Strona 131 z 289
Pokaż wyniki od 1,301 do 1,310 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    składacie już wyprawke? jak tak to od kiedy?
    ja mam w planach w tym miesiacu miec wszystko, bo przez plamienia jest jednak zagrozenie porodem przedwczesnym. a na zakupy z duzym brzuchem tez ciezko isc , wiadomo teraz tez pogoda kiepska to i nastroj podobnie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Ja co mogę to przygotowuję.
    Potem ciężko się ruszyć, ze o sezonie przedświatecznym nie wspomnę, więc nawet o tym nie myślę, żeby na grudzien zostawiać.

Większosć rzeczy juz mam, na razie jeszcze wózek i fotelik z większych zakupów zostają. W aptece chyba też juz dzsiaj czy jutro zamówię i będzie z głowy.
    U mnie niestety jeszcze przemeblowanie jest potrzebne,a to grubsza sprawa..

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    hehe, ja tylko biurko sprzedalam i mam miejsce na lozeczko, ktore niedlugo mi przywioza no tym bardziej ze wszstko i tak trzeba przeprac i wyprasowac ja za chemie sie jeszcze nie wzielam... nawet nie wiem co kupic, bo to pierwsze dziecko

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    Ja wlasnie zrobilam zamowienie w aptece internetowej ponad 300zl poszlo ale zamawialam tez troche lekow dla mojego 5latka.wozek mam po 1dziecku .musze kupic fotelik maxi cosi bo.swoj sprzedalam .kombinezon zimowy i pare jakis ciuszkow cieplejszych bo Synek urodzil.sie we wrzesniu wiec mineli sie troxhe z rozmiarami bo zimowych rzeczy brak w malych rozmiarach.wczoraj przywiezli mi lozeczko ale jeszcze.go.nie skladamy bo po co ma.sie kurzyc. Mi sie.ciagle.chce jesc jem.podwojne obiady i to z 2dana na kolacje to wszystko pochlaniam a potem.mnie mdli .jakos wedlina mi.nie wchodzi wiec jem nabial glownie.a o slodyczach nie wspomne wszystko bym.zjadla hahah

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    hehe, a co bedziecie mialy chlopaka czy dziewczynke?

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    i ile przytylyscie?

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Tu chłopaki królują.
    Dziewuch jak na lekarstwo.

U mnie w każdym razie po męsku.

Ja w sumie od najniżej wagi to juz 6 kilo, ale w stosunku do wagi sprzed ciąży tylko trzy. :P Tak się pocieszam w każdym razie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Oluchna Zobacz posta
    Ja na razie musze zapomnieć o wózku. co prawda musze się do jakiegoś przymierzyć, choćby po to, zeby mi nosidełko pasowało potem, ale na razie i tak nie mam z czym do sklepu..

Za to Ty jak najbardzoej mozesz się pochwalić nabytkiem. No i recenzję od razu.
    na OLX kupiłam Teutonia Mistral S10 czyli taki jak chciałam i to tu na miejscu w Gdańsku. 780zł komplet gondola + spacerówka ze spiworkiem zimowym i mufką zimowa na rączkę wózka. Do tego moskitiera i folie przeciwdeszczowe i parasolkę . Prowadzi sie rewelacyjnie i amortyzacja super!! W kolorach zieleni i brazu - czyli moje ulubione. duże koła piankowe. Spacerówka rozkłada sie do pozycji leżącej a budka ma wbudowaną moskitiere.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	363334993_3_644x461_teutonia-mistral-10-s-2w1-wozki-dzieciece_rev016.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	12.1 KB
ID:	98784Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	363334993_6_644x461_teutonia-mistral-10-s-2w1-_rev016.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	14.1 KB
ID:	98785Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	363334993_7_644x461_teutonia-mistral-10-s-2w1-_rev016.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	13.0 KB
ID:	98786

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Ja już w miare pranie i prasowanie ogarnęłam. Dużo już nie zostało.
    I ciesze się bardzo, bo wczoraj już to stanie z żelazkiem mi dokuczało, a tego jednak sie nazbierało całkiem sporo.

Jeszcze tylko kocyki, przescieradła itp, ale to moze poczekać.

Cytat Zamieszczone przez Oluchna Zobacz posta
    Tilia, mi też niedobrze po tym było, dlatego odstawiłam. Chyba tylko ze dwa dni brałam.

Tilia a robiłaś moze w invicta badnia krwi na nfz? Nie chce mi się leciec tam daleko, żresztą oni w beznadziejnych godzinach to laboratorium mają a kiedyś babka mówiła, ze można jesli przychodnia ma umowę podpisana. Zobaczymy, najwyżej wróce z niczym.
    w Invicta tylko na prenatalnych byłam i chyba na to doplerowskie w 30tc płatne też sie przejdę.
    Ja robiłam wszystkie badania krwi w BRUSS bo mi Niedźwiecka poleciła tylko tam 5zł za pobranie biorą ale wyniki badań na ich stronie są już wieczorem dostepne. EterMed mają z nimi podpisaną umowe . Sprawdź na ich stronie gdzie mają swoje punkty https://sklep.etermed.pl/nasze-placowki/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów