Strona 198 z 289
Pokaż wyniki od 1,971 do 1,980 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    Czesc , ja dzis po wizycie , szyjka 1cm. Pytałam o te bóle jak na miesiaczke i bóle w pachwinach pwoiedziała mi ze to normalne , że dobrze ze cos sie dzieje , tzn ze organizm przygotowuje sie do porodu , że gorzej jak sie nic nie dzieje nie boli nie kłuje bo wtedy czesto można urodzić po terminie ....
    Mały waży 3300 , ciąża donoszona wiec dr powiedziała ze mogę rodzić w każdej chwili , nawet powiedziała ze zaprasza jutro po 18 bo ma dyżur heheeh
    i Jak coś boli kłuje to no spe brać ...
    wiec czekamy ,...ja najbardziej to bym chciała przed swietami jeszcze urodzić żeby mieć juz spokój i nie stresowac się .....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Pati to faktycznie szyjka "na ostatnim włosku" :-) Niech się dzieje, ja też już bym wolała, jutro będę miała równo 37 tydzień i też donoszona, ale póki co szyjka mimo, że się systematycznie slraca, to jeszcze 2,7cm, więc pewnie trochę poczekam.. Byle nie w święta, przed i po może być:-)

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Widzę że zaraz wszystkie po kolei się rozpakuja. Ja jednak mam nadzieję na połowę stycznia. Póki co brzuch nadal wysoko i ciężko się oddycha. W poniedziałek wizyta, zobaczymy co gin powie ale na razie mam nadzieję na mniejsze dziecko niż za pierwszym razem

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    ja własnie w swieta tez nie chce , wole albo przed albo po ...nie wyobrazam sobie wigilii w szpitalu bez mojego starszaka i męża....

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Fle drugie jest zazwyczaj trochę większe niż pierwsze, chyba, że radzisz wczesniaka. Rodzac o czasie niby jest taka tendencja, że wagowo każde kolejne jest trochę większe...

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Dzień dobry. Ja tez po lekarzu, GBS ujemny, Pani powiedziała, ze szyjki w zasadzie nie ma, ale powinnam dojechać.
    Zaraz zabieram się za pakowanie. Ciekawe jak to wyjdzie.

Mój chyba tez będzie ciut mniejszy, albo bardzo podobny wagowo. O ile usg nie kłamie..

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Karoll to fakt, ale z drugiej strony dziewczynki też średnio rodzą się o 300-400 gr mniejsze niż chłopcy, a ją teraz mam dziewczynkę zobaczymy, pomarzyć zawsze można

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Młody dzisiaj buszuje w brzuchu jak szalony. Nie daje odpoczać.

Coś nie mogę się kaszlu pozbyć i zamiast coraz lepiej to coraz gorzej..

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja wczoraj zrobiłam mężowi imprezę urodzinową. Narobilam się jak kon, sprzątanie, jedzenie itd. Zabawilismy do 4tej, ale myślałam, że zaraz zacznę rodzić, nospa i magnez sypal się szerokim strumieniem, dzisiaj chodzę okrakiem jak kowboj, bo mam wrażenie, że młody osiadł już tak nisko...

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Dziewczyny właśnie maluje szafę to farba v33 2 warstwe i jakoś ten biały mnie nie zachwyca myślałam ze jednak efekt będzie lepszy ... Może po 3 warstwie będzie to lepiej wyglądać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów