Strona 152 z 289
Pokaż wyniki od 1,511 do 1,520 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mi jak się brzuch czasami napnie, to mam wrażenie, że widzę wypieta prosto we mnie pupę hehe:-) Kopie mnie strasznie pod żebra, czasem jak się wyciągnie, to aż się odginam do tyłu, tak mi swidruje kopytkami;-) Ostatnio miał już ułożenie glowkowe, więc chyba się nic nie zmieniło;-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    u mnie tez glowkowe :P u mnie nieraz sie tak ulozy ze mam brzuch jak przed ciaza

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Hej mamusie u mnie sytuacja taka oo 2 listopada muszę się położyć na szpital bo szyjka 21mm może założą mi ten pessar a tak to będą podawać leki na przyśpieszenie rozwoju płuc małej. Jestem spokojna wiem że mój lekarz tę czynność uważa za standard i właściwie każdej to podaje tak na wszelki wypadek także swoje urodziny 5 listopad świętować będę na oddziale życzcie mi powodzenia

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Iwonka100 dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :*

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    Iwonka nie martw się , mi jak to groziło to lekarka powiedziała ten sam scenariusz tyle ze szpital dopieor miał być przy regularnych skurczach. Postaraj sie teraz dużo leżeć bo może szyjka sie wydłuży , u mnie bo tygodniu lezenia plackiem z 26 mmm wydłuzyła sie do 35mm.

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    Nulcia ciekawe co to za żyrafki będziemy mieć hihi
    u mnie położenie głowkowe cały czas, biore tylko Pregne DHA . też zaczynacie się coraz bardziej zastanawiać jak to będzie ? ja codzień rano myślę już jak to będzie i stresuje sie jeszczse bardziej , bo na szkole rodzenia sie nie zapisalam i nawet nie wiem jak mam oddychać przy porodzie ..

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Patusiaq no

Ja za tydzień zaczynam szkołę rodzenia w szpitalu w którym będę rodzic

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    27tc i dzidziuś waży 1260gr a ja na razie 5kg na plusie. Data porodu wg. USG przesunęła się z 24 na 13 stycznia .....
    Szkołę rodzenia odpuszczam będzie co ma być, a czuje , ze będzie ok i z takim nastawieniem staram sie pozostać ......

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Spoko laski, dacie radę:-) Na początku jest trochę paniki, ale zobaczycie, że faktycznie instynkt macierzyński działa i będziecie wiedziały co dla Waszych maluchów najlepsze:-) Ja się nie zastanawiam aż tak bardzo i też nie stresuje, przy drugim jest łatwiej, bo wiem co mnie czeka i jak temu zaradzić, chociaż wiadomo, że każde dziecko jest inne i też mnie coś może zaskoczyć:-) Ja się teraz bojowo nastawiam na porod bez nacięcia krocza, ćwiczę codziennie mięśnie dna miednicy. Sąsiadka urodziła 4 dni temu i udało jej się bez, dzisiaj już leciała do sklepu jakby nigdy nic:-)

Patusiaq oddechy to prosta sprawa, głęboki wdech nosem i wydech ustami, robisz to własnym rytmem, jak skurcz narasta bardziej intensywnie, jak przechodzi, to mniej i tyle właściwie, żadna filozofia:-)

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja Wam mimo wszystko bardzo polecam szkole rodzenia, bo sporo dowiecie się o tym jak pielęgnować dziecko, jak zadbać o siebie po porodzie. Poznacie wszystkie jego etapy itd., to naprawdę warto wiedzieć, można iść na żywioł, ale to się zawsze wiąże że stresem, a jak matka się stresuje, to dziecko też. Mnie szkoła rodzenia bardzo pomogła, nikt mi oczu nie modlił, nic mnie potem nie zaskoczyło. Kumpela nie była i jak zobaczyła, że jej dziecko porodzie ma obrzęk główki, opuchniete wargi sromowe, maź noworodkowa tu i ówdzie, to mało nie zemdlala:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów