Strona 144 z 289
Pokaż wyniki od 1,431 do 1,440 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    U mnie wszystko ok, Mały rośnie zdrowo, szyjka się zatrzymała i od miesiąca nie drgnela, dalej muszę być grzeczna i się nie forsowac zbytnio, ale wszystko pod kontrolą:-) Tymek też wyzdrowial, dzisiaj ładna pogoda i ciepło w miare, więc spacer zaliczony:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    hej chyba juz pora po mału kompletować wyprawkę szukałam waszych list jakie podawałyście ale nie mogę znaleść czy któraś może mi podać liste co trzeba kupic?

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    tak na szybko co trzeba kupic:
    1.podkłady poporodowe
    2.majtki do podkładów
    3.tantum rosa
    4.krem do pupy u mnie sprawdził sie linomag
    5.octanisept do pepuszka + waciki ,kompresy
    6.szlafrok, koszula nocna, klapki , kosmetyki do szpitala
    7.pampersy mała paczka
    8.chusteczki nawilzane
    9.nozyczki do paznokci
    10.cos do kapieli dla maluszka , u nas sprawdził sie emolium,
    11.krem na ciemieniuche
    12.wanienka , przewijak, łóżeczko +materac
    13.fotelik samochodowy
    14.ciuszki
    15. pieluszki flanelowe
    16.rożek lub otulacz

to tyle co pamietałam na szybko

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    jejciu a ja mam miseczke C więc tylko rozmiar większe i waże 75 kg, z czego ludzie mówią i nawet połozna, że tego nie widać.. ale czuje się jak balon strasznie.
    i nie mogę się doczekać .. usg wkoncu za tydzień mam

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    ja mam usg za tydzien w srode :P tez juz sie nie moge doczekac hehe mi waga stoi w miejscu juz 2-3 tygodnie, gin powiedziala ze tak moze byc bo zapytalam czy nie za duzo waze :P

dziewczyny czy wy też macie takie bóle jak przed okresem? nie żeby były mocne ale czuje je cały czas..... i zaczyna mnie to bardzo stresować

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja nic nie mam. Dzisiaj poszłam się gimnastykowac i czuje się super. Jakby nie ustepowaly, to warto skonsultować to z lekarzem, a brzuch się robi twardy? Ruchy malucha odczuwasz normalnie czy coś się zmieniło?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    No mi własnie czasem brzuch sztywnieje, ale takich okresowych to raczej nie mam. A jak już to raczej krótko.

Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Ja nic nie mam. Dzisiaj poszłam się gimnastykowac i czuje się super. Jakby nie ustepowaly, to warto skonsultować to z lekarzem, a brzuch się robi twardy? Ruchy malucha odczuwasz normalnie czy coś się zmieniło?
    ten ból to mam od dawna praktycznie od początku ciąży i juz jestem tym wykończona , brzuch się stawia czasami , gin wie o tym i nic .... no i 3 razy od początku pażdziernika pojawił sie u mnie śluz z ciemnobrązowym zabarwieniem . Biore Duphaston, który mi przepisał lekarz po wizycie na IP bo spanikowana pojechałam do szpitala po pierwszym pojwieniu się śluzu... Podobno szyjka zamknięta i długa .... Czemu ciąża musi tak boleć wrrrrr

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Tilja, jak często się stawia to nospę bierz. To bezpieczne w ciązy i pomaga. Ja wczoraj też się żaliłam, ze czasem tak mam, ale to kilka dni takich było, ze az cięzko się ruszac. Kazał mi nawet 3 razy dziennie przez kilka dni brać w takich wypadkach.
    Może jak się stresujesz to idz jeszcze do innego lekarza co powie.

W poprzedniej ciązy też łukałam nospę i jeszcze jakieś leki teraz już wycofane chyba nawet, więc jak brzuch cały czas twardy to tak do konca dobrze nie jest.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów