Strona 166 z 289
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,660 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Ja też tu sama. Gęby nie ma do kogo otworzyć.. A w dobie kryzysu nawe nachlac się nie ma z kim..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Mój dzidziol siedział już głową w dół, ale w poniedziałek chyba się odwrócił i kopie bardzo nisko w podbrzuszu. Czasami mam wrażenie, że zaraz mi stopę dołem wystawi... A po każdym takim kopie to do kibelka musiałabym iść...

Ciuszki mam na razie wyprane w "zwykłym" proszku - część mam z Lidla, część z lumpeksu, a największą część dostałam od koleżanki po jej synkach (obaj zimowi na szczęście). Starszakowi w końcu zainstalowaliśmy w pokoju szafę Komandora, bo po pierwsze nie mieścił się w komodzie, po drugie komoda była nam potrzebna na ciuszki dla maleństwa

W tym miesiącu musimy w końcu zamówić łóżeczko

Poza tym walczę konsekwentnie z "odgruzowaniem" mieszkania. Na pierwszy ogień poszła piwnica, potem pawlacze, w tym tygodniu skończyłam wreszcie z dokumentami...
    Przy przenoszeniu młodego do nowej szafy, od razu zrobiłam selekcję jego za małych rzeczy - się okazuje, że nie wiedzieć po co, miałam schowane np. takie z niespieralnymi plamami itd.

Nie lubię sprzątać generalnie, ale po takim "wietrzeniu" od razu jakaś lepsza energia w mieszkaniu krąży

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Koniczynka zazdroszczę zapału w sprzątaniu. Gdybym nie musiała, nie kiwnęłabym palcem.
    Ale to prawda, ze po takich porzadkach jakoś lepiej sie robi..

Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    ehh przesrane są te przeprowadzki, ja sama jestem zestresowana, bo w mojej okolicy nikogo nie mam z rodziny, mój Kuba w sumie też tylko babcie i mame i jesteśmy takie dwa małe samotne paluszki oczekujące na dzidzię i dalej czekam na pieprzone ogrzewanie.... mieliśmy mieć ogrzewanie miejskie juz na początku miesiaca to sie okreslili ze jednak są zawaleni robotą to zaczelismy szukać gazowników jakiś aby zrobić gazowe ogrzewanie - to nagle PEC się odezwał ze jednak mogą zaczać od wtorku - i jesteśmy w czarnej D... ponieważ juz sama nie wiem co wybrac - gazowe to przynajmniej dofinansowanie jest a za PEC nie wiadomo ile nam wyjdzie w sumie za rachunki nawet, bo podłączamy sie do drugiej klatki ( czyli 3 osoby) itd........... i zyje w stresie juz tak , ze wczoraj musialam melise kupić
    ja mam w Krakowie ogrzewanie gazowe , mieszkanie 50m2 i płaciłam za gaz ( ogrzewanie, gotowanie itp) około 300zł w sezonie zimowym - mieszkałam sama i nie ogrzewałam nonstop tylko po przyjściu z pracy max do godziny 24. Na noc wolałam zimno Największym plusem jest to że nie płacisz jeśli nei uzywasz !! Moi rodzice mają tzw miejskie więc co miesiąc płacą w czynszu a w sumie rocznie wychodzi około 4000zł ......

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    no ja mam 102 m i bardzo wysokie mieszkanie bo ze 3 metry.. ;/ ale chyba postawię na gazowe , wiekszy komfort no i jak w przyszlym roku usunę piece ( mam 3 kaflowe) to i kase za nie też dostane.. a w sumie jak zrobie w plexie a nie miedzi to tez pewnie taniej wyjdzie.

Oluchna haha najgorsze jest to, że mój przyszły mąż pędzi baaardzo dobre wino, a ja tylko popatrzeć mogę i powąchać za rok może się napije ( oby sie udało karmienie piersią)

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, czy nie boicie się już prać ciuszków, że się zakurzą no i przede wszystkim nie będą już pachnące i świeżutkie? Ja rodzę w połowie stycznia i planuję dopiero w grudniu prać i prasować ubranka, a widzę zarówno tu jak i na innym forum na fb, że pranie robicie dużo wcześniej Może któraś doradzi? :P

Ja obecnie 30 tydzień i od poniedziałku jest mi niedobrze i czuję się okropnie... Pojawiły się też wymioty.. W I trymestrze czułam się super, żadnych wymiotów, w II jeszcze lepiej a tu od kliku dni "umieram"... :/

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    tilja a to masz tak rozłożone, że tylko w sezonie tyle płacisz ? a poza sezonem ? bo sa dwie opcje płacenia albo wiecej w okresie grzewczym i mniej w letnim albo caly rok tyle samo chyba i wychodzą mniejsze rachunki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    tilja a to masz tak rozłożone, że tylko w sezonie tyle płacisz ? a poza sezonem ? bo sa dwie opcje płacenia albo wiecej w okresie grzewczym i mniej w letnim albo caly rok tyle samo chyba i wychodzą mniejsze rachunki
    nie mam prognozowanego zużycia, co miesiąc podaje odczyt licznika do PGNiG i przysyłają mi FV ... teraz płace tylko abonament bo nie korzystam z gazu....

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    aha... no to nie wiem, mam jeden dzień na podjęcie decycji... tzn w sumie nawet pare godzin.. a koszty to 16.550 bodajże za miejskie, a gazowe nie wiadomo dokladnie no ale ze 3 tys mniej

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    My wynajmujemy mieszkanie, ale też mamy gazowe ogrzewanie.
    Nie pamiętam ile płaciliśmy za gaz, ale to nie były straszne pieniadze w porónaniu do tego co płacimy za prąd np.
    Inna sprawa, że z temperaturą nie szalejmy, bo raczej więcej niż 20 stopni nie mamy, ale to z wyboru. Nie chcemy sie przegrzewać za bardzo.
    Wydaje mi się, ze zuzycie gazu w tych nowych piecykach jest na prawdę nienajgorsze i dosyć wydajnie pracują.
    Wodę też mamy grzaną w piecyku.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów