Strona 204 z 289
Pokaż wyniki od 2,031 do 2,040 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Nulcia Bądź silna, wiem, że łatwo się mówi, ale jestem tego samego zdania co tilja. Nie można być za dobrym, ja też kiedyś bym mojego męża zaglaskala, chciałam być idealna, wszystko podawać na tacy, poświęcać się itd. Potem miałam wrażenie, że "osiadł na laurach", że już się nie musi tak starac, że mu się po prostu należy, gówno prawda... Nie można tak, faktycznie facet musi mieć impuls do działania, pokaz mu jaka jesteś silna, jak sobie świetnie radzisz z małym, jaką jesteś samodzielna i zaradna. Postaraj się mu nie okazywać tego, że on jest panem Waszego losu, że czekasz na to, że mu się odmieni, to nie ma sensu, stracisz szacunek do siebie przez coś takiego, bez sensu, byś się potem zastanawiała czy robi coś z litości czy nagle sobie usiadomil, że jednak kocha... Skoro trwa to rok, to moim zdaniem lepiej poukładać sobie życie po porodzie bez niego, rozplanowac sobie wszystko w ten sposób, byś to Ty stawiała warunki a nie bezbronnie czekała na jego łaskę...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Chciałabym z jednej strony żeby sobie poszedł i żałował później ze nas stracił A z drugiej boję się takiego życia on też chce tu mieszkać przynajmniej na początku żeby mi pomóc przy małym tym bardziej ze mamy dwa labradory i mieszkamy na 4 piętrze bez windy więc twierdzi że nie dam sobie rady

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    zazdroszcze jak 10 kg na plusie.. ja 20 ;/ ale brzuch nie za duzy, dziecko takze. opuchlizny duzo za to. oby zeszlo jak najwiecej po porodzie

Member
    m@rtini

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Szybko spadnie, ponoć jak się karmi to kg szybko uciekają tylko nie można zbytnio podjadać :-) A jak woda i opuchlizna zejdzie to też swoje na wadze zrobi. Moja mała waży aktualnie 2600 a przewidywana waga w dniu porodu to 3100-3500, zobaczymy

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja karmilam bardzo intensywnie od początku po pierwszej ciąży i faktycznie, tak samo jak teraz miałam 9kg na plusie i autentycznie po 2 tygodniach nie było śladu, ale nie podjadalam w ogóle, młody miał problemy ze skórą, więc musiałam uważać co jem. Po pół roku byłam -5kg jeszcze, faktycznie ciąża przeszła pod tym względem niezauważalnie:-) Teraz mam wrażenie, że brzuch jest trochę większy, lub ma bardziej okrągły kształt, myślę, że po prostu powłoki brzucha już trochę rozciagniete, inaczej się "układa":-)

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    no tez tak slyszalam ja mam lozysko przednie więc ruchów nie czuje zbyt intensywnie z przodu ;p chyba ze na bokach to masakra

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    o tak dokładnie [B]Tilja..[/B też polecam tą książkę, czytam, jestem w prawdzie w połowie, ale już przyswoiłam duż)o wiedzy
    życzę Wam dziewczyny Udanych Świąt, smacznego karpia iiiiiiii oczywiście po Świętach szybkiego rozwiązania hahah :

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Ode mnie też najlepszego na święta i oczywiście szczęśliwego zakończenia ciąży dla każdej z nas! No i żeby maluchy zdrowo się chowały!

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj cały dzień w stresie, bo już myślałam, że urodzę. Brzuch co chwila sztywnieje i coraz niżej czuję młodego. Ale wciąż jest jeszcze szansa, że doczekam kolacji wigilijnej.

Cytat Zamieszczone przez Oluchna Zobacz posta
    Ja dzisiaj cały dzień w stresie, bo już myślałam, że urodzę. Brzuch co chwila sztywnieje i coraz niżej czuję młodego. Ale wciąż jest jeszcze szansa, że doczekam kolacji wigilijnej.
    doczekasz ! i tak podziwiam ten Twój wyjazd

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów