Strona 21 z 192
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Junior Member Awatar truskawka1990
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-08 zobacz kalendarz
    No to dołączam na face'a

2. dzieckozakupy.pl
    dołączam się do styczniowych mam jeśli wszystko pójdzie ok to 24.01.2017 powitam miłość mojego życia

Witam no a więc i ja dołączam do Was ! narazie ciąża potwierdzona tylko 2 testami i brakiem miesiączki(ostatnia 23.04) 3.06 dopiero ginekolog bedzie to juz ok 7-8 tydz wiec mam nadzieje ze przy okazji 1 wizyty beedzie juz wszytsko jasne no i będzie biło serduszko<3 ( w poprzedniej ciazy latałam co 3 dni sptrawdzac czy cos juz jest:P ale sadze ze ta ciaza przebiegnie znacznie spokojniej:P a więc to moja 2 ciąża synek ma 16 m-cy))Dolegliwosci hm...... chyba nie mam czasu na nie zwracac uwagi;p poza bolem piersi i głowy chyba jest bez zmian Pozdrawiam WasZdrówka! Odpoczywajcie

Cześć mamuśki☺ ja równieżdołączam do Was ☺ ciąża potwierdzona USG. Termin 27 stycznia. Niestety ciąża zagrożona ponieważ zarodek jest nisko osadzony

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Hej dziewczynki
    Jestem nowa na forum, przepraszam, iż tak późno piszę, ale mam kłopoty z zaśnięciem
    Spodziewamy się 3 Skarba, robiłam dwa testy i oba pozytywne, ostatnia miesiączka 18.04. Wizytę u gina mam 02.06. Pa!
    Synek?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    To chyba i ja się przywitam
    Witam chciałabym do was dołączyć. Dwie kreski na teście pojawiły mi się dwa dni temu. To będzie moje pierwsze dziecko. Ja ostatnią @ miałam 20 kwietnia. Natomiast termin wizyty u lekarza 31 maja. I Już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę swoje dziecko

pozdrawiam gorąco

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    nati89, gratuluję serdecznie Tobie, oraz pozostałym Mamusiom
    Koniecznie daj znać jak po wizycie.

Jak się czujecie? Mnie od paru dni męczą mdłości, rano nie mogę nic przełknąć..
    No i do tego zawroty głowy. Dzisiaj w pracy myślałam, że zemdleję.
    Synek?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny dawno nie pisałam bo jakoś czasu mi brak teraz tak cieplutko więc całe dnie spędzamy z córką poza domem.
    Witam nowe dziewczyny i gratuluję fajnie że jest nas coraz więcej
    Co do objawów to mi już powoli ustępują Pozostały mi tylko poranne mdłości ale jak już coś zjem to jest ok No i oczywiście zachcianki Dziś np miałam ochotę na pasztet a ja nie nawidzę pasztetu zjadłam całą puszkę co najlepsze
    Uważajcie na siebie. Ja uciekam spać bo już mi się oczy zamykają

Junior Member
    Kaliope03

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Ja mam wprawdzie termin na 2 lutego, ale dołączam do was, póki lutowy wątek się nie rozkręci.
    To jest moja pierwsza ciąża i jestem strasznie happy wizyta u lekarza dopiero 7 czerwca - no wieczność...

Bierzecie już jakieś suplementy, czy tylko kwas foliowy?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    hej dziewczyny ja czuje się rewelacyjnie (odpukać w nie malowane ) jedynie co boli mnie brzuch wieczorami i zauważyłam że jak jeżdżę z moim M samochodem jako pasażer to mi nie dobrze, ale wszystko jest do zniesienia

ja kwas foliowy jak na razie tylko ale będę chciała żeby mi lekarz jakieś witaminy przepisał bo bardzo lecą mi włosy...
    Ostatnio edytowane przez nati89 ; 29-05-16 o 17:39

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów