Strona 17 z 192
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

A ja za to moglabym jesc jesc i jeszcze raz jesc... w pracy wszyscy zauwazyli ze caly czas jem, a nikomu w pracy o ciazy nie mowilam zaraz sie okaze ze same sie zorientuja.
    Monic to faktycznie dobrze sie wstrzelilas z tabletkami.
    Nietoperek obys nie miala wikeszych dolegliwosci ciazowych. Juz sam brzuszek pod koniec jest wystarczajaco ciezki
    Ania co do kawy to to jestmoj zyciowy sukces chyba ze nie jestem od niej "uzalezniona" bo ogolnie to jej nielubie. Ale moge sobie wyobrazic jaki to jest bol dla niektorych zeby zrezygnowac z porannej kawki.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar truskawka1990
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-08 zobacz kalendarz
    Hej. Sorry że tak mało śledzę forum, ale nie mam czasu. Praca, opieka nad młodym i tak w kółko. W dodatku jestem ciągle słaba i chce mi się spać, nie mam siły:/ mdli mnie jak jestem głodna, ale nie tak jak w pierwszej ciąży. Poza tym bolą mnie piersi i pobolewa brzuch. Nie mogę się doczekać poniedziałku i wizyty u gina! Ciekawe jak tam moja fasolka we czwartek mam opiekę i jadę zrobić badania. Troszkę sobie odpocznę

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez ania1005 Zobacz posta
    Koniczynka u mnie zrobienie obiadu to wielki wyczyn Strasznie mnie mdli na samą myśl o tym A kawy w ciąży nie piję, jakoś się boję.
    A który to u Ciebie tydzień ciąży?
    U mnie kończy się szósty tydzień. Od kawy nie jestem uzależniona, po prostu lubię jej smak Ale niedawno robiłam badania i mam niską hemoglobinę, więc staram się jej nie pić bezpośrednio po posiłku, żeby się wszelakie pierwiastki dobrze wchłonęły (czytałam, że kawa może ograniczać wchłanianie żelaza, magnezu itp.). Ale może sobie nawet bezkofeinową kupię następnym razem

A samopoczucie w końcu trochę się polepszyło. Gdyby nie to gardło, byłoby super. Jutro idę do lekarza, ale i tak zbyt wiele nie będzie mi mogła zaproponować. Dzisiaj wyssałam 4 tabletki Prenalenu i zobaczymy, jak będzie rano

Senior Member Awatar Monic
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-25 zobacz kalendarz
    Konieczynka 13 ja tez z gardlem problemy juz 3 raz nawrót mialam sa tabletki do ssania isla cassis i jeszcze tantum verde mozna psikac zdrówka

Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez Monic Zobacz posta
    Koniczynka 13 ja tez z gardlem problemy juz 3 raz nawrót mialam sa tabletki do ssania isla cassis i jeszcze tantum verde mozna psikac zdrówka
    Tantum już używałam. Było lepiej i znowu jest gorzej. Dzisiaj po tym prenalenie jakby trochę lepiej. Zobaczę, co mi lekarka dzisiaj powie.

Junior Member
    Agnieszka ZJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ksia Zobacz posta
    Syn wisi na cycusiu calymi dniami a w nocy pierdylion razy musze do niego wstawac. Mamusie karmiace zamierzacie odstawic w ciazy od cycusia? Ja z jednej strony tego chce a z drugiej chyba nie jestem gotowa.
    Ja mam tak samo: Mała, która przedtem karmiła się często (średnio co 2 godziny), ale krótko (po 5min), teraz potrafi wisieć na każdym cycku po 20min i rozpaczać, gdy ją "odpinam". W nocy budzi się z płaczem co godzinę, dwie i znów tango: wyjąć z łóżeczka, nakarmić, odłożyć tak delikatnie, żeby się nie obudziła... Liczę, że sama się odstawi w II trymestrze (jak bliźniaczki Fiki) bo ja kompletnie nie mam pomysłu jak ją odstawiać... Próba zmniejszenia ilości karmień w dzień kończy się rykiem i szarpaniem mojej bluzki. W nocy nawet nie próbuję, tylko przystawiam, żeby przestała płakać...
    A tak w ogóle to objawy jak poprzednio: ciągle mnie nudzi, spałabym całą dobę i czuję się taka "napuchnięta", mimo że to dopiero idzie 6-ty tydzień (poprzednio na tym etapie jeszcze nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży tylko myślałam, że mi się cykl wydłużył).

Junior Member
    Agnieszka ZJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-15 zobacz kalendarz
    No i brakuje mi kawy... Bo ja jestem z tych kawowych, a teraz nie piję bo przy tej poprzedniej zagrożonej ciąży mi odradzano kawę. No dobra, tyle mogę zrobić dla Maluszka,ale łatwo nie jest...
    Chciałabym już być po USG bo termin USG mam dopiero na początku czerwca i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, że serduszko bije. Tak jak pisałam, poprzednio zorientowałam się, że jestem w ciąży w 7 tygodniu, więc to USG było zaraz i to było super fajne...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja mam tak niskie ciśnienie, że jedna dziennie wypijam, ale taka latte z dużą ilością mleka. W pierwszej ciąży też piłam i wszystko było ok:-)

Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Data
    17.10.2010
    AgnieszkaZJ, a ile ma Twoja córcia?
    Może trzeba by zadziałać brutalnie, czyli po prostu zostawić dziecko z tatusiem (z zapasem odciągniętego mleka i herbatką) i wyjechać z domu na dobę
    Mój odstawił się na dobre dopiero, kiedy go przeniosłam do jego pokoju. Wcześniej kilka nocy powalczyliśmy z herbatkami czy wodą i chyba w końcu stwierdził, że skoro tak, to nie warto się budzić Dodam, że u mnie impulsem do odstawienia były wyrzynające się wszystkie na raz trójki i jak mnie raz taką trójką dziabnął, to powiedziałam: dość!

Junior Member Awatar truskawka1990
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-08 zobacz kalendarz
    Ja kawę odstawiłam, chociaż w pierwszej ciąży piłam normalnie. Teraz jakoś nie mogę, przez co jestem ospała na maxa. Kacperka karmiłam 5msc i straciłam pokarm więc u mnie odstawienie nie było tragedią, mały nie chciał już cyca bo mu nie starczało pokarmu. Teraz chciałabym pokarmić dłużej ale nie wiem jak to będzie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów