Strona 20 z 192
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć!
    Część z Was wie że jestem w szpitalu bo są w naszej prywatnej grupie. Gdyby ktoras chciala dołaczyc to prosze o wiadomosc.
    W srode dostalam krwotoku. Okazalo sie ze plod odkleja sie od kosmowki. Zagrozenie poronieniem. Dzien pozniej okazalo sie ze mam krwiaka, nakaz lezenia. Wczoraj juz tylko plamilam a dzisiaj juz nic. Serduszko ciagle bije, fasolka dzielnie walczy! A mnie juz wszystkie kosci bola od lezenia. Dostaje cyklonamine (chyba tak to sie pisze) nospe i luteine dopochwowo. Dodatkowo jakas tabletke na wyciszenie i po niej spie jak dziecko ok 20godz/24godz. Hehe. Przynajmniej czas mi tu leci
    Pozdrawiam mamuśki i witam nowe mamy!

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    marthab

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-13 zobacz kalendarz
    Witaj...
    3-mam mocno kciuki za WAS;-)))

powiedz jak wejść do prywatnej grupy??? Gdzie was znaleźć??

Marta

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez marthab Zobacz posta
    Witaj...
    3-mam mocno kciuki za WAS;-)))

powiedz jak wejść do prywatnej grupy??? Gdzie was znaleźć??

Marta
    Kochana sprawdź wiadomości, pisałam do Ciebie

Junior Member
    natalia_w

O mnie
    11-01-2017
    Cytat Zamieszczone przez ksia Zobacz posta
    Witam! Jestem mama niespelna 2 letniego synka. Dzis zrobilam test i sa wymarzone dwie kreseczki. Jutro przed praca pedze zeobic bete hcg a nastepnie umowie sie do lekarza. Mam nadzieje, ze bedzie Nas wiecej i razem bedziemy przechodzic ten cudowny okres 9 miesiecy. Pozdrawiam
    Witam! Mam podobnie jestem mamą 2-lata i w styczniu przyjdzie na świat drugi bobasek pozdrawiam

Junior Member
    Agnieszka ZJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mani_a Zobacz posta
    Cześć!
    Część z Was wie że jestem w szpitalu bo są w naszej prywatnej grupie. Gdyby ktoras chciala dołaczyc to prosze o wiadomosc.
    W srode dostalam krwotoku. Okazalo sie ze plod odkleja sie od kosmowki. Zagrozenie poronieniem. Dzien pozniej okazalo sie ze mam krwiaka, nakaz lezenia. Wczoraj juz tylko plamilam a dzisiaj juz nic. Serduszko ciagle bije, fasolka dzielnie walczy! A mnie juz wszystkie kosci bola od lezenia. Dostaje cyklonamine (chyba tak to sie pisze) nospe i luteine dopochwowo. Dodatkowo jakas tabletke na wyciszenie i po niej spie jak dziecko ok 20godz/24godz. Hehe. Przynajmniej czas mi tu leci
    Pozdrawiam mamuśki i witam nowe mamy!
    Trzymaj się Mani! To samo miałam w poprzedniej ciąży, tylko w 9-tym tygodniu. Strach okropny, ale potem wszystko już było dobrze. Proszę, bardzo dbaj o siebie jak Cię wypuszczą do domu, nic nie noś, nie wieszaj żadnych prań itp, nie przemęczaj się i na pewno wszystko będzie dobrze. Ja tę luteinę brałam potem już do końca ciąży i bobas urodził się tydzień po czasie i to przez cesarkę bo tak mu się nie spieszyło na świat mimo tych prób umknięcia z macicy w 9tym tygodniu!
    Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!

Member
    Katek88

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-08-23 zobacz kalendarz
    Mania trzymaj sie. Dobrze ze malenstwo tak walczy. Napisalam PW

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka ZJ Zobacz posta
    Trzymaj się Mani! To samo miałam w poprzedniej ciąży, tylko w 9-tym tygodniu. Strach okropny, ale potem wszystko już było dobrze. Proszę, bardzo dbaj o siebie jak Cię wypuszczą do domu, nic nie noś, nie wieszaj żadnych prań itp, nie przemęczaj się i na pewno wszystko będzie dobrze. Ja tę luteinę brałam potem już do końca ciąży i bobas urodził się tydzień po czasie i to przez cesarkę bo tak mu się nie spieszyło na świat mimo tych prób umknięcia z macicy w 9tym tygodniu!
    Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!
    Dziekuje za słowa wsparcia, to duzo pomaga. A zwlaszcza ze ktos to samo mial a wszystko skonczylo sie dobrze.
    Dzisiaj chcieli mnoe do domu wypuscic ale powiedzialam ze boje sie ze za dwa dni moze sie powtorzyc to samo, ze panicznie sie tego boje i stwierdzili ze dopoki plamienia calkiem nie ustapia to poleze. Tutaj czuje sie bezpiecznie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Katek88 Zobacz posta
    Mania trzymaj sie. Dobrze ze malenstwo tak walczy. Napisalam PW
    Nie dostałam żadnej wiadomości a z tel nie obczaiłam jeszcze gdzie jest opcja wysyłania.

Junior Member
    nietoperek80

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-22 zobacz kalendarz
    Byłam u lekarza i tak jak sobie wyliczyłam termin mam na 22 stycznia niestety nie usłyszałam serduszka ale dlatego, że to 5,5 tygodnia.

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny Ostatnio rzadziej piszę bo ciepło się zrobiło więc cały dzień jestem z córeczką po za domem prócz jej drzemki ale wtedy ogarniam dom i szykuje obiad
    Witam nową dziewczyne
    Nietoperek gratuluje wizyty Serduszko pewnie nie długo się pojawi
    Martha ja też Ci pisałam wiadomość z linkiem do grupy
    https://www.facebook.com/groups/1555629698065559/ tu jest link Zapraszamy wszystkie dziewczyny Im nas więcej tym weselej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów