Strona 143 z 289
Pokaż wyniki od 1,421 do 1,430 z 2890

Styczniowe mamusie 2017

cytryny zakupione mocy przybywaj !!!
    też czuje sie już taka duża tzn brzuch i piersi mnie przytłaczają wrrr
    zawsze miałam w pasie max 70cm a teraz brzuch 95cm ale koszmarne piersi 110cm .. kłopot niesamowity z kupnem stanika rozmiar 70J lub 65K......
    czuję sie jak buła i małokobieca

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tilja Zobacz posta
    cytryny zakupione mocy przybywaj !!!
    też czuje sie już taka duża tzn brzuch i piersi mnie przytłaczają wrrr
    zawsze miałam w pasie max 70cm a teraz brzuch 95cm ale koszmarne piersi 110cm .. kłopot niesamowity z kupnem stanika rozmiar 70J lub 65K......
    czuję sie jak buła i małokobieca
    A ja myślałam, ze mam już duży biust. teraz miseczkę E mam.

Junior Member
    Monika_oM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    hej puchatki ja wczoraj byłam na tych warsztatach z baby online........ jedna wielka porażka, nie dość , że nie dowiedzialam się nic konkretnego - słyszałam podstawowe rzeczy - to jeszcze połowy nie było ! rok temu jak byla moja siostra to miala nawet jakis poczęstunek - teraz dawali tylko wodę, i pierwszą pomoc na maluszku ! a teraz ?! pff.... a za to że tam bylam dostalam sterte papierów reklamowych , gazete mamo to ja ( za 1zł) , wkładki laktacyjne, i jednego malutkiego pampersika... a za głupi parking musiałam zapłacic 15 zł. zero organizacji
    hej moje wrażenia niestety te same - tylko prelekcja o szczepieniach była interesująca - a jeszcze te wykłady-reklamy!? porażka jeden o foteliku sam znanej marki, a drugi o puszkach mleka - ehhh

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    oczywiscie glukoza do przejscia , ja w 1 ciazy nie miałam problemu z tym badaniem , a teraz proszę niespodzianka...
    Ja wam powiem , że też czuje się jak grubcia , rozrastam się , bluzki za ciasne , musiałam wieksze kupić , cud ze w kurtke sie jeszcze dopinam ...
    No i ciezko juz sie schylic , buty włozyc , wytrzec sie po kapieli - masakra!

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja miałam miseczke C, teraz mam D i pewnie już się nie zmieni jak w poprzedniej ciąży, nie mam tendencji do dużego biustu:-) Ja póki co nie odczuwam żadnej różnicy, zginam się bez problemu itd., jedynie bardziej niż zwykle ciśnie mnie na pęcherz, bo w dodatku dużo pije, więc co chwile biegam do WC a tak to spoko, teraz to już nań przeleci szybko do świąt, a potem zaczniemy "rozpakowywanie" hehe:-)

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Ja miałam miseczke C, teraz mam D i pewnie już się nie zmieni jak w poprzedniej ciąży, nie mam tendencji do dużego biustu:-) Ja póki co nie odczuwam żadnej różnicy, zginam się bez problemu itd., jedynie bardziej niż zwykle ciśnie mnie na pęcherz, bo w dodatku dużo pije, więc co chwile biegam do WC a tak to spoko, teraz to już nań przeleci szybko do świąt, a potem zaczniemy "rozpakowywanie" hehe:-)
    Jak ja bym chciała święta przetrzymac w dwupaku...

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Dzisiaj lekarz zaliczony. Na sczęście moje przeczucia się nie potwierdziły zupełnie. Szyjka długa, głowka wysoko więc jestem spokjniejsza, skoro jeszcze nie rodzę. :P

Mój Bąbel też już 1,5 kg waży. A niedawno takie malestwo...
    No i muszę na to usg 3d sie umówic, bo podobno już ostatni moment na pamiatkowe zdjęcie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Tilja, pytałam o lekarza i faaktycznie jest tak, ze limity się wyczerpały, ale lekarze bąda mieli dyżury. Niedzwiecka będzie miała dyżur i w listopadzie i grudniu, mój lekarz tylko raz będzie. Podobno będa też komercyjne wizyty organizować. Dla mnie to duża ulga, bo mój lekarz nie jest z gdańska i musiałabym szukać nowego. Już wolę zapłacić.

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Oluchna ale duża dzidzia! Mój pewnie gdzieś z kilogram teraz waży, zobaczymy jak będzie na wizycie 2.11
    Mnie dopadło przeziębienie, a w sobotę robię swoje urodziny - ciekawe czy dożyję i będę mieć siłę cokolwiek przygotować, bo czuję się póki co jak g*wno..

Czy Wy też im bliżej porodu tym bardziej nie możecie się doczekać? Ja z jednej strony panikuję coraz bardziej (pierwszy poród) a z drugiej tak strasznie chciałabym już Wiktorka z drugiej strony brzucha <3

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    aha miałam pytać jeszcze KAroll88 jak u Ciebie? Poprawiło się? Sytuacja opanowana?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów