Strona 229 z 288
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,290 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    U nas się rozpoczął okres wzdęć i mega bakow, męczą go bardzo, daje mu Espumisan, ale czy pomaga.. Ciężko stwierdzić, muszę kupić Sab Simplex chyba. W dodatku mimo odbijania ulewa dość często..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    u nas tez byly czeste ulewania, lecz teraz jest lepiej - nie odbijalam malej wczesniej.. kupilam dzis http://allegro.pl/poduszka-klin-do-l...2.html#thumb/1 do lozeczka zobaczymy czy cos da .
    a co do wizyty to mam na 2 lutego i wtedy moze beda mierzyc i wazyc dorotke :P

tilja trzymam kciuki

Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    u nas tez byly czeste ulewania, lecz teraz jest lepiej - nie odbijalam malej wczesniej.. kupilam dzis http://allegro.pl/poduszka-klin-do-l...2.html#thumb/1 do lozeczka zobaczymy czy cos da .
    a co do wizyty to mam na 2 lutego i wtedy moze beda mierzyc i wazyc dorotke :P

tilja trzymam kciuki
    no odbijania mega wazne - Krzysiek zjada 90ml i po każej 30 przerywamy i jest "odbijany". To był pomysł mojego Męża i działa nie mamy problemów z ulewaniem. Polecam , może i u Was się sprawdzi
    Kurcze przypomniałaś mi o umówieniu wizyty u pediatry hahaha

trzymaj kciuki - każde sie przydadzą. Chociaż zastanawiam się czy przypadkiem takie problemy z laktacją nie są spowodowane tym ze mi cesarkę zrobili i trauma zablokowała laktacje

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Przy karmieniu piersią nie zawsze dzieci muszą odbijać, przy butelce powinny za każdym razem. Ja staram się odbijać Małego, szczególnie jak mi się pokarmu nagromadzi i wtedy bardzo lapczywie polyka, odbijam go w trakcie właśnie. Nie ma reguły, faktycznie każde dziecko jest inne i mimo, że mam doświadczenie z pierwszym, to teraz jest inaczej, dosłownie kropka w kropkę, to czego nie miał pierwszy ma drugi i na odwrót:-) Za pierwszym razem była zoltaczka, rumień, wysypka, brak ulewania, wzdęć i odbijania. Teraz brak zoltaczki, skóra czysta, ładna, no ale są wzdęcia i ulewanie:-) Dzisiaj nam wreszcie odpadł kikut pepowinowy, też spora różnica, Tymkowi odpadł jak miał 8 dni, a Bartuś kończy dziś 2 tygodnie, wszystko na odwrót:-)

Kochane Mamy Styczniówki!
    Jeżeli Wasze dziecko to jedynak/jedynaczka do pierwszego roku życia i jesteście w związku wspomóżcie naukę i wypełnijcie ankietę dotyczącą satysfakcji ze związku i stylu poczucia humoru.
    Wystarczy kliknąć w link:

https://www.ankietka.pl/ankieta/2502...o-dziecka.html

Ankieta jest całkowicie anonimowa!
    W podziękowaniu możecie otrzymać analizę zbiorczych wyników na maila

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    U nas też kryzysowo..

Tez mamy jedzenie na raty, czasem 2, 3 razy musze go odbijać. Bo jak tylko mu ten bąbel powietrza przeszkadza to przestaje jeść. Ale na ulewanie też nam bardzo pomogło. Mam tez wrażenie, że ulewanie zwieksza się po niektórych produktach. teraz np unikam herbaty, zwłaszcza pachnącej i też jest o niebo lepiej.

Na bąki daję bobotic forte i też jest lepiej trochę.

U nas na razie problem z przybieraniem na wadze. Zła jestem, bo przybiera, ale bardzo powoli. A przez to że przystawiałm czesciej i jeszcze dałam się napuścić na latator wszystko mi się rozwaliło. Tak już ładnie się ta laktacja unormowała, a teraz nie dosć, że cycki mnie bolą jak cholera to jeszcze mleka mniej. Przez ten stres chyba. Powinnam mieć w nosie tą całą wagę i robić swoje. Teraz jestem niewyspana i sciekła tylko.

Olek cały tydzień gorączkuje i już mam dosyć tego marudzenia. Dzisiaj dostał antybiotyk i mam nadzieję, że mu się poprawi bo w domu istny szpital.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    generalnie mały jest dosyć przytulaśny i tylko chusta nas czasem ratuje. Jak już nie wiem którego łapać i co robić to w chustę i jakoś ogarniam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Mój też coś mało przybrał przez ostatni tydzień i położna poleciła mi jeść bardziej kalorycznie. Jakieś domowe ciasto typu sernik lub jablecznik, drożdżowe. Przegryzac jakieś herbatniki. Kurde jakoś nie mam przekonania do takich przekąsek.. A jak u Was z jedzeniem?

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Karoll ja jem normalnie, w zasadzie wszystko tylko unikam słodyczy i orzechów.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Ja to mam tak dziki aptety na słodycze, ze dwie czekolady połykam od tak, a potem się rozglądam co dalej.. Nie mogę się opanowac.

Nie jestem pewna czy zwięksszenie kaloryczności coś da. Co prawda czytałam o tym wczorj, ale jestem już tak zmęczona, ze nawet nie wiem czy dotarłam do sedna.
    Pamiętam, ze najwięcej z diety mamy wpływu mają tłuszcze, znaczy mają największe przełożenie na to co w mleku, więc warto jeść zdrowe tłuszcze.
    Wcale się nie zdziwię, jak coś pokręciłam..

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów