Strona 14 z 192
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Hej dziewczyny! Trzynastego w piątek wyszły mi dwie piękne kreski na teście
    Wizytę u doktora mam dopiero 30 maja i mam nadzieję, że wszystko będzie ok
    Okraglinka - zdaje się, że nasze pierwsze dzieciaczki są w podobnym wieku

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Monic
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-25 zobacz kalendarz
    Gratuluje! A jednak piątek 13 szczęśliwy

Apap można ze spokojem brac czasem lepiej niz masz sie meczyc ja przeziebiona i tez juz 2 razy brałam.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    Hej dziewczyny! Trzynastego w piątek wyszły mi dwie piękne kreski na teście
    Wizytę u doktora mam dopiero 30 maja i mam nadzieję, że wszystko będzie ok
    Okraglinka - zdaje się, że nasze pierwsze dzieciaczki są w podobnym wieku
    Moja Córcia z lutego 2011
    Teraz mam termin na 3.01 z USG
    Z miesięcznika na 25.12

Gratulacje
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Moja Córcia z lutego 2011
    Teraz mam termin na 3.01 z USG
    Z miesięcznika na 25.12

Gratulacje
    Dzięki.
    Mój jest z października 2010. A termin na razie z moich obliczeń wychodzi 11 stycznia.

A co do Apapu, to mnie w tamtym tygodniu cholernie głowa bolała. Wzięłam apap extra, a później wyczytałam w ulotce, że w pierwszym trymestrze nie można. No ale już było za późno...

Nadrobilam zaleglosci w postach i takie nieszczescie... Fika kurcze strasznie mi przykro!
    Witam nowe mamusie i gratuluje! Nareszcie forum zaczyna tetnic zyciem
    Moje samopoczucie akurat bardzo dobre, zadnych dolegliwosci ciazowych, tak jak w pierwszej ciazy. Syn wisi na cycusiu calymi dniami a w nocy pierdylion razy musze do niego wstawac. Mamusie karmiace zamierzacie odstawic w ciazy od cycusia? Ja z jednej strony tego chce a z drugiej chyba nie jestem gotowa. To bedzie straszny "bol" dla malego i dla mnie. Jutro wizyta u lekarza 2 tygodnie temu jeszcze serdusio nie bilo. Jutro wchodze w 7 tydzien i juz powinno pikac.

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Witaj Koniczynka Gratuluje dwóch kreseczek
    Marta apap na pewno Ci nie zaszkodzi bo jest bezpieczny w ciąży. Ja przy Nikolce dużo apapu zażywałam bo strasznie bolał mnie ząb i mimo to córeczka jest cała i zdrowa
    Okrąglinka na pewno wszystko z dzidzią jest dobrze. Do 19 maja już nie daleko
    Ksia trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę Serduszko będzie pięknie bić
    A ja dziewczyny uciekam spać bo jestem strasznie zmęczona tym weekendem
    Uważajcie na siebie

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez marthab Zobacz posta
    WItaj Agnieszka,,,,bardzo dziękuję za to co napisalaś....staram się być dobrej myśli....dzisiaj niestety mialam mega stresujący dzień tak bardzo przełożyło sięto na mój organizm ze myślalam ze głowa mi pęknie....niestety staralam się wtrzymać jednak ból głowy tak narastał ze zmuszona byłam wziąc az 2 apapy...oczywiście wyrzuty sumienia meeeega ale ból był tak duzy ze myślalam ze z bólu az zwymiotuję....
    niestety życie czasami nas nie oszczedza.....
    mam nadzieję ze ten apap nie zaszkodził maleństwu....

Marta
    Apap nie zaaszkodzi. Też zmagam się z okropnymi bólami głowy ale musialam odstawić leki stałe. Jak zaczyna mnie boleć głowa to idę spać, prześpię ból i wstaję funkcjonując w miare normalnie. Nic nie biorę bo wiem że apap i tak mi nie pomoże.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Data
    17.10.2010
    Dzisiaj musiałam wziąć wolne, bo obudziłam się z bólem głowy (a i gardło się znowu odezwało). Jak wstałam, zaczęło mi się kręcić w głowie, więc czym prędzej udałam się z powrotem do łóżka. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo nie mogę w nieskończoność wolnego brać...

Junior Member
    mamWik

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-04 zobacz kalendarz
    Czesc wszystkim moge sie przylaczyc? Jestem w ciazy i prawdopodobnie termin bede miala na styczen bylam juz u lekarza ale nie potrafiono okreslic nic. W srode ide na kolejna wizyte i zabieram ze soba meza wiec gin wszystko wyspiewa jak on zacznie ja wypytywac

Witm sie z pracy!
    MamWik gratuluje! Super ze z kazdym dniem Nas przybywa.
    Co do bolu glowy, to w pierwszej ciazy mialam niesamowite bole. Bralam paracetamol i wszystko bylo dobrze. Jak narazie glowa mnie nie boli ale licze sie z tym ze moze zaczac.
    koniczynka zdrowka zycze! Glowa jak glowa ale bol gardla w ciazy i ogolnie przeziebienie to cos okropnego w ciazy. Ja akurat jestem z tych wrazliwych na naturalne specyfiki i od razu mam odruch wymiotny wiec czekam az samo przejdzie. Ewentualnie polecam Prenalen gardlo specjalny dla kobiet w ciazy i matek karmiacych piersia.
    Ja siedze jak na szpilkach bo za godzine (o 14) ide do lekarza. Juz sie nie moge doczekac...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów