Strona 136 z 288
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Iwonka100 Zobacz posta
    No to teraz zupełnie nie wiem jaki wozek mam kupić; (
    Nie łam się Iwonka, ja tez nie mam bladego pojęcia. Damy radę do godziny zero.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja odebrałam wczoraj wyniki badań, wszystko w porządku, glukoza ok, krew, mocz też, oby tak dalej:-) Hemoglobina mi ostatnio troszkę spadła do 12, ale biorę żelazo i teraz mam 13,2:-) Dobrze, bo po porodzie ostatnio miałam tylko 6...

Junior Member
    Monika_oM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-13 zobacz kalendarz
    u mnie Karolinka

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Syn wczoraj wstał z gorączką ponad 40 stopni. Dzisiaj lepiej, ale siedzi w domu. Córka załapała chyba wirusa biegunkowego, siedzi w domu.
    Ja zrobiłam dzisiaj badania, ale tez juzw nosie kręci. Żyć nie umierać.

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    no sezon na wirusy w pełni. A ja cos ostatnio w nocy słabiej spie , mały w brzuchu fikołki chyba robi , mdli mnie i do tego ciagle do toalety!odsypiam w dzien ale przez to jakas zamulona jestem.

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    a mnie od wczoraj łapie zgaga, lecze się mlekiem..... i jakbym mogła to nie robiłabym kompletnie nic, Dorotka jak siedzi cicho tak siedzi - ale jak już zacznie tanczyc makarene w brzuszku tak ciężko ma skonczyc powiedzcie mi... macie już plan porodu do wypełnienia? co powinnam zaznaczyć tam?

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    i wpadł mi w oko ten wózek https://www.olx.pl/oferta/wozek-jedo...8-IDhTGI7.html co o nim myślicie? wart ceny swej ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    ja juz wczesniej pisąłam ze miałam ten wózek z pierwszym dzieckiem i byłam bardzo zadowolona. Wiec ja bym kupowąła. Super sie prowadzi , ma duze koła wiec supoer sie zima bedzie prowadził. Do dużej gondoli bez problemu zmiescisz ciepły spiworek a w koszu na zakupy mozesz wozic i zgrzewke wody mineralnejbo jest tak wytrzymały ;-)

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Moje dziecko ma jakiś skok rozwojowy, jest taki niegrzecznye masakra. Buchnął mowa, ciągle mi "pyskuje", spać w dzień nie chce wcale, nic nie mogę zrobić, bajzel w domu taki, że szok...
    Ja właśnie muszę mojej położnej powiedzieć, żeby mi przyniosła że szpitala wszystkie papiery do wypełnienia, bo potem nie wiadomo, czy będzie na to czas. Ja tylko to wypelniam, tam jest coś takiego jak zaznaczenie czy chcesz nacięcie, w jakiej sytuacji itd. A tak to nic więcej nie wypelniam, wiem co szpital zapewnia, porod rodzinny, zzo, piłki, odtwarzacz do muzyki jakbym chciała itd.

Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    i wpadł mi w oko ten wózek https://www.olx.pl/oferta/wozek-jedo...8-IDhTGI7.html co o nim myślicie? wart ceny swej ?
    miałam go na liście http://www.bangla.pl/opinie/p1262/je...-memo-freeline
    oczywiscie rozumiem że pojedziesz go najpierw oglądać przed zakupem ??

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów