Strona 162 z 288
Pokaż wyniki od 1,611 do 1,620 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    U nas dzisiaj impreza urodzinowa Olka, Trzy latka zleciałłłyyyy, nie wiem kiedy.

2. dzieckozakupy.pl
    Mamuśki czy wy też w nocy macie takie straszne pocenie się?? budzę sie 3-4 razy i jestem cała zlana potem wrrrr

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mi się nic takiego nie dzieje, ale też się mocno nie zakrywam, często śpię odkryta i ostatnio śpię jak mops:-) Mały błyskawicznie się podkurowal i przesypia całe noce, więc śpię jak zabita, nawet do WC nie wstaję.

Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Mi się nic takiego nie dzieje, ale też się mocno nie zakrywam, często śpię odkryta i ostatnio śpię jak mops:-) Mały błyskawicznie się podkurowal i przesypia całe noce, więc śpię jak zabita, nawet do WC nie wstaję.
    Ty szczęściaro to wstawanie nocne na siku to też masakra. Muszę potem w dzień odsypiać bo chodzę jak zombie z worami pod oczami ....

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Mi wstawanie na siku znacznie bardziej przeszkadzało w poprzedniej ciązy. Wtedy każdy przerwany sen to tragedia. Teraz po 3 latach czuwania chyba mi się organizm przyzwyczaił. Co nie znaczy, ze nie chcodze z worami pod oczami.. ;D

Tez sie trochę zaczełam pocić, ale tragedii nie ma. Za to własnie zaczełam się odkrywac, co u mnie dosyć niepotykane. Zawsze byłam zakryta po sam nos.

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    ja pocenia nocnego nie mam , ale generalnie ciagle mi duszno , wiec ubieram sie lekko.
    W nocy na siku wstawałam po 5 razy ale od tygodnia mam spokój dobrze śpie i wstaje tylko raz i odrazu jestem bardziej wypoczęta i wieczorem moge cos poogladać.Ale wiecej teraz lezakuje bo jak łąze to jakos brzuch mnie ciagnie i w pachwinach ....masakra jakaś...

Oluchna mój synek we wrzesniu miał 5 urodziny i tez nie wiem kiedy to minęło , a zaraz będzie nastepny szkrab w domu.

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    a dziewczyny z racji tego ,że mam termin na koniec grudnia lub 1 stycznia to zagladam sobie na forum Grudniówek i wiecie że tam już 2 dziewczyny urodziły!!! Więc nasz czas zbliża się wielkimi krokami , trzeba się oszczedzać i zacząć sie pakować , bo ja póki co mam dopiero spakowaną kosmetyczkę do szpitala ;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    no to sie teraz zestresowałam... :O
    u mnie dzisiejsza noc była okropnie hm.. ruchliwa... mała nie dawała spokoju poł nocy się wierciła i dawała o sobie znać.. dziś podobnie co chwile kopniaki i to nie lekkie...
    może to znak , że juz chce wyjść do Nas

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    mój ostatnio też tak kopał aż pod żebra w nocy i spac nie mogłam , teraz troche sie uspokoił ale wieczorami daje czadu aż brzuch mi cały chodzi ...

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    U mnie pocenia nie zauważyłam , póki co nawet nie jestem zmęczona a mało sypiam

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów