Strona 19 z 192
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Monic
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-25 zobacz kalendarz
    Oooo u nas 25.08.2014

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Ilona08
    Mieszka w
    Międzyrzecz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-08 zobacz kalendarz
    Nietoperek80 nawet potrójny zbieg okoliczności :-) daj znać we wtorek jak lekarz Ci wyliczy

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny Nie pisałam ostatnio bo jakoś sił mi brak i na nic nie mam czasu
    Witam wszystkie nowe dziewczyny i oczywiście gratuluje
    Ksia życzę udanego urlopu Też chętnie bym gdzieś poleciała ale na razie mam za dużo innych wydatków a mój mąż brak czasu niestety Może w lipcu chociaż się nad Polskie morze wybierzemy
    Moja córeczka właśnie śpi a ja jak zwykle mam tyle roboty że nie wiem od czego zacząć Więc postanowiłam chwile odpocząć i napisać do Was Jak się obudzi to musimy jechać wpłacić do banku pieniążki i na zakupki
    A jak się dziś czujecie?

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Hejka! Po tym okropnym poniedziałku, dziś czuję się niemal rewelacyjnie. Z jednym wyjątkiem - gardło... Wczoraj byłam u lekarki i okazało się, że znowu ropna wydzielina (to już któryś raz z rzędu). Zapisała mi antybiotyk (taki, który niby można brać w ciąży). Miałam zamiar się jeszcze trochę wstrzymać, ale dzisiaj rano żadnej poprawy, więc poszłam rano kupić i już zażyłam jedną dawkę. Mam nadzieję, że w końcu pomoże! Przez to gardło nawet jedzenie mniej smakuje.... A lody bym sobie zjadła

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    nietoperek Ilona Macie najlepszy termin porodu jaki się mógł trafić! Moje urodziny hihi!

Ja dzisiaj po wizycie u gina, fasolka rośnie zdrowo i serduszko ładnie bije. Lekarz mi wyliczył termin na 10go stycznia, dziś 6ty tydzień, 6ty dzień.
    Czuję się całkiem nieźle, kilka dni mnie trochę mdliło, ale jest spoko, trochę bardziej spać mi się chce, do przeżycia
    Miłej nocki!

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Koniczynka współczuje choroby Ale mam nadzieję że antybiotyk Ci szybko pomoże.Odpoczywaj ile się da
    Karoll gratuluję udanej wizyty
    Ja już jestem tak padnięta po dzisiejszym dniu że zaraz zmykam spać Moje dziecko dzisiaj było wyjątkowo nie grzeczne Właściwie dalej jest bo jeszcze nie śpi. No nic mam nadzieję że jutro będzie lepszy dzień
    Uważajcie na siebie

Member Awatar Ilona08
    Mieszka w
    Międzyrzecz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-08 zobacz kalendarz
    Karoll88 zobaczymy kiedy będzie rozwiązanie, a może będzie następny zbieg okoliczności
    :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar truskawka1990
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-08 zobacz kalendarz
    Kasia udanego wypoczynku :-)
    Witam nowe mamy i gratuluję. Widzę, że spora część z nas ma małe dzieciaki. Mój kończy 2 lata w czerwcu.
    A wy wybieracie się na wczasy? Ja jadę w czerwcu nad Bałtyk.

Junior Member
    marthab

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-13 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny ponownie.

Nie pisałam jakiś czas bo muszę się przyznać ze odchodziłam od zmysłow....
    po poronieniu jakie mialam w styczniu bylam pewna , ze i tym razem ciąża martwa...mam 38 lat i jakoś wszystko ( mimo nadziei gdzies na dnie serca) mówiło mi ze chyba nie jest dobrze...
    tym bardziej ze z dnia na dzien moje piersi zrobiły się " flaczki"....ale chyba o tym pisalam...
    Tak jak wspominalam wizytę u mojej gin mailam zaplanowaną na 24 maja...jednak w zeszlym tygodniu się tak żle czułam i te nerwy...płacz....brak spokoju sprawiły ze pojechalam w środę wieczorem na USG najlepsze w regionie...i to byo najlepsze co mogłam zrobić...okazało się ze już bije serduszko...ze wszytsko dobrze....jestm w 6 tygodniu i 4 dniu ciązy....
    odetchnęłam....nastał spokój....do swojej gin pójdę w przyszły wtorek ...ahhhh jaka jestem szczęsliwa;-))))

pozdrawiam;-)
    jeszcze tylko stres przed genetycznymi...27 czerwca w 12 tc.

Marta

Member
    Katek88

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-08-23 zobacz kalendarz
    Znalazlam troche czasu i nadrobilam watek od poczatku
    Moja corka jest laskawa i spi do 8-9 o 5 to wstaje do pracy.

Marthab takie flaczki sa normalne, ja to nazywam kozimi bobkami Mam troche obwisle po karmieniu, a teraz to juz w ogole flaczuszki. Mi sie ponownie pelne w pierwszej ciazy zrobily w 36tygodniu.

Ta ciaza laskawa jak na razie tylko spac mi sie chce i wszystkie drzemki z dzieckiem zaliczam i o 21 juz spie. Zrobilam sobie bete i moja to nizutka przy Waszych ale wzrost dobry. Pierwsza 203 po 45h 803.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów