle zapominam. Ciągle o czym trzeba pamiętac...

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    Karoll, byłabym bardzo wdzięczna także to kwestia dogadania.. a no i oczywiście piękne zdjęcia !
    u mnie wczoraj wizyta patronażowa, mała prawie już 4 kg i wszystko ok od ostatniego razu ( objawy kolki) narazie cisza oprocz tego, że w ciągu dnia prawie w ogole nie śpi, po karmieniu ją wezmę do odbicia - przysnie mi na rekach i nawet jak ją jeszcze pobujam itd - po odłożeniu do łóżeczka mijają minuty i oczy jak 5 zł.. :P
    Dziś ją wsadziliśmy w nosidełko - narazie śpi już dobre pół godziny
    dziewcyzny jak karmicie maluszki ? ja mam problem z karmieniem na rogalu jakoś..

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja dostałam pod choinkę takiego niby fajnego rogala ale jest za wysoki, karmie na starym wysluzonym:-) Wlanie mam pytanie, wkladacie już maluchy w te takie leżaczki? Nie pamietam od kiedy Tymek w tym się wylegiwal..

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Kurcze już bym tak chciała iść do fryzjera i na konkretny shopping a ten mój mały terrorysta nie zostanie z mężem w domu, nie chce mi z butelki pić, odciagnelan swoje mleko i ni huhu :-( Drugi cycoholik jak starszy brat..

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    ja karmie na lezaco . ;p najwygodniej mi

dzis byla polozna, maly ma 4980g juz az bylam w szoku i to na samym cycu karmiony jeszcze oszukuje go smoczkiem i wcale dlugo nie karmie, moze 10 min lacznie karmienie z dwoch piersi. dobry pokarm ;p wydaje mi sie ze to zasluga tego ze duzo pije wody i kopru

okazalo sie ze moj bol i to ze kuleje spowodowane jest rwa kulszowa :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    tilja polecam Femaltiker, nie łam się, jak nie możesz przystawiac, to odciagaj. Ja miałam kryzys z pokarmem przez to, że młody tak ze mnie wyciąga i faktycznie pomaga ten preparat.
    Jak przystawię to młody męczy sie i wątpię żeby cos uciagnał ... potem jest jeszcze bardziej głodny i jak mu dam butlę to aż sie dławi tak szybko chce się najeść . Więc wolę odciągnąć bo widzę ile tego jest i podaję Krzysiowi w butelce.
    Mam Femaltiker, piję i ...... kiepsko z ilością

Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Kurcze już bym tak chciała iść do fryzjera i na konkretny shopping a ten mój mały terrorysta nie zostanie z mężem w domu, nie chce mi z butelki pić, odciagnelan swoje mleko i ni huhu :-( Drugi cycoholik jak starszy brat..
    hmmm to może nie tak źle karmic butlą pocieszam sama siebie

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Tilja ja już to przerabialam i faktycznie pierwsze 3 miesiące na samym cycu, to człowiek jest trochę udupiony:-) Aczkolwiek po 2-gim dziecko już tak się w kółko nie domaga, interesują go też inne rzeczy niż tylko wiszenie na cycu i faktycznie było tak, że karmienia byly co 3h i można było się gdzieś urwać, liczę, tak się powtórzy i w tym przypadku i w marcu wyskocze się ogarnąć:-) Możliwe. Że Twój Maly się męczy, bo z piersi się ciężej pije, to zupełnie inny sposób niż z butelki i jeśli już jest do butli przyzwyczajony, to po prostu to coś nowego dla niego i musiałby się nauczyć na nowo ssania. Co do laktatora, to on nie jest wyznacznikiem ilości pokarmu jaki masz w piersiach, dziecko często ściągnie sporo więcej. Myślę, że to też kwestia wycwiczenia piersi i gdybyś postawiła tylko na pierś, pewnie by się rozhulalo, ale mogłoby być z początku tak, że miałabyś karmienia co godzinę i Mały by się trochę wkurzal na mniejsze ilości niż z butelki i też jednak większy wysiłek z piciem, ale na pewno nic straconego i szloby Twoja laktacje rozkręcić. Może warto byłoby skorzystać z porady położnej laktacyjnej?
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 04-02-17 o 06:10

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów