Strona 151 z 289
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Ja biorę prenatal clasic

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja biorę Femibion 2 z DHA. Też mnie jakaś depresja łapie przez tą pogodę...

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Ja własciwie nic nie biorę.
    W tej ciązy nawet kawasu foliwoego nie brałam, bo po wszystkim czułam sie okropnie.

Dzisiaj w przedszkolu spotkałam mamę, która ma ciążę 2 tygodnie starszą i jej córka już 2300 waży..
    Strasznie duża różnica, mój wazy 1500..

Czy teraz to takie duże przyrosty wagi będą czy ona ma wyjątkowo duże dziecko?

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Paulina96 Zobacz posta
    ja w niedziele mialam tak silna zgage, że az wymiotowalam w nocy ;/ ogolnie to sie ciezko czuję.. ta pogoda dobijajaca..
    gin powoli kaze odlozyc luteine na koniec tego tygodnia takze lekarstw coraz mniej .
    jakie bierzecie witaminy ? ma któraś z Was MamaDHA premium + ??
    Ja biore od poczatku ciąży mama dha premium +.
    Mozliwa ze ta zgage i wymioty miałaś od luteiny, ja jak brałam tą luteine to mnie tak strasznie muliło , że rady sobie nie mogłam dać , teraz odstawiłam i jest ok , czasami tylko mdłosci męczą ale juz nie w takim natezeniu jak po luteinie

jutro poznam wagę mojego lokatora ale patrząc na brzuszek to chyba dzidziuś niewielki. Krzywa cukrzycowa wzorcowa a tak się bałam bo zawsze waga dzidziusia była sporo zawyżona do tej pory. Brałam Prenatal Classic a od dzisiaj Prenatal Duo DHA i dodatkowo asparaginian extra na skurcz a raczej na przeciw im Słońce !!! widzę słońce za oknem

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    no mozliwe teraz jem kolacje duzo szybciej i lzejsze i jest o niebo lepiej
    no moj mial w 28tc 1262 , mi juz sie wydaje ze to duzo to ciekawe jak bedzie potem )
    no jakos sie rozjasnilo niebo i fajnie

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    U mnie też dzisiaj słonecznie Niedawno nastawiłam drugą pralkę

A co do witaminek to od ok. 20 tygodnia biorę Gold DHA, drugi miesiąc biorę Tardyferon (na receptę, bo hemoglobina niska), a od kilku dni jeszcze ChelaMag B6 Mama, bo raz po raz mnie coś w brzusiu kłuje i liczę po cichu, że magnez pomoże...
    Teraz się pokręciłam chwilę po kuchni i mnie lewej części podbrzusza tak zaczęło boleć, jak na okres
    Zaległam chwilę na kanapie, ale zaraz muszę iść odebrać dziecko z przedszkola...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze biorę żelazo na receptę, sorbifer czy jakoś tak, ale faktycznie trochę mi podkrecil hemoglobine, mam teraz 13,5, więc spoko. Magnez też biorę i faktycznie jest o wiele lepiej, dzisiaj u nas również bardzo ładnie, więc długi spacer zaliczony:-)

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    ja bralam Tardyferon przez chyba 2 mce, teraz mi zmienila na Szelazo i sie duzo lepiej po tym czuje i jest bez recepty ostatnio mialam hemoglobine 10,4 . teraz bede robic krew za tydzien albo dwa to sie okaze

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    mnie tez w lewym boku boli nieraz. maly jest tam ulozony,na usg byl i nadal tam siedzi jego ulubione miejsce hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów