Strona 147 z 289
Pokaż wyniki od 1,461 do 1,470 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    ja jeszcze buzi swojego na usg nie zobaczyłam bo własnie na kazdym usg zakrywa się rączkami.
    Jak mój starszak przestał spać w dzien to pamietam jaka to była masakra , chwili dla siebie nie było , wtedy zapisalismy sie do klubiku na takie zajecia ogólnorozwojowe a potem jak poszedł do przedszkola to dopiero odetchnełam.Człowiek sie odzwyczaja , kiedys na jak siedziałam na macierzynskim i wychowawczym to non stop sie bawiłam z synkiem , tyle miałam energii a teraz po godzinie zabawy transformersami jestem wykonczona ;-))ciekawe jak z drugim będzie , skad bede czerpać energie , bo znów sie zacznie nocne wstawanie , pieluchy itd ehh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    czy któraś z was kupiła albo planuje kupić kosz mojżesza ?bo jakos przypadł mi do gustu i zaczęłam poszukiwania w necie...podobno super sprawa, przy pierwszym dziekcu nie miałam ale teraz chyba sie skusze ..

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Moja przyjaciółka miała i bardzo sobie chwaliła, ja też chciałam kupić, ale dostałam od rodziców kolyske, która też się super sprawdziła, bo jest na kółeczkach i mogłam się przemieszczać z nią po domu bez dzwigania, teraz też się pewnie bardzo przyda:-) Jak patrzę na moje urwisa, to w moim wypadku chyba ta kołyska lepsza, bo jest wyższa, większą szansa, że nie wrzuci tam do środka zabawek;-) Ja mam coś takiego Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	baby-raj-kolyska-materac-21-1709489.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	24.3 KB
ID:	98921

doceniam że nie mam "starszaka - przeszkadzaka" nie wyobrażam sobie teraz biegac po mieszkaniu. Dodatkowo dopadło mnie przeziębienie , ból gardła, smarkam, kicham i śmierdzę czosnkiem Musiałam odwołać wyjazd do Krakowa więc poczekam do listopada i zostanę do marca. Własnie zrobiłam zamówienie w aptece Gemini - jak na razie 300zł ale mam nadzieję ze podstawowe art mam. Proszek Lovela w super cenie jest 30zł za 3,6kg.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Też się nad kołyską zastanawiałam, ale mam w sypialni tak mało miejsca, że nawet nie miałabym jej jak bujnąć.
    Póki co najbardziej skłaniam się ku łóżeczku dostawnemu Klupś Piccolo.

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    no własnie ja juz kupiłam łózeczko wiec kołyska odpada dlatego ten kosz mojzesza kupie bo podobno bardzo wygodny mozna przenosić w nim dziecko po domu co wygodne szczególnie w nocy i dziecko czuje sie w nim komfortowo bo ma mało miejsca.
    U mnie zakupy apteczne też juz zrobione i również 300zł poszło ....U mnie lepiej od Loveli sprawdziły sie płyny do prania Biały Jeleń , ale jeszcze z praniem i prasownaiem poczekam .

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    To nawet nie kwestia biegania tylko po prostu trzeba mieć oczy dookoła głowy i straszny z niego niszczyciel niestety;-) Ja wydałem w Gemini już 600zl, a w listopadzie pewnie jeszcze za 200-300zl domowie. Ja piore w Jelpie, jakoś tak najbardziej mi odpowiada i cena z Lovela się wiele nie różni, kupiłam niedawno w Selgrossie 4kg za 37zl.

Co do kołyski, to dla mnie to jest po prostu mobilne łóżeczko, nie bujałam Tymka, a teraz to już w ogóle nie mogę mu tego nawet pokazać, bo jak zacznie bujać brata, to na bank będzie wypadek:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Oto mój lokator:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14808678_10209187927007530_1825994076_o.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	97.5 KB
ID:	98923

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Ponnoć leżyw poprzek, więc mam nadzieję, ze zdecyduje się odwrócić, bo nawet nie brałam cesarki pod uwagę.

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    hej ja dzis po usg, maly tez sie krecil i zaslanial jak mogl ale wkoncu dal sie sfotografowac jakos jaka wage mialyscie? ja jestem w 28 tc i waga 1262 g.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów