Strona 167 z 288
Pokaż wyniki od 1,661 do 1,670 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez takaja90 Zobacz posta
    Dziewczyny, czy nie boicie się już prać ciuszków, że się zakurzą no i przede wszystkim nie będą już pachnące i świeżutkie? Ja rodzę w połowie stycznia i planuję dopiero w grudniu prać i prasować ubranka, a widzę zarówno tu jak i na innym forum na fb, że pranie robicie dużo wcześniej Może któraś doradzi? :P

Ja obecnie 30 tydzień i od poniedziałku jest mi niedobrze i czuję się okropnie... Pojawiły się też wymioty.. W I trymestrze czułam się super, żadnych wymiotów, w II jeszcze lepiej a tu od kliku dni "umieram"... :/
    Ja jakoś się tym za bardzo nie przejmuję. Zamykam szafę i nie myślę o tym. Niestety sił mam coraz mniej a nie coraz więcej, a i poród czasami lubi zakoczyć. Jakbym, nie daj boże, miała prasować po powrocie ze szpiatala to bym sie pocięła. WOlę wiedzieć, że czeka gotowe..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja w poprzedniej ciąży też wypralam mniej więcej w tym samym czasie i były świeże i pachnące, zamknięte w szafie się nie zakurza przecież:-)
    My też mamy piec gazowy do ogrzewania i wody i rachunki naprawdę niskie, w sezonie grzewczym wychodzi może 500zl na 2 m-ce a mamy tak 21,5-22 stopnie.

Dzisiaj byłam u lekarza i wszystko w jak najlepszym porządku, Mały się wcale nie przekręcil, po prostu przytula się bardzo do macicy i jak boksuje to tak jisko to odczuwam. Ma dużo włosów, waży 1850g, więc idealnie:-)

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    ja wyprałam ciuszki w jelpie, ale jakoś nie za specjalnie pachną.. może też kwestia płynu/proszku ?
    ja też wolę mieć gotowe już, nie daj boże coś się stanie i będę z pustymi rękoma dla małej. hm wczoraj spotkałam koleżankę która chodziła do tej samej gin co ja , na początku nie zauwazyłam , ale jednak się okazało, że poroniła w 22tyg ;/ i to podobno tak znienacka zaczęła krwawić ehh .
    a co do ogrzewania, jednak postawię na gaz, podobno duzo ludzi tez rezygnuje z Pecu, a i może się załapię na dofinansowanie , które będzie w przyszłym roku - 4 tys

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Patusiaq ja piore w Jelpie, on bardzo delikatnie pachnie, ogólnie te płyny i proszki dla dzieci pachną delikatnie, bo są hipoalergiczne, więc nie mają tych sztucznych aromatów, dlatego też się nie przejmuj, to normalne:-)

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    kompletuje wyprawkę, czy będziecie używać kremu bambino ? czy można go uzywać do hm wszystkiego ? ( np do buzi zamiast jakiegoś kremu na spacer) ??

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    U mnie na spacer się sprawdził pharmaceris z filtrem 50tka, nadaje się na mróz, słońce i wiatr. Nie używałam Bambino, ale Cetaphil lub Emolium emulsje do ciała są bardzo dobre.

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    Karoll czy mogłabyś napisać mi liste rzeczy niezbędnych do kąpieli ? chodzi mi bardziej o kremy. co oprócz emolium ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny , ja wczoraj byłam na wizycie i w końcu po raz pierwszy zobaczyłam buźke maluszka , bo wcześniej cąły czas zakrywał sie rączkami , wczoraj tez nie było łatwo go podejrzeć ale po długich walkach przekrecaniu itd w końcu pokazłą bużke i nawet się usmiechnął co widać na zdjeciu usg. Szkrab waży juz 2kg i termin na 1 stycznia wychodzi ....
    Co do prania to ja w pierwszej ciązy uprąłam wczesniej ubranka tak ok 30 tyg i włozyłam ciuchy do nowej komody i powiem wam że ciuchy pachniały drewnem takimi nowymi meblami i potem wiekszosc rzecyz prałam jeszcze raz. Teraz nowych szaf nie mam wiec moze tego problemu nie będzie. W tv pokazywali fajny sposób żeby porobic sobie zestawy ubraniowe dla maluszka do szpitala na kazdy dzień i powkładać w takie torebki foliowe zamykane na klips . I chyba to spóbuje bo wtedy w szpitalu wszystko bede miała przygotowane ie bede myslała co założyc i szukac kazdej rzeczy w torbie.
    Ja wczesniej prałam w Loveli ale teraz bede prała w białym jeleniu bo uzywam go teraz cąły czas i ma mniej najmniej chemii.

Co do kremów to uzywałam kremuu emolium albo bambino. Bambino uzywam nawet teraz dla 5 latka i czasami nawet sama go uzywam ;-)
    A do kąpieli polecam emolium.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Patusiaq jak będziesz używać Emolium do kąpieli, to w zasadzie nie potrzeba żadnych kremow bo to jest eemulsja, która już natłuszcza i nie trzeba niczym potem maluszka smarować. Jeśli by się okazało, że ma faktycznie bardzo przesuszona skórę (mojemu aż schodzila), to smarowalam go kremem też Emolium, sprawdziły się najlepiej. Do pupy najlepszy był bepathen, ewentualnie czasem dawałam linomag. Do kąpieli właściwie nic więcej, potem szamponik zaczęliśmy używać ale to miał chyba z 8-9 miesięcy, wcześniej był lysolem:-)

Junior Member
    madolina

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-12-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    kompletuje wyprawkę, czy będziecie używać kremu bambino ? czy można go uzywać do hm wszystkiego ? ( np do buzi zamiast jakiegoś kremu na spacer) ??
    Kochana, krem Bambino to straszny badziew na bazie parafiny. Wcale nie wpływa pozytywnie na kondycję skóry, ma bardzo chemiczny skład. Jeśli interesują Cię tańsze prodkty, to polecam Babydream z Rossmanna (same naturalne składniki), nieco droższy Hipp. Przetestowałam je przy starszym dziecku. Poza tym jeśli dziecko nie ma problemów skórnych, to lepiej wcale nie uzywać smarowideł, chyba że na spacerki na buzię.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów