Strona 140 z 289
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Iwonka100 w 28 tygodniu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja też 28 tydzień i Mały ma 1230g, byłam dzisiaj u gina i szyjka się nie skraca, zatrzymała się na tych 34mm i jest ok:-) Wyniki też mam b.dobre, glukoza mi wyszła na czczo 80, po 1h 114, po 2h 101, także słodycze mogę jeść heh:-) Kurcze myślałam, że może tym razem nam usg w 3D ładnie wyjdzie ale Mały znów nie chciał się pokazać, zasłonić buźki rączkami i na nic się zdało moje kaszlenie itd., nie chciał się odsłonić:-)

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Nasz też się zasłaniał ale buzie widzieliśmy taka pulchniutka hehe

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja kawałek dziubaska mam, ale to takie jedno zdjęcie gdzie coś tam widać, pokazywał mi lekarz innej pacjentki z 28 tygodnia i ekstra było widać całą buźke. No cóż, jest szansa, że za miesiąc zobaczymy coś więcej:-)

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta
    <3 Fajna pamiątka.

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Ja również po glukozie i wyniki jakieś podejrzanie niskie, zwłaszcza, że słabość do słodyczy mam ogromną od początku ciąży..
    Po 75 g glukozy:
    70 na czczo
    72 na 1 h
    64 po 2 h
    W ogóle to panikuję, a mój gin nie odbiera... Wczoraj miałam okropną biegunkę (a całą ciążę zaparcia) i bolał mnie okropnie brzuch.. Zarówno żołądek jak niżej. Synka bardzo mało czułam. Zbagatelizowałam to bo stwierdziłam, że to wina problemów jelitowych. Dzisiaj znów zaparcia a ból się utrzymuje, zwłaszcza ten w dole brzucha..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    hej puchatki ja wczoraj byłam na tych warsztatach z baby online........ jedna wielka porażka, nie dość , że nie dowiedzialam się nic konkretnego - słyszałam podstawowe rzeczy - to jeszcze połowy nie było ! rok temu jak byla moja siostra to miala nawet jakis poczęstunek - teraz dawali tylko wodę, i pierwszą pomoc na maluszku ! a teraz ?! pff.... a za to że tam bylam dostalam sterte papierów reklamowych , gazete mamo to ja ( za 1zł) , wkładki laktacyjne, i jednego malutkiego pampersika... a za głupi parking musiałam zapłacic 15 zł. zero organizacji

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez takaja90 Zobacz posta
    Ja również po glukozie i wyniki jakieś podejrzanie niskie, zwłaszcza, że słabość do słodyczy mam ogromną od początku ciąży..
    Po 75 g glukozy:
    70 na czczo
    72 na 1 h
    64 po 2 h
    W ogóle to panikuję, a mój gin nie odbiera... Wczoraj miałam okropną biegunkę (a całą ciążę zaparcia) i bolał mnie okropnie brzuch.. Zarówno żołądek jak niżej. Synka bardzo mało czułam. Zbagatelizowałam to bo stwierdziłam, że to wina problemów jelitowych. Dzisiaj znów zaparcia a ból się utrzymuje, zwłaszcza ten w dole brzucha..
    Faktycznie trochę niskie te wyniki. Oby ci się udało szybko z nim skontaktowac, to będziesz spokojniejsza. :/

Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta
    Byliśmy dziś na ostatnim usg prenatalnym maluszek ma 35 cm i waży 1264g położenie główkowe , łożysko na tylnej ścianie wysoko pozatym wszystko w normie glukoza także wyszła dobrze na czczo 86,00 mg/dl po godzinie 94 mg/dl i po2h to samo
    oo a minic nie mówiono o trzecim usg prenatalnym ... cholera

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów