Strona 224 z 289
Pokaż wyniki od 2,231 do 2,240 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Junior Member
    stellacezar

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    Mamy prośbę z moim mężem spodziewamy się za 2 tygodnie maluszka a brakuje nam jeszcze wózka i wzieliśmy udział w wyzwaniu które krążą po facebook-u. Brakuje nam lajków i komentarzy, a wiemy że największą grupą są właśnie MAMY więc od Nas przeogromna prośba wspomóżcie Nas w wyzwaniu a z nagrody napewno ucieszy się nasz Skarb.
    Link do lajków i komentarzy. Z góry dziękujemy za wsparcie
    https://www.facebook.com/cezarystell...88002474666447

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Gratulacje Patusia!

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Ja w sumie Olka urodziłam nastepnego dnia jak piłkę kupiłam.. Może to faktycznie to..

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    Ja też nie wiem jak tu się zdjęcia wstawia z telefonu :/. Czekam właśnie na wypisy i lecę do domciu z księżniczka boję się trochę no ale.. Musi być dobrze i instynkt macierzyński musi działać mam dwa razy większe piersi o niestety nie mam laktatora przy sobie i pierwsze co przyjdę do domu to odciagne pokarm. Miałam dziś masaż pleców to po masażu cała koszula mokra z mleka także mogłabym wykarmic dzieci tu wszystkie chyba hehe :P.

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    siemka !
    11tego przestalam czuc ruchy malego. pojechalam na ip, okazalo sie ze wszystko ok, ale zostawili mnie na noc. 12tego rano ktg skurcze do 70 dochodzily. tak wiec rano juz powiedzieli ze zostaje dalej. wkoncu lekarz wzial mnie na badanie, zrobil masaz szyjki , ehh jak to bolalo;/ o 14:20 wzieli mnie na sale porodowa, przebili pecherz, skurcze sie nasilily. mialam bole krzyzowe i chodzilam duzo i to mi pomagalo. urodzilam o 21:10 mojego Kubę . miał 59cm i 3870g najgorsze dla mnie było szycie musze przyznac ;p polozna mowila ze cierpliwa jestem ze szpitala wyszlismy wczoraj dopiero. mały dostawał antybiotyk i mial zoltaczke wiec go naswietlali. wychodzac wazyl juz 3980g ciesze sie ze juz po wszystkim

wszystkiego dobrego Wam zycze

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    ja po odciagnieciu pokarmu recznie mialam az dreszcze.. teraz daje jedna piers do konca wyssac a gdy maly wstanie to druga. kolezanka z sali tak robila i serio pomoglo :P bo polozne o odciaganiu tylko.. i kazaly mi wode ograniczyc.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    A mój jest straszny lakomczuch, bardzo łyka powietrze jak pije i ma mega wzdęcia, nie wiem jak mu pomóc, bo dzisiaj strasznie jest placzliwy:/ odbija ładnie, kładę go na brzuszku, masuje.. Jakaś taka bezradna się czuje, bo z pierwszym nie miałam takich problemów..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Hej dziewczyny gratuluję kolejnym mamuśką :*
    U nas wczoraj odpadł kikut i ja miałam chyba problem przez dwa dni z laktacją i Miki się nie najadał i dlatego ciągle płakał ale wczoraj cały dzień walczyłam i przystawiałam to non stop do piersi i dzisiaj już mleko tryska
    Brzuszka też w ogóle nie mam odrazu po porodzie był płaski A teraz już wygląda super jadkbym nigdy w ciąży nie była aż w szoku byłam że to możliwe
    Mieliśmy też pierwsza wizytę i pediatry i mały ładnie przybiera czyli póki co karmienie piersią się udaje

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    ja odrazu 15 kg stracilam
    a u mnie byla kolka akurat w szpitalu.. powiedzieli ze go przekarmiam w sumie przybral 200g w dzien wtedy. daje smoczka teraz i jest lepiej

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Paulina no ładnie hehe 200g w dzień:-) U mnie dzisiaj była położna, szwy zajęte, wszystko się pięknie goi, ja już mogę naginam równo:-) Mały już ma wagę urodzeniowa, odrobił w 6dni:-) A to mój klopsik:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów