Strona 127 z 289
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,270 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Dlatego się cieszę, że trafiłam na to forum, bo tu przynajmniej nikt mnie nie dołuje, a pocieszyć potraficie

Jak u Was z oddychaniem dziewczyny? Mi się ostatnio ciężko oddycha, synek chyba na przeponę naciska.. Jak Wy się czujecie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Tak normalnie to nie czuję az tak dotkliwie. Ale jak leżę nie tak to strasznie cieżko. No i dzisiaj jak wlazłam po schodach to też zadyszka taka, że musiałam usiąść.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Dziewczyny, moze którejś się przyda, mnie niestety spora czesc dotyczy..

http://osteopatia-ginekologiczna.pl/filmy-edukacyjne/

takaja90 nie czytaj "wujka Google" bo tylko można sobie filmy nakręcić w głowie !!! cesarka to nie jest jakis koszmar i ciesz sie ze teraz Ci to proponują niz po 20h bóli porodowych .
    Ja sama dzisiaj spanikowałam bo zobaczyłam na wkładce lekko brazowe upławy - oczywiście google i szukanie.
    I po co mi to było , zeby tylko sie stresować wrrrrr a to poprostu normalne i mogło sie zdarzyć jeśli sie z M przyszaleje z rana
    ufff na razie nie nasila sie więc luzuje bo w piatek mam gin więc pewnie sprawdzi co i jak.

a oddycha mi sie ok i nie mam jeszcze zadyszki .... jeszcze ......

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Hej dziewczyny u mnie brzuszek już powoli się odznacza ale też jest mały waga 51 kg w 27 tyg , funkcjonuje normalnie tak jak przed ciążą ostatnio na siłowni dziewczyna w szatni zaczepiła mnie uprzejmie i mówiła , że to super że ćwiczę w ciąży , nie powiem miło mi się zrobiło po za tym teściowie wrócili z Korsyki i kupili kilka ciuszków dla maluszka uwielbiam te dziecię ubranka są przeslodkie a jak wchodzę do smyka to mam ochotę wszystko wykupić :P 13 pazdziernika idziemy na ostatnie usg prenatalne

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Nulcia, drobinka z Ciebie.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Chciałam zrobić USG 3D na pamiatkę, fotke i tak planowałam około 30 tygodnia, zresztą wtedy też chyba się robi mniej wiecej usg to by było przy okazji sprawdzone co trzeba. Ale tak gdzieniegdzie czytam, ze najlepiej ok 24 tygodnia zrobić.. Robicie? Macie w planach? Kiedy najlepiej?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Tilja no właśnie już sobie odpuszczę chyba Google, bo na prawdę wariuję czasem

Oluchna ja miałam w cenie podczas USG połówkowego w 21 tyg + kilka dni więc mam to jedno zdjęcie 4D na pamiątkę. Przy badaniu w 30 tyg również wiem, że ten lekarz robi więc jak się dobrze synek ustawi to oczywiscie skorzystam. Nie wybieram się osobno na usg, żbey specjalnie robić.

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Ja mam z kolei olbrzymi brzuch, choć gdyby mnie ktoś zobaczył od tylu to by nie powiedzial że jestem w ciąży, bo poza brzuchem w zasadzie wyglądam jak zwykle
    Co do usg 3d mój gin zawsze na chwilę przełącza i cos tam wydrukuje, ale póki co Młoda zawsze się zasłania więc widzę same rączki

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Takaja90 a jaka masz wadę wzroku? Bo ja mam delikatne rozrzedzenie siatkówki i w poprzedniej ciąży okulistka pytała się mnie czy chce rodzić naturalnie, powiedziałam że tak, to ona wpisala mi tylko skrócenie 2 fazy porodu na zaświadczeniu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów