Strona 171 z 289
Pokaż wyniki od 1,701 do 1,710 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    czesc, a mnie wczoraj jakis wirus dopadł , tydzien temu mój syn raz w nocy wymiotował i równo po tygodniu mnie wzieło , ale na szczescie w miare łagodnie choć strasznie się męczyłam. Wczoraj dwa razy wymiotowałam a tak to cąły dzien mnie mega mdliło i leżałam cąły dzien bo byłam bardzo osłabiona , ale dziś juz jest ok.

Co do rozmiaru to ja nosiłam przed ciaży XS/S a teraz takie M a bluzki nawet L bo M są za obcisłe. Najgorzej jest z kurtką zimową bo juz ledwo sie dopina ...
    Przed ciąża wazyłam 55 teraz 64kg.

Ja właśnie posegregowałam ubranka bo miałam w worku pochowane po starszaku , troche kupiłam wiec narazie piore wszystkie te najmniejsze czyli 56,62,68 , reszte chowam bo nie mam az tyle miejsca w komodzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    mi wszyscy mówią , ż mam bardzo zgrabny brzusio - ale niestety co za tym idzie ? poszło wszedzie tam gdzie nie powinno :P
    ja przed ciążą lubilam obcisle rzeczy takze teraz się absolutnie nie sprawdzają i musialam zaopatrzyć garderobę wlasnie w ciuchy oversize , i nadal szukam jakieś kurtki.. już na styk zapinam się w kurtkę zeszłoroczną z croppa taką sportową rozm S. i czuję się jak chodzący słoń... :P ogolnie to przed ciążą ważylam ok 65 - teraz mam 76 a gdzie tam koniec... :P

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja nadal ćwiczę, chodzę na zajęcia dla ciężarówek na piłkach, w domu też sobie napompowalam i staram się na niej głównie siedzieć, fajnie rozluźnia mięśnie miednicy. Ja nie mogę narzekać, bo kręgosłup mnie nie boli, brzuch też nie ciągnie, czasem jedynie dusi na przepone. Jedyne co zauważyłam, że jak np. kilka godzin naginam bez odpoczybku-jakis spacer, zakupy, sprzątanie, bieganie za młodym, to ręce i stopy mi się robią jak u kulturysty, takie zylaste i muszę na chwilę usiąść z nogami do góry, krew splynie i jest git:-)

zastanawiam sie jak bym znosiła ciazę gdybym była 18 lat młodsza ??? bo coś mi się zdaje , ze jednak wiek ma znaczenie ...... Rozmawiałam o tym z Mamą i ona urodziła w wieku 22lat. Pracowała do piątku a w niedzielę rodziła I przyznaje mi ze koło 40 nie miała już tyle siły i werwy .................

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Ja nadal chodzę we wszystkich ubraniach z przed ciąży rozmiar xs/s waga z przed ciąży 48 kg teraz 53

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    tilja wiek na pewno ma znaczenie, moja mama rodziła mnie jak miała 24 lata, a siostrę jak miała 32 i mówiła mi, że trudniej jej było wrócić do formy i ogólnie jakoś ciężej. Ja sobie postanowiłam, że do 30tki dwójkę urodze i na tym koniec mojej działalności w tej kwestii, tego się trzymam, Junior się urodzi przed moimi 29tymi urodzinami, mam rok, by się zrobić na laskę do 30tki hehe:-)

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    oj ma duże znaczenie..
    ja pierwszy raz rodziłam jak miałam 20 lat. Mimo, że prawie cała ciążę rzygałam jak kot, to i tak się czułam milion razy lepiej niż teraz. Nie bolały mnie plecy, też chodziłam na zajęcia do ostatniego dnia. Więcej energii i wszystko sprawniej.... Teraz czuje się jak nad trumną..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jakos mnie dołek znów dogonił, chyba musze odpoczac..
    Olek wył cały wieczór, rodzina ma mnie w nosie a mi sił brakuje..

Pozaliłam się już mi lżej.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    I w koncu udało sie zamówienie w patece złożyć.. Więc jak przyjdziee, to moge się z grubsza pakować...
    Apka pokazuje, ze już tylko 48 dni do konca. Chyba szybko zleci..

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Nie mogę spać ; ( zawalił mi się świat ... mój mąż oznajmił mi że już mnie nie kocha ... wszystko spadło na mnie jak grom z jasnego nieba ...8 lat razem ; ( każdy mówił że my tacy zakochani a tu nagle taki cios ; ( pojechałam do teściowej bo nie mogę patrzeć na niego ; ( tak bardzo go kocham zrobilabym dla niego wszystko a to już koniec ; ( przepraszam musiałam się wygadać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów