Strona 169 z 289
Pokaż wyniki od 1,681 do 1,690 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny , zazdroszcze wam energii...Ja wiekszosc dnia zalegam na kanapie , a jak cos juz porobie to brzuch mnie ciagnie ,twardnieje i jestem mega zmeczona. W weekend wyszłam na 30min do galerii handlowej i juz musiałam cąły wieczór leżec bo kregosłup bolał.
    Dobrze , że mój starszak jest cąły dzien w przedszkolu bo nie wiem jakbym dała rade go ogarnąć.
    W tej ciąży Nie udało mi sie zrobic badania na glukoze, więc teraz przez tydzien mierze glukometrem poziom cukru na czczo i po kazdym posiłku. Zobaczymy co wyjdzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    Karoll ja byłam w kinie na Pitbullu i miałam to samo, cały brzuchol mi latał haha mnie chwycił skurcz w tesco jak byłam na zakupach dobrze, ze tam apteka w pasażu jest bo ciężko by było. dziś juz nawet przeszedł ból, ale dwa dni ponad bolały mnie kości miednicowe... nic fajnego. ;/ a teraz idę prasować małe pachnąće ciuszki !

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    ja mam ochotę na kino, ale jak sobie myślę, ze tyle w jednej pozycji mam wysiedzieć.... Plecy mi dają w kość i co chwila leżanka..

Miesiąc temu w kinie już miałam kłopot z siedzeniem w jednej pozycji i nie powtórzyłabym już tej przyjemności. Prawdę mówiąc nie wyobrazam sobie że jeszcze 2 msc mam się męczyc bo meczy mnie ten stan i łapie dołki ... nie potrafie się cieszyc niczym Łapią mnie dusznosci i ciagle boli mnie brzuch i napina się !! 21XI UGS i mam nadzieję ze wszystko będzie ok a te skórcze to poprostu taka uroda ciąży. Początkiem XII jeszcze tylko przeprowadzka i moze poczuję sie pewniej i bezpieczniej bo teraz mam cały czas złe mysli tylko ale lipa ... Chyba będę miała jedynaka bo aż mnie ciarki przechodzą jak pomyślę ze mogłabym byc jeszcze raz w ciazy

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Też miałam iść do kina na Bridget Jones i Dziewczyne z Pociągu ale boje się ,że nie wysiedze bo jak tv ogladam to co chwila zmieniam pozycje bo boli kregosłup i pod biustem ehhh

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Byłam na Bridget Jones! Polecam! Upłakałam się, tyle wzruszeń - bo ona tam w ciąży
    A w sobotę byłam w kinie z pierworodnym na "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" - bo jest fanem serii książek o małych detektywach
    Na szczęście w kinie w ostatnim rzędzie są dwuosobowe kanapy i więcej miejsca na nogi, więc można często zmieniać pozycję

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    My poszliśmy na dziewczynę z pociągu, bo książka była całkiem spoko. Wybraliśmy późny seans, dziadkowie zostali z młodym, ale tak wyszło, że sala była prawie pusta, więc zdjelam sobie buty, nogi na oparcie i było mega wygodnie:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    ja mam usg dopiero 5.12 teraz ogarniete wszystko, czekam na kuriera tak strasznie sie niecierpliwie :P bo maja przyjsc posciele itd 14tego mialam wizyte i wszystko bylo by ok, gdyby nie duze obrzeki ciala.. papusna sie od tego zrobilam, bo tak to brzuszek mam maly jak na 8 miesiac :P

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    spokojnie ja w 1 ciazy miałam rzyganie , mega mdłosci i omdlenia i powiedziałam ze nigdy wiecej juz nie bede w ciazy a tymczasem po 5 latach jestem w 34 tygodniu.No ale teraz jestem pewna ze to juz koniec , bo naprawde ciaza to nie dla mnie...Też mam teraz czesto jakies stany depresyjne , boje sie porodu choc pierwszy poród miałam idealny bezbolesny , ale wiem ,że 2 tygdonie rpzed porodem strach minie i bede marzyła zeby juz urodzić bo tak mi bedzie ciezko i zobaczysz bedziesz miała tak samo.

Mi równiez czesto twardnieje brzuch i niestety na to jest tylko jedno lekarstwo trzeba leżec i odpoczywac , u mnie wystarczy ze przejde sie do sklepu i juz musze no spe brać .

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    o graja to już? i jak ?mój synek ma 5 lat i czyta sobie te książki bo je uwielbia , mamy prawie wszystkie wiec trzeba sie wybrać ?musze tylko przeczytac czy to bedzie ok dla 5 latka .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów