Strona 18 z 192
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Junior Member
    Agnieszka ZJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    AgnieszkaZJ, a ile ma Twoja córcia?
    Może trzeba by zadziałać brutalnie, czyli po prostu zostawić dziecko z tatusiem (z zapasem odciągniętego mleka i herbatką) i wyjechać z domu na dobę
    Mój odstawił się na dobre dopiero, kiedy go przeniosłam do jego pokoju. Wcześniej kilka nocy powalczyliśmy z herbatkami czy wodą i chyba w końcu stwierdził, że skoro tak, to nie warto się budzić Dodam, że u mnie impulsem do odstawienia były wyrzynające się wszystkie na raz trójki i jak mnie raz taką trójką dziabnął, to powiedziałam: dość!
    U nas jeszcze nie ma trójek. Mała ma 13 miesięcy. Zobaczę, jak się będzie rozwijać sytuacja i podejmę jakąś decyzję jeśli się sama nie odstawi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mój Mały kończy zaraz 14 miesięcy, w 10tym sam się odstawil w nocy, nie chciał pić i koniec, w dzień nie było problemu, bo jadł wszystko. Dostawał tylko pierś na noc do roku, z dnia na dzień dałam mu herbatkę zamiast cyca i poszło totalnie bezproblemowo, a bardzo bałam się tego momentu. Wszyscy mnie dodatkowo straszyła, że chłopców trudniej odstawić itd...

Member
    Katek88

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-08-23 zobacz kalendarz
    Witam sie i ja Bede styczniowa mama, wstepnie termin ok 24.01 z wyliczen magicznych kalulatorow To bedzie juz drugie dziecko, mam prawie 21 miesieczna corke.

Junior Member
    nietoperek80

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-22 zobacz kalendarz
    Ooo ja z wyliczeń na 22.01 Zobaczymy jak pójde na wizytę do gin co mi tam powie

Senior Member Awatar Monic
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-25 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamuski
    Katek kiedy sie urodzila twoja corka? Bo ja mam tez prawie 21 miesięczna

Member Awatar Ilona08
    Mieszka w
    Międzyrzecz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-08 zobacz kalendarz
    Nietoperek ja z wyliczeń kalkulatora też mam na 22, ciekawego co wyliczy ginekolog. Czekamy do wtorku na wizytę :-) ja troszkę się boje jak corcia zareaguje, 8 maja skończyła 2 lata i tylko mama i mama.

Junior Member
    nietoperek80

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-22 zobacz kalendarz
    Ilona08 kolejny zbieg okoliczności też we wtorek wybieram się do lekarza i 8 maja mam urodziny hahha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja licze na samoodstawienie ale... to trwa juz 23 miesiace! Nocki tez sa coraz gorsze jak u Ciebie AgnieszkaZJ. U Nas ida juz ostatnie 5tki i to moze przez to. Ehh byle do 14:30 i urlop. Jutro lecimy do Grecji ale przez te porwania samolotow i zamachy mam niemalego stracha.

Junior Member
    Agnieszka ZJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ksia Zobacz posta
    Ja licze na samoodstawienie ale... to trwa juz 23 miesiace! Nocki tez sa coraz gorsze jak u Ciebie AgnieszkaZJ. U Nas ida juz ostatnie 5tki i to moze przez to. Ehh byle do 14:30 i urlop. Jutro lecimy do Grecji ale przez te porwania samolotow i zamachy mam niemalego stracha.
    Życzę Ci super fajnego urlopu, odpoczynku i bezpiecznej podróży!

Member
    Katek88

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-08-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez monic Zobacz posta
    witam nowe mamuski
    katek kiedy sie urodzila twoja corka? Bo ja mam tez prawie 21 miesięczna
    z 29.08.2014

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: