Strona 139 z 289
Pokaż wyniki od 1,381 do 1,390 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Syn znów chory więc znów jestem uwięziona w domu. szkoła rodzenia kolejny tydzień odpływa w zapomnienie.
    Brzuch mi jakoś strasznie naciska na krocze dzisiaj i trochę się martwię, ze szyjka się skraca bardzo. Do wizyty jeszcze kilka dni..

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Oluchna Zobacz posta
    Syn znów chory więc znów jestem uwięziona w domu. szkoła rodzenia kolejny tydzień odpływa w zapomnienie.
    Brzuch mi jakoś strasznie naciska na krocze dzisiaj i trochę się martwię, ze szyjka się skraca bardzo. Do wizyty jeszcze kilka dni..
    uuuuu no to zacznę chyba doceniać moją samotnosć ... Trzymaj sie dzielnie !!!!
    w piatek na wizycie dowiedziałam sie ze Eter-Med nie ma już kontraktów NFZ i muszę poszukać nowego ginekologa albo chodzic do Niedźwieckiej prywatnie... A szkoła rodzenia to temat którym musze się już chyba zająć ale nie mam pojęcia gdzie w Gdańsku bo w Krakowie w grudniu już chyba będzie za późno

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tilja Zobacz posta
    uuuuu no to zacznę chyba doceniać moją samotnosć ... Trzymaj sie dzielnie !!!!
    w piatek na wizycie dowiedziałam sie ze Eter-Med nie ma już kontraktów NFZ i muszę poszukać nowego ginekologa albo chodzic do Niedźwieckiej prywatnie... A szkoła rodzenia to temat którym musze się już chyba zająć ale nie mam pojęcia gdzie w Gdańsku bo w Krakowie w grudniu już chyba będzie za późno

Nosz cholera, nie strasz.. tego mi brakowało tylko..

Junior Member
    Monika_oM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati1234 Zobacz posta
    dziewczyny czy orientujecie się czy można pić w ciaży melisę?
    można

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Tilja, byłam dziś z Olkeim w przychodni i pytałam pediatrę czy czegoś nie wie o tych ginekologach i mówiła, ze w ogóle to chyba jest, tylko jakaś nowa lekarka jest. Wiec do poniedziałku musze czekać cierpliwie.

Tylko pochwaliłam się, że dobrze mi sie spi to dzisiaj oka nie zmrużyłam. Już lepiej nic nie będę mówić...

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    ja poduszke motherhood kupiłam juz na poczatku ciąży i nie wyobrazam sobie bez niej spania , myśle że dłuzej mi pośłuzy bo jest mega wygodna .... U nas dzis juz lepsza pogoda , nadal mega zimno ale co najwazniejsze nie pada więc i humor lepszy. Byłam dziś na zakupach , na kawce i ciasteczku w centrum handlowym wiec odrazu humor lepszy. Kupiłam sobie też lektury na kolejne dni:nowy numer M jak Mama , świeżutki Twój Styl i książkę"Dziewczyna z Pociągu". Wiec będzie co robić ...A jutro jade na kolejne zakupy bo upatrzyłam super kombinezon dla małego w H&M i kurtke dla synka ale w galerii blisko domu nie było koloru i rozmiarów wiec jutro dalej jade do innej galerii...będzie rozrywka dnia;-)

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Byliśmy dziś na ostatnim usg prenatalnym maluszek ma 35 cm i waży 1264g położenie główkowe , łożysko na tylnej ścianie wysoko pozatym wszystko w normie glukoza także wyszła dobrze na czczo 86,00 mg/dl po godzinie 94 mg/dl i po2h to samo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Nulcia super w którym jesteś tyg?

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Kryzys mam dziś. Czuję się jak wielka krowa. Na nic nie mam siły. Nie dam rady się nawet schylić. Nie nadążam za dzieckiem, nie mam za grosz cierpliwosci.
    Przeraża mnie jak to będzie z dwójką, jak jednego nie mogę ogarnać. Ryczeć mi sie chce.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta
    Byliśmy dziś na ostatnim usg prenatalnym maluszek ma 35 cm i waży 1264g położenie główkowe , łożysko na tylnej ścianie wysoko pozatym wszystko w normie glukoza także wyszła dobrze na czczo 86,00 mg/dl po godzinie 94 mg/dl i po2h to samo
    Super, jakie już duże te bobasy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów