Strona 2 z 192
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Witam sie i ja! My na nogach od 5:30 wiec dzien bardzo dlugi. Dziecko ma teraz drzemke a ja gotuje obiad.
    Ania Twoja corcia jeszcze za mala ale pomysl o takim malym tapczaniku z pianki. Moje dziecko nigdy nie spalo w seoim lozeczku zawsze z nami i przy piersi. Teraz klade sie z nim wieczorem do jego lozeczka karmie go piersia on zasypia i potrafi tam przespac sala noc albo po prostu wstaje i przychodzi do Nas. Co do karmienia piersia to slyszalam ze sa rozne szkoly lekarzy. Jedni pozwalaja karmic w ciazy a drudzy nie. Zobaczymy jak to bedzie w moim przypadku bo nie wyobrazam sobie teraz malego odstawic...

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Karmelka13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-02 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa.

Pierwszy pozytywny test miałam 21 kwietnia, wg kalkulatora terminu porodu wypada mi 4 styczeń 2017 U ginekologa byłam tydzien temu ale powiedział, że jeszcze za wcześnie usg. Robiłyście może badania beta hcg?

W 4t 2 d miałam 672mlU/ml, a równe 48h później 1563 mlU/ml. Przyrost 132%. Progesteron przy pierwszym badniu bety 34,7.
    Bardzo panikuję, bo już mam 1 poronienie za sobą w 10tc, wtedy bety nie mierzyłam. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Wizyta niestety dopiero za 2 tygodnie..

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Witaj Karmelka Na pewno wszystko będzie dobrze. Musisz być dobrej myśli.Co do bety to niestety się nie wypowiem bo nie robiłam jej w pierwszej ciąży i teraz też raczej nie będę robić. Jak na razie zrobiłam tylko dwa testy a na wizytę umówię się za jakieś dwa tygodnie. A termin według tych kalkulatorów wychodzi mi podobny Gratuluje i trzymam za Ciebie kciuki
    Ksia tak wiem że jest jeszcze malutka ale to jest takie łóżeczko z ikea co rośnie razem z dzieckiem więc teraz jest ono właściwie takiej wielkości co normalne łóżeczko dziecięce i ma tylko takie malutkie przejście żeby z niego wyjść więc nie ma możliwości żeby np z niego wypadła
    Co do karmienia piersią to nie mam tego dylematu bo niestety karmiłam zaledwie dwa tygodnie. Także gratuluje Ci że tak długo karmisz tym razem bardzo bym chciała żeby i mi się to udało

Czesc Karmelka i gratuluje! Jesli chodzi o mnie to w 4tc robilam bete i mialam 1406. Ale skoro tak pieknie Ci urosla to mysle ze bedzie wszystko dobrze. W tygodniu jeszcze sobie zrob bete i zobaczysz jak urosla.
    Ania ja przy drugim to bede sciagala i z butli dawala. Nie czuje sie bohaterka karmiac tak dlugo tylko po prostu nie moge go odstawic. Tak strasznie placze ze serce mnie boli. Teraz to jest dla mnie meczace a ze on juz chlopak 2 letni to jest jeszcze gorzej. Nigdy nie zasnal w lozku inaczej jak przy cycu wiec nie ma mowy o jakims wieczornym wyjsciu do kina czy na kolacje z M. Nie wspominajac o tym ze nie przespalam jeszcze calej nocy bo siada na lozku i wola cycy wiec ide do niego, klade sie i spi dalej. No ale coz, kocham go nad zycie i juz sie przyzwyczailam

O mnie
    Ksia ale mimo wsystko Ci zazdroszczę tego karmienia Mam nadzieje że mi się tym razem też uda , bardzo bym chciała tak do pół roku karmić . No ale czas pokaże jak to będzie z tymi nocami to rzeczywiście masz ciężko... ale w końcu musi się odzwyczaić i przesypiać całe nocePrzynajmniej będzie Ci łatwiej przy drugim bo ja już się przyzwyczaiłam że Nikolka całe noce śpi a tu się od nowa zacznie Ale na pocieszenie Ci powiem że moja córcia chodzi spać dopiero koło północy i za nic nie mogę jej przestawić już wszystkiego próbowałam...

No mysle ze tak ze 2-3 lata jeszcze i w koncu sie wyspie
    Faktycznie pocieszenie w sumie pamietam jak tez siedzielismy po nocy bo fikal ile sie dalo. A odkad wrocilam do pracy i wstaje wczesnie to on razem ze mna i automatycznie mu sie przestawilo wiec tak o 19-20 juz spi na noc. Ania a w ogole to skad jestes?

O mnie
    No ja niestety nie wróciłam do pracy bo zwolnili mnie z dniem porodu. Chociaż i tak bym pewnie nie wróciła bo nie miała bym z kim córeczki zostawić. A Ty dałaś Synka do żłobka? czy masz kogoś do pomocy?
    A mieszkam niedaleko Krakowa, na wsi Mam do Krakowa jakieś 30 km Aty gdzie mieszkasz?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Witam w ten piekny majowy dzien. My od 5 na nogach, bo pierworodny stwierdzil ze jest juz jasno i pora wstawac.
    Ja nie karmilam piersia bo nie mialam pokarmu. Mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej.

Ja mam 18 km do morza mieszkam w Slupsku... tak w tym, w ktorym rzadzi Biedroń
    U mnie to bylo tak, ze zwolnili mnie (skonczyla mi sie umowa) w lutym dzwonili czy nie chcialabym wrocic od marca no i wrocilam. Malym opiekuja sie tesciowe bo sa na emeryturze wiec odeszla opcja zlobka i lepiej znioslam te rozstania.
    Mania my od 6 o dziwo dzisiaj. A mi tam obojetne czy dziecko karmione mm czy kp. Ja tyle karmie i w sumie zaluje ze nie odstawilam go jak mial pol roku. Byloby o wiele latwiej...

O mnie
    A my dzisiaj dopiero przed 9 wstałyśmy
    Ksia to masz super nie musisz nawet nigdzie daleko wyjeżdżać na wakacje A i z tymi teściami też masz fajnie ale u mnie by to nie przeszło... My już pół roku z teściami nie gadamy i o drugim dzidziusiu pewnie dopiero ze zdjęć na facebooku się dowiedzą oczywiście jak się urodzi dopiero A moja mama niestety pracuje więc tak czy tak muszę siedzieć w domu z Nikolką
    Jakie plany na dzisiejszy piękny dzień macie?
    My chyba zaraz jedziemy w odwiedzinki do kolegi Prawie Nikolka się pobawi z koleżanką w podobnym wieku więc jakoś dzień zleci
    A wasze dzieciaczki śpią jeszcze w dzień? Moja śpi i to aż dwie godzinki więcej niż jak miała 7 miesięcy bo wtedy tylko raz godzine spała
    Miłego dnia dziewczynki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów