Strona 141 z 288
Pokaż wyniki od 1,401 do 1,410 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    hej puchatki ja wczoraj byłam na tych warsztatach z baby online........ jedna wielka porażka, nie dość , że nie dowiedzialam się nic konkretnego - słyszałam podstawowe rzeczy - to jeszcze połowy nie było ! rok temu jak byla moja siostra to miala nawet jakis poczęstunek - teraz dawali tylko wodę, i pierwszą pomoc na maluszku ! a teraz ?! pff.... a za to że tam bylam dostalam sterte papierów reklamowych , gazete mamo to ja ( za 1zł) , wkładki laktacyjne, i jednego malutkiego pampersika... a za głupi parking musiałam zapłacic 15 zł. zero organizacji
    kurcze a ja w Gdańsku mam 25X i zastanawiam się teraz czy isc i tracić czas
    żenada faktycznie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja mam teraz we wtorek, zastanawiałam się czy iść, ale akurat mam zajęcia ruchowe w szkole rodzenia, więc stwierdziłam, że wolę iść na nie, skoro tak kiepsko się to zapowiada i do 20:30 miałabym tam siedzieć...

A co do usg prenatalnego, to ja w ogóle nie wiedziałam, że muszą być trzy..
    Tzn. mój lekarz robi mi usg co wizytę, mierzy i sprawdza wszystko co się da + oglądamy w 3D, więc w sumie czuję się przebadana wzdłuż i wszerz...
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 14-10-16 o 12:53

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    P.s. Dziewczyny włączył się Wam już syndrom wicia gniazda? Kurcze ja to bym wszystko w domu chciała zmienić, przestawiam, porządkuję, układam. W każdym pokoju coś wymyślam, a to w sypialni nowa narzuta, poduszki, dla Tymka nowy dywan. Pojechałam wczoraj do Agata Meble i miałam obejrzeć stół, bo chcemy zmienić, zamówiłam stół i meble do salonu Masakra, jak się w domu siedzi to wszystko się jakoś tak szybko opatrzy i człowiek potrzebuje zmiany Jeszcze wizyta w IKEI mnie czeka, ale chyba poczekam na listopad, bo pewnie będzie szał, zbankrutować można

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Tilja a który jesteś tydzień? 3 usg prenatalne wykonuje się pomiędzy 30-32 tc więc pewnie masz jeszcze czas Przynajmnej mój tak mówił.

Cytat Zamieszczone przez takaja90 Zobacz posta
    Tilja a który jesteś tydzień? 3 usg prenatalne wykonuje się pomiędzy 30-32 tc więc pewnie masz jeszcze czas Przynajmnej mój tak mówił.
    26tc więc faktycznie moze jeszcze gin nic nie mówi bo mam czas. Z tego co widzę mamy temin na ten sam dzień ...

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Ale zaszalałam dzisiaj. Piękna pogoda, słonce błysnęło i zarządziłam mycie okien.
    Oczywiście będe się wypierać, że to syndrom wicia gniazda.. :P
    PO prostu słonce ledwie się przebijało przez te brudne szyby, ale teraz już musze odpoczać.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Ech, ja już wcześniej okna myłam, bo chciałam stopniowo. Zostało mi to największe w salonie, z tym że te najpierw umyte są od ulicy i już wymagałyby ponownego mycia...
    Dzisiaj była dobra pogoda na mycie, ale ja w weekend urządzam urodzinki starszakowi, więc z przerwami na odpoczynek, większość czasu spędziłam w kuchni... No ale cóż zrobić. Odbiję sobie w przyszłym tygodniu

Natomiast co do wicia gniazda to póki co, młody dostał szafę Komandora niedawno, w związku z czym pomalowałam mu od nowa dwie ściany w pokoju (tą, na której stoi szafa i tą przy łóżku, bo była łokrutnie brudna). Tak mi się spodobało malowanie, że postanowiłam od razu przedpokój odświeżyć, ale pod koniec już psioczyłam, bo więcej czasu niż samo malowanie, zajęło mi oklejanie tego, czego farba nie powinna dotknąć...
    Ale sypialni też przydałoby się odświeżenie... I zagłówek do łóżka mi się marzy... Oczywiście mam ambicję, żeby sama go skonstruować, ale już raz czekałam przy stolarni w OBI i doczekać się nie mogłam, więc zrezygnowałam...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Ja tez lubię malowanie i faktycznie jest tak, ze najwieksza robota to przygotowanie do malowania. Ale teraz zwyczajnie nie czuję się na siłach, zeby się na to porwać.
    Chociaż bardzo bym chciała, bo mam sie przenieśc do pokoju o koszmarnych zielonych ścianach. Jeszcze w dzień jak cię mogę, ale wieczorem w sztucznym świetle ta zieleń jest tak przygnębiająca, ze chyba po ciemku będę siedzieć.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja się właśnie zastanawiam czy malować korytarz, bo mam brudny od Tymka rowerka i chciałam zrobić taką galerie z ramek że zdjęciami na ścianie, głowa pełna pomysłów:-) Właśnie czytam jednocześnie 2 książki, wczoraj odebrałam sobie z empiku Dziewczynę z pociągu i Dasz radę, ostatnia książkę ks. Kaczkowskiego, mogę polecić obydwie:-) Zrobiłam ostatnio pierwsze cotton balls i wyszło fajnie, więc pewnie jeszcze wszystkich w rodzinie w nie zaopatrze;-)

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Ja mam teraz we wtorek, zastanawiałam się czy iść, ale akurat mam zajęcia ruchowe w szkole rodzenia, więc stwierdziłam, że wolę iść na nie, skoro tak kiepsko się to zapowiada i do 20:30 miałabym tam siedzieć...

A co do usg prenatalnego, to ja w ogóle nie wiedziałam, że muszą być trzy..
    Tzn. mój lekarz robi mi usg co wizytę, mierzy i sprawdza wszystko co się da + oglądamy w 3D, więc w sumie czuję się przebadana wzdłuż i wszerz...
    Karoll nie warto na prawde.. szkoda czasu . nie wykazali się w tym roku ani trochee

ja w Agacie zakupilam meble też, wczoraj z moim Kubą skladałam pierwszą komode, uwieeeelbiam taka zabawe hihi

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów