Strona 126 z 288
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    U mnie brzuszek mało piłeczkowaty, niektórzy patrzą z niedowierzaniem, jak się dowiadują, że jestem w ciąży... Nie mierzyłam się, ale już w płaszczyk jesienny się nie dopięłam. Na szczęście nie wyrzuciłam jeszcze starego płaszczyka w rozmiarze 42, bo ten się jeszcze dopina. No i jak były softshelle w Lidlu to kupiłam w rozmiarze 44 i jeszcze mam trochę luzu.
    Nie wiem tylko, co zimą zrobię, zwłaszcza, że Święta po drodze i przydałoby się jakoś wyglądać...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    no u mnie tylko raz w warzywniaku starsza pani zauwazyła brzuszek ;D i puściła przodem. reszta ma to głęboko w tyłku tak jak rozpychanie się po sklepie.. ostatnio prawie bym dostała z łokcia w brzuch ;/
    a softshelle z lidla to mam chyba rozmiar 38 i zapne się ale taka upięta bardzo jestem, że aż nie wygodnie
    no nic, będę musiała znależć jakiś płaszczyk jesienny myśle, a jak będzie zimniej to jakiś większy grubszy szal aby spadał też na brzuszek..

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    U mnie brzuszek bardzo mały, wieczorem trochę większy się wydaje, ale generalnie nikt nic nie widzi, sąsiadka mi wygaduje, że ma większy bez ciąży:-):-) Ja póki co bez problemu chodzę w kurtkach, płaszczach roz. 38, na zimę mam oversizowy płaszcz i kurtkę parke ze sporym zapasem, więc nie martwię się, pewnie się jakoś zmieszcze. Ja przymierzalam w h&m spodnie roz. 40 ale lecą z tyłka i na brzuchu za duże, póki co śmigam w jeansach i spodniach sprzed ciąży + legginsy w domu:-)

Co do kolejek, to mi w pierwszej ciąży nikt nigdy nie ustąpił, więc się raczej nie nastawiłam, że teraz będzie inaczej:-)
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 02-10-16 o 21:48

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    To mnie pocieszyłyście dziewczynki Mnie tylko wszyscy straszą, że dziecko pewnie malutkie będzie, bo nie mam w ogóle brzucha.. Wszyscy też patrzą z niedowierzaniem, że to już 6 miesiąc. Obcy po mnie w życiu by nie poznał, koleżanki zasypują mnie swoimi zdjęciami jak one wyglądały... One miały kuleczki śliczne, a ja ledwo wybrzuszenie... Wciąż wchodzę w swoje jeansy 38, tylko kilka bluzeczek większych kupiłam, ale to bardziej przez biust właściwie. No i rajtki dla ciężarnych z Rossmana

W ogóle to mam doła... Okulista potwierdził, że muszę mieć cesarkę, a z posiewu po raz drugi wyszło mi E coli (brałam już antybiotyk)... Odpaliłam internet i aż się poryczałam czym może to grozić... masarka :/

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Mi też mąż pomaga jak może, ale dzisiaj sobie zrobił wypad na żużel i cały dzień w plecy:-( Niech w sumie korzysta, bo z taka małą dwójka ciężko się będzie wyrwać, ale mi tak nudno cały dzień siedzieć samej, jak nie możemy nigdzie wyjść..
    Zazdroszczę, ja w tygodniu siedzę sama z dziećmi . Chłop wraca na weekendy tylko. Nie mam zmiennika..

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    u mnie same wariacje - nowe meble , na ogrzewanie czekamy i tak o . Zaczął mi się czas parcia na pęcherz, jezuuuu....
    u Was bardzo juz widać brzuszki ? ja nie mam pojęcia co kupić na teraz, płaszcz jakiś? sweterki juz się niestety nie sprawdzają, jednak za zimno...
    I mi sikanie dokucza teraz. Brzuch to juz mam mega. Nawet pani w kolejce mnie poprosiła. Na razie jeszcze w sweterkach chodze, ale ten sezon niedługo pewnie się skonczy. Chyba na razie nic nie kupię, chyba , ze już zuepłnie w nic nie wejdę.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    A z małych brzuchów to trzeba się cieszyć nie martwic. Lżej nosić, kręgosłup tak nie cierpi, łatwiej do figury wrócić, same zalety.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Takaja Nie przejmuj się, w pierwszej ciąży miałam jako taki brzuch dopiero w 7 miesiącu, na sesję brzuszkowa poszłam dopiero 2 tygodnie przed porodem, żeby wyglądał dosyć okazałe, ale fotograf i tak kazał mi się "wypinac" i na obcasach pozowalam, bo wtedy był bardziej wydatny:-) Dodam, że Tymek nie był mały, ważył 3700g, więc maly brzuch nie oznacza dziecka z małą masa urodzeniowa:-) Teraz też ledwo coś wystaje, a Młody pewnie koło kilograma zaraz będzie miał:-)

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Mam zanjomą która tydzień przed porodem miała mniejszy brzuch niz ja w 6 miesiacu. Śmiałyśmy się z niej, ze jej się dziecko wokół kręgosłupa owinęło. ;D Synek tez wcale nie był maluszkiem, na pewno ponad 3 kilo.

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Ja dziewczyny ma 93 cm w pasie a waże 56 kg brzuch mam juz duży nikt nie ma wątpliwości ze jestem w ciąży.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów