Strona 132 z 288
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Fajny. Tez patrzyłam na niego, ale on ciężkawy.
    Te schody mnie dobijaja. Jak ja nie doceniałam windy..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    O dzięki za podpowiedz z tym BRUSS-em, przynajmniej nie będe lecieć na 7 rano.

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    Ja przytylam 7kg od poczatku ciazy,60kg teraz waze ale mysle ze przy takim jedzeniu szybko przybeda kolejne kg. Ja mam wozEk po 1 dziecku Jedo 4fyn i polecam .duze pompowane kola i duza gondola na zime te dwie rzeczy sa mega wazne .

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    haha, no u mnie natomiast w rodzinie 4 dziewczynki sie urodza i moj chlopaczek
    ja schudlam na poczatku 6 kg potem przytylam normalnie. wiec nie wiem jak to liczyc bo albo przytylo mi sie 7 czy 13 kg :P tak czy tak az sie zalamalam. gin powiedziala ze wagi nie widac a mozliwe ze to sie na kolejnej wizycie wyrowna . nie odebralam jeszcze wyniku na glukoze wiec nie wiadomo czy cukrzycy nie ma czasem

Cytat Zamieszczone przez Oluchna Zobacz posta
    Fajny. Tez patrzyłam na niego, ale on ciężkawy.
    Te schody mnie dobijaja. Jak ja nie doceniałam windy..
    róznice 3 kg mniej w innym wózku mnie nie przekonały. Tu mieszkamy w domku na parterze. A w krakowie 2 piętro ale mąż będzie nosił a jak nie to do wózkowni.

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    ja przed ciaza mialam 71, schudlam do 65 i teraz 78 kg . masakra schudlam ze stresu zw z egzaminami bo wymiotow mialam malo naprawde.
    w ktorym tygodniu dowiedzialyscie sie o ciazy? bo ja w 6,5 ;P

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    My zrobiliśmy test odrazu jak nie dostałam okresu a potwierdziliśmy u ginekologa w 6 tyg my też powolutku kompletujemy wyprawkę , dzisiaj jadę z koleżanką do smyka może jakieś kompleciki kupię ja nadal mieszcze się we wszystkie ubrania z przed ciąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Paulina96

O mnie
    ja w kwietniu mialam normalnie miesiaczke, a w maju juz nie, ale olalam to,myslalam ze stres przesunal. ostatni dzien egzaminow nadal nic. wiec test dzien po , akurat sobota. w srode do lekarza i potwierdzila
    no pewnie powoli trzeba pokompletowac bo potem ciezko bedzie .
    a pracujecie? bo ja jestem bezrobotna i sie zastanawiam jak to bedzie z pieniazkami od panstwa.. orientuje sie ktos?

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    no to dobrze jak wchodzisz, ja sie w spodnie mam problem wcisnac, a bluzeczki super i sweterki teraz nosze bo zimno dobrze ze istnieja leginsy hehe

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Ja zaczynałam z wagą 68 kg przy 178 cm. Jeszcze 4 tyg temu było 70 kg więc tylko 2 na plusie, a wczoraj prawie spadłam z wagi u gin - 73 kg!! 3 kilogramy w 4 tygodnie od ostatniej wizyty :P Ale fakt faktem jestem częściej głodna i potrafię zjeść więcej niż jeszcze miesiąc temu :P Nie sądziłam, że aż tyle bo nadal w swoich jeansach chodzę :P Trudno, będę się martwić po porodzie

My mamy już wózek, fotelik i łożeczko, które trzeba przemalować. Muszę dokupić jeszcze trochę ciuszków, materac do łóżka, kombinezon, kosmetyki, pościel, kocyki... Ogólnie sporo tego.. Ale zaczęliśmy zakupy we wrześniu i do listopada chcemy skompletować wszystko, żeby już w grudniu być gotowym. O praniu jeszcze nawet nie myślałam jak mam być szczera :P Czekam aż mężulo przemaluje pokój i złoży komodę dla Wiktorka

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów