Strona 194 z 288
Pokaż wyniki od 1,931 do 1,940 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Dzisiaj miałam takiego powera, że wysprzatalam całą chatę, wyciągnęłam świąteczne ozdoby, wszystko poukladam i zrobiłam 150 pierogów na święta, a teraz leżę jak jakieś zwłoki na kanapie i już nie mam siły palcem kiwnac..
    Szalona!!! "D

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Karoll88 szalona ja wczoraj miałam taki zwariowany dzień dzisiaj tylko pomalowałam ścianę (2 warstwe) i obiadek robiłam a potem lenistwo :P teraz na wieczór tylko pastę z tuńczyka przygotowałam

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Jutro robimy z Tymkiem pierniki i muszę dopiac prezenty do końca, a potem już tylko lenistwo i cała niedziela wypoczynek:-)

Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Jutro robimy z Tymkiem pierniki i muszę dopiac prezenty do końca, a potem już tylko lenistwo i cała niedziela wypoczynek:-)
    znasz słowo "lenistwo" ? haha
    ja postoje 10 minut przy kuchni i już mam dosyć a raczej mój kręgosłup .....

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    No właśnie zauważyłam, że jestem jak mój ojciec, nie potrafię odpoczywać, w sensie polenić się bez wyrzutów sumienia. Mam wrażenie, że w kółko coś jest do zrobienia i to robię, od kiedy się Tymek urodził, to mi się nasiliło;-)

dziewczyny kupujecie jakieś mleko początkowe naa wypadek braku pokarmu lub kłopotów z karmieniem naturalnym??

Mąż złożył łóżeczko ( dostałam od koleżanki) i jest odrapane z frontowej strony- poprosiłam zeby skręcił inaczej to powiedział ze mam jakieś fanaberie i leży od 2h na kanapie ... poryczałam się i chodzę teraz jak zombie . Pierdzele i sama rozkręce i skręcę to pieprzone łożeczko jak tylko siły mi wrócą . Dopadł mnie mega dołek, zaczełam przygotowywać miejsce na ciuszki itp i przeraziło mnie to wszysto -, nie chc mi sie nic już robić i nic mnie nei cieszy ... Ciężka atmosfera

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    ja lozeczko zloze przed swietami ;p mam teraz takie bole miednicy czy tam spojenia lonowego ze masakra :| chodze zgięta a jak mam wstac w nocy do toalety to jest tragedia... totalne zmeczenie ostatnio mnie dopada a przez te bole nie robie nic oprocz lezenia.. ;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Dziewczyny leżę na patologii ciazy dostałam silnych boli jak na miesiaczke i boli pleców ze się wtstraszylam i pojechaliśmy na izbę zrobili ktg i usg z D zidziusiem wszystko ok ale kazali zostać na obserwacji i leżę pod kroplowka

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    bedzie wszystko dobrze no mi do tych boli spojenia doszly wlasnie takie jak na miesiaczke.. ;|

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta
    Dziewczyny leżę na patologii ciazy dostałam silnych boli jak na miesiaczke i boli pleców ze się wtstraszylam i pojechaliśmy na izbę zrobili ktg i usg z D zidziusiem wszystko ok ale kazali zostać na obserwacji i leżę pod kroplowka
    Odpoczywaj Nulcia!
    Zaszalałaś z remontem..

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów