Strona 22 z 192
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Drogie mamy! Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich, piszę pracę nt. wiedzy ciężarnych dotyczącej diety dla mam karmiących piersią. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam.
    https://www.ankietka.pl/ankieta/2252...j-piersia.html

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez Monika92 Zobacz posta
    Drogie mamy! Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich, piszę pracę nt. wiedzy ciężarnych dotyczącej diety dla mam karmiących piersią. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam.
    https://www.ankietka.pl/ankieta/2252...j-piersia.html
    Trochę hardcorowe te pytania, zwłaszcza pod koniec ankiety...

Witam wszystkie mamusie - chciałam do Was dołączyć. Wg OM termin wychodzi na 17.01, ale moje nieregularne cykle i wynik bety wskazują na młodszą ciążę. Zobaczymy wizytę mam 1 czerwca może dowiem się czegoś więcej.

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    kuleczka32, witaj serdecznie
    Synek?

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Co do witamin i innych suplementów, ja łykam tylko kwas foliowy , no i kupiłam sobie pałeczki kultur bakterii, bo męczyły mnie strasznie infekcje..
    O witaminki również jak jedna z Was poproszę lekarza
    Synek?

Witam co do witamin to też tylko kwas foliowy i pewnie później magnez bo w pierwszej ciąży miałam skurcze łydek szczególnie w nocy. Żadnych innych witamin nie planuję ponieważ pierwszego syna "wyhodowałam" 4700 bez wspomagaczy i bez cukrzycy, więc teraz może być podobnie - a zobaczymy co lekarz powie Miłego dnia.
    PS ja dziś chyba umrę ma być bardzo gorąco, a ja jadę na całodniową wycieczkę z przedszkolakami do jakiegoś gospodarstwa - już się boję

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    wowww duży ten twój pierwszy synek kuleczka32 u mnie w miarę chłodno dzisiaj...

ja już jutro idę do lekarza już się doczekać nie mogę mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze bo chce jeszcze kilka miesięcy popracować

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Monic
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-25 zobacz kalendarz
    Witaj kuleczka 4700 ladna waga ja tu problem z urodzeniem mialam mojej a tylko 3370 a gdzie jak by byla większa

Ja juz padam gorąco jak nie wiem teraz wrocilam z córką z basenu i poszla spac chyba sobie zrobię z nia drzemkę oczy mi sie zamykaja.

Również na razie kwas foliowy

Na szczęście - można tak powiedzieć - miałam cc teraz prawdopodobnie też się tak zakończy. do tego doszły jeszcze inne rzeczy (brak postępów porodu, ciągły skurcz przez 3 godziny i na końcu krwawienie) więc szybka akcja w środku nocy.

hej witam wszystkich :P ja również zostane mamusia na przelomie stycznia/lutego. ostatnia miesiaczka 21.04 , wg kalkulatora termin na 29.01, jest to moja 1 ciaza narazie brak jakichkolwiek objawow, poza lekka sennoscia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów