Strona 172 z 289
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,720 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Nulcia ale tak nagle? Podał jakiś powód?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Ja przed ciąża rozmiar s, teraz s w ciazowych, a w normalnych s lub m tylko bluzki dłuższe. A brzuch mam bardzo duży i około 10 kg na plus

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    ja mam od wagi sprzed ciazy +13kg , a liczac z tym ze schudlam w trakcie to +18 ;/ masakra, ale jestem okropnie spuchnieta. dr mowila ze odpoczywac i pic duzo i powinna waga spadac i slodycze ograniczyc. widziala jak sie podlamalam i przejelam ale co zrobic, trzymac sie zalecen. teraz mam 5 grudnia usg :P mam nadzieje ze wszystko bedzie ok jak dotychczas

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    a bluzki nosze nadal S bo takie dluzsze mialam.. spodnie.. mam jedne takie leginsowe, w które wchodze. ;p tak to tylko leginsy rozm. XL figura gruszki jeszcze troszeczke talie mam hehe to mnie pociesza a miseczka z B do C tylko sie powiekszyla poki co ;p

coraz blizej swieta.. i stycznia więc coraz blizej porodu. staram sie miec jak najwiecej pozytywnych mysli bo mam dni takie placzliwe i strachliwe przed tym wszystkim..

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta
    Nie mogę spać ; ( zawalił mi się świat ... mój mąż oznajmił mi że już mnie nie kocha ... wszystko spadło na mnie jak grom z jasnego nieba ...8 lat razem ; ( każdy mówił że my tacy zakochani a tu nagle taki cios ; ( pojechałam do teściowej bo nie mogę patrzeć na niego ; ( tak bardzo go kocham zrobilabym dla niego wszystko a to już koniec ; ( przepraszam musiałam się wygadać
    Faceci to chyba nasrane we łbach mają. W takim momencie sobie to uświadomił? Trzymaj się!

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Nulcia brak słów, trzymaj się Kochana!! Pamiętaj, że masz dla kogo żyć! Co za gnojek, ja nie wiem co jest z tymi dzisiejszymi facetami... Mój kończy w grudniu 30tke i czasami też mam wrażenie, że się cofa w rozwoju, zachowuje się jak dzieciak i mnie wkurza, chyba ma jakiś kryzys z tą trójka z przodu związany...

Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta
    Nie mogę spać ; ( zawalił mi się świat ... mój mąż oznajmił mi że już mnie nie kocha ... wszystko spadło na mnie jak grom z jasnego nieba ...8 lat razem ; ( każdy mówił że my tacy zakochani a tu nagle taki cios ; ( pojechałam do teściowej bo nie mogę patrzeć na niego ; ( tak bardzo go kocham zrobilabym dla niego wszystko a to już koniec ; ( przepraszam musiałam się wygadać
    nie wierz w to co czytam..... mysłałam, ze cytujesz jaką ksiazke !!! same przekleństwa mi się cisną!!! Tak poprostu powiedział ze nei kocha??? Moze ma jakis kryzys i sytuacja go przerasata, boi się czegoś , spanikował??? nie wierzę ze przestał kochać, poprostu sie pogubił. Jesssu ja twojego usprawiedliwiam a sama bym mojego za coś takiego zabiła !!!! Co na to teściowa?? Trzymaj sie , masz dla kogo!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Twierdzi że czuję już tak od roku ale ukrywał to bo myślał , że to głupie uczucie mu przejdzie ; ( tak jak pisałam dużo osób uważało nas za idealną parę ja sama tak myślałam ; ( on mówi ze chce być teraz przy mnie i jak maluszek się urodzi napoczatku żeby mi pomóc ale ja tak nie umiem patrzeć na kogoś kogo kocham nad życie wiedząc że on mnie nie ; ( teściowa jest za mną całym sercem wspiera mnie ; (

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Mój też w marcu kończy magiczną 30stke

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    Nulcia no co ta patafian, kur**#$%^& ! w takim momencie ?! rozumiem, gdyby miał 20 lat ale 30stka ?!
    myśl tylko o maluszku i sobie, bo to teraz najważniejsze !!! .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów