Strona 195 z 288
Pokaż wyniki od 1,941 do 1,950 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tilja Zobacz posta
    dziewczyny kupujecie jakieś mleko początkowe naa wypadek braku pokarmu lub kłopotów z karmieniem naturalnym??

Mąż złożył łóżeczko ( dostałam od koleżanki) i jest odrapane z frontowej strony- poprosiłam zeby skręcił inaczej to powiedział ze mam jakieś fanaberie i leży od 2h na kanapie ... poryczałam się i chodzę teraz jak zombie . Pierdzele i sama rozkręce i skręcę to pieprzone łożeczko jak tylko siły mi wrócą . Dopadł mnie mega dołek, zaczełam przygotowywać miejsce na ciuszki itp i przeraziło mnie to wszysto -, nie chc mi sie nic już robić i nic mnie nei cieszy ... Ciężka atmosfera
    U mnie to samo..
    Znaczy atmosfera. Cały weekend ryczę, bo ten matoł na wszystko czas. A ja już ledwie chodzę. Mam nadzieję, ze keidyś mężczyźni będą mogli poczuć jak to jest...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Tilja ja kupie mleko tak awaryjnie, Bebilon pewnie. Teraz już mi łatwiej, po roku karmienia starszaka jak to ogarnąć, ale po pierwszym porodzie jak wróciłam ze szpitala dostałam takiego nawał pokarmu, że nie potrafiłam Młodego przystawic i mąż jechał w nocy do Tesco po mleko. Ja juz mam pokarm, więc pewnie teraz będzie łatwiej, ale w razie czego wolę mieć jedna puszkę w domu.

U mnie wszystko w zasadzie gotowe, dzisiaj skrecilismy dodatkową komódke na pierdoly, a tak to mogę jechać i rodzic z marszu, chociaż póki co mi się nie spieszy:-)

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Ja nie kupuję mleka, ostatnio kupiłam, ale się nie przydało. Mleko mam nadzieję, jest w stanie kupić sam jakby co..

Nulcia
    trzymaj sie - jesteś bezpieczna w szpitalu a rodzić w sumie już możesz .

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    gin dzwonila do mnie, ze mam przyjechac bo gbs pozytywny ;/

właśnie byłam na pobraniu gbs - ciekawe jaki ja wyrok dostane. Ale podobno 30% kobiet to ma ....

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Ja w środę idę do położnej to wynik powinien już być. Zobaczymy..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    Ja kupiłam do domu mleko Bebilon 1 , bo w1 ciazy miałam problemy z karmieniem i karmiłam tylko przez 3 miesiace i to z wielkim trudem i mega sie przy tym nameczyłam i nastresowąłam wiec powiedziałam sobie , ze jak teraz cos bedzie nie tak to odrazu przechodze na Bebilon.

Mnie dopadły jakieś cieższe dni i hustawka nastrojów , wszytsko mnie denerwuje , czuje sie jak wrak cżłowieka bo wsyztsko mnie nawala , nic nie moge zrobić , nawet juz apetytu nie mam. Dziś w nocy spac nie mogłam bo a to ręka dretwiała , potem skurcz łydki mnie złapał , potem biodro a potem ból jak na okres juz myslałam ze bede jechac jak nie rpzejdzie ale na szczescie minęło i zasnełam ....

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Ja mleka nie kupuje, przy synku nie miałam pokarmu przez pierwsze trzy dni i niepotrzebnie dokarmialismy. Teraz już jestem mądrzejsza i wiem że pokarm zawsze przychodzi tylko trzeba przystawiac i jeszcze raz przystawiac. A karmiłam 21 miesięcy.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Fle hardcore!!!:-) Podziwiam, ja karmilam rok (młody nie pił w ogóle mm i nie tolerowla butelki) i dla mnie to byl absolutny maks, jednak karmienie starszego dziecka nie ma w sobie już nic z widoku Małego niemowlaczka, jak tylko zobaczyłam, że zaczyna wymuszac i ciągnąć za koszulkę i podgryzac mnie zębami powiedziałam dość i teraz też na pewno to dłużej niż rok nie potrwa. Nie wiem nawet czy drugi raz wytrwam tak długo, no bo jest to trochę uciążliwe niekiedy...

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów