Strona 160 z 289
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,600 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

pakowanie zaczne dopiero w grudniu jak przyjade do Krakowa - tu nic nie mam. Stanik do karmienia nadal niedostępny jeśli chodzi o rozmiar i chyba skończy sie na tych sportowych które teraz nosze. Boję się. ze piersi po tej ciaży będę mogła w kieszenie od spodni chować ....
    Zastanwiam sie nad sesją foto z brzuszkiem póki jeszcze nie przytyłam bardzo ... robiłyście?? jakie to koszty??

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    My już po pierwszych zajęciach ze szkoły rodzenia na razie były to sprawy organizacyjne co spakować do szpitala itp po za tym oglądaliśmy porodówkę i oddział
    Remont powolutku się toczy ... ciekawe kiedy skończymy , ale chcemy żeby wszystko było dokładnie zrobione nie na odwal się

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tilja Zobacz posta
    pakowanie zaczne dopiero w grudniu jak przyjade do Krakowa - tu nic nie mam. Stanik do karmienia nadal niedostępny jeśli chodzi o rozmiar i chyba skończy sie na tych sportowych które teraz nosze. Boję się. ze piersi po tej ciaży będę mogła w kieszenie od spodni chować ....
    Zastanwiam sie nad sesją foto z brzuszkiem póki jeszcze nie przytyłam bardzo ... robiłyście?? jakie to koszty??
    Wysyłkowo też nic nie ma? Najgorsze, ze ten rozmiar to się jeszcze zmieni zanim sie usabilizuje..

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Kurcze współczuję, ja miałam zawsze miseczke C, teraz mam takie małe D i pewnie na tym się zatrzyma, z Tymkiem miałam tak samo mimo, że rok karmilam.

Ja idę do sąsiadki fotografki na sesję 11go listopada, już mam fajne stylizacje skompletowane. Będzie czarno-biała w białej męskiej koszuli, w topie i tiulowej spódnicy i taka retro stylizowana na pin-up girl, zobaczymy co z tego wyjdzie, możemy kombinować. Największą zaletą, że wszystko za darmo. Jak byłam z Tymkiem w ciąży, to płaciłam 250zl za 15 zdjęć, teraz widziałam, że ceny zaczynają się bardziej od 350zl... 1go grudnia robimy swiateczno-zimowa dla Tymka, a w styczniu pewnie noworodkowa:-)

Oluchna Ty masz syna Aleksandra? Zdrabniacie mu Olek? Czy mówicie też Aleks? Spodobało nam się to imię. Już mieliśmy 5 innych opcji i kurde nie możemy się zdecydować, póki co Aleksander na tapecie:-)

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    kurde co jest z tymi pralkami ?! normalnie jakieś jaja - u mnie jak działała pięknie sprawnie tak teraz śmierdzi jak nie wiem, puściłam pranie z octem ale to nic nie dało... listopad - miesiąc zepsutych pralek
    a np jeśli chodzi o koszule do porodu, też bierzecie taka ' ciążową do karmienia ' ?
    Nulcia i co musisz wziąść do szpitala ? rodzisz w katowicach czy sosnowcu ?

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Jeśli śmierdzi, być może zepsuł się termostat i pralka po prostu pierze w zimnej wodzie. U mnie tak śmierdziało, jak prałam jakiś czas w 30 stopniach

Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    kurde co jest z tymi pralkami ?! normalnie jakieś jaja - u mnie jak działała pięknie sprawnie tak teraz śmierdzi jak nie wiem, puściłam pranie z octem ale to nic nie dało... listopad - miesiąc zepsutych pralek
    a np jeśli chodzi o koszule do porodu, też bierzecie taka ' ciążową do karmienia ' ?
    Nulcia i co musisz wziąść do szpitala ? rodzisz w katowicach czy sosnowcu ?

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta

Oluchna Ty masz syna Aleksandra? Zdrabniacie mu Olek? Czy mówicie też Aleks? Spodobało nam się to imię. Już mieliśmy 5 innych opcji i kurde nie możemy się zdecydować, póki co Aleksander na tapecie:-)

Tak syn Aleksander, po baaardzo długich negocjacjach.. Mówimy Olek, Oluś w domu, bratowa mówi Alek. Aleks własciwie nie używamy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    Ja wezmę taką, bo mam, ale zastanawiam się jeszcze, czy piżamy rozpinanej nie zbarać, bo nie za bardzo w koszuli lubię. Ale chyba sobie zostawię, taką wygodną, zeby już w domu wskoczyć w to co lubię.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Patusiaq jak śmierdzi, to wyczyść dokładnie ta gumę przy bebnie, podajnik na proszek (całą szufladke sobie wymyj. Mi też walilo jak prałam w niskich temperaturach, jest teraz taki środek Bryza do czyszczenia pralek, przetarlam tym wszystko, resztę wlalam w podajnik, wstawiłam na 60 stopni pusta i teraz pachnie. Warto bęben po praniu zostawiać otwarty, bo to często z wilgoci jakieś grzyby i inne gówna się rozwijają i śmierdzi.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Mi właśnie naprawili zmywarkę, jestem 300zl lżejsza, czekam na fachowca od pralki, ciekawe ile ten skasuje, już się boję;-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów