Strona 125 z 288
Pokaż wyniki od 1,241 do 1,250 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    No i dobrze, ze się obudził lokator. Żeby tak matke denerwować..

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Oluchna Zobacz posta
    Ja jeszcze nie tak bardzo, głównie dlatego,z e do ostatniej chwili i tak nie będe wiedziała co i jak. Przymierzam sie jednak do Warszawy, jakoś tam bym się czuła pewniej. Ale niestety córka chodzi tu do szkoły i nie mogę ot tak sobie wyjechac i czekać. WIęc jak dziecko nie będzie się spieszyc to pewnie urodzi się w Warszawie, a jak będzie to w Gdańsku. Najbardziej mnie denerwuje, ze mam termin na poczatek stycznia i ze swiętami nie wiem co. Zawsze spędzałam u rodziców i jakoś nie wyobrazam sobie inaczej. Ale boję, ze jak przejadę te 400 km, to wysiądę z samochodu i urodzę od razu.

Do tego teraz z finansami mamy cienko i jakoś wszystko mnie przybija tylko.
    a jakbyś pojechała w połowie XII to córka i tak dużo ze szkoły chyba nie straci
    ja mam nadzieję, że po 600km mój jeszcze posiedzi bo w Kr nie mam nic przygotowane i dopiero zacziemy się szykować na miejscu.
    Oj widzę dołki masz ostatnio .....
    więc pocieszę Cię że ja już nie mogę doczekać sie L4 zeby tego zasranego ZUS-u nie płacić ale wtedy skończy sie również zarabianie i dostanę 200zł jałmużny ... i tak źle i tak nie dobrze wrrrrrr mąż jako ogrodnik tez ma prace max do XI i zaczyna w III. Kosiniakowe od zgłoszenia dziecka do USC a do tego czasu XI, XII i styczeń bez wpływów na konto nooo nie liczac 200zł z L4 ........

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    No to kichowato tak sezonowo zarabiać.
    A z ZUS-u tylko 200???
    Zus to w ogóle bym zaorała..

I ja licze , że w styczniu szybko załatwię te formalnosci. Podobno Pesel teraz już przy zapisie dziecka się dostaje, to zawsze trochę szybciej...

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Chyba niestety muszę zwolnić tempo, bo brzuch mnie jakoś ciśnie. Do wizyty jeszcze ponad dwa tygodnie..

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mnie trochę mniej męczy ostatnio brzuch, aczkolwiek ciężko zwolnić tempo przy chorym dziecku i jeszcze mnie coś zaczyna brać:/ Ja się porodu nie boję, co ma być, to będzie:-)

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Współczuję Karoll, mój ma tylko katar, ale samo to, ze siedzi w domu i roznosi go energia odbiera mi siłę.
    Nie wiem, czy on tak przyśpieszył ostatnio, czy jak tak zwolniłam, ale ostatnio nie nadążam. Co chwila gdzie sie nie obejrzę to coś rozlane, rozsypane, wywalone, to płacze to biega, nie ogarniam...

Zdrówka w każdym razie.

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    U nas też Młody chory więc mama zamiast leżeć jak ma przykazane przez lekarza 3/4 dnia biega za dzieckiem. Na szczęście po 16 mąż przejmuje warte

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mi też mąż pomaga jak może, ale dzisiaj sobie zrobił wypad na żużel i cały dzień w plecy:-( Niech w sumie korzysta, bo z taka małą dwójka ciężko się będzie wyrwać, ale mi tak nudno cały dzień siedzieć samej, jak nie możemy nigdzie wyjść..

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    u mnie same wariacje - nowe meble , na ogrzewanie czekamy i tak o . Zaczął mi się czas parcia na pęcherz, jezuuuu....
    u Was bardzo juz widać brzuszki ? ja nie mam pojęcia co kupić na teraz, płaszcz jakiś? sweterki juz się niestety nie sprawdzają, jednak za zimno...

Cytat Zamieszczone przez patusiaq Zobacz posta
    u mnie same wariacje - nowe meble , na ogrzewanie czekamy i tak o . Zaczął mi się czas parcia na pęcherz, jezuuuu....
    u Was bardzo juz widać brzuszki ? ja nie mam pojęcia co kupić na teraz, płaszcz jakiś? sweterki juz się niestety nie sprawdzają, jednak za zimno...
    no u mnie brzuszek już jak piłeczka 20cm więcej w pasie ale w kolejce do kasy w sklepie zupełnie niezauważalny dla innych haha wyjątek to Rossman gdzie byłam poproszona bez kolejki. A co do ubrań to kurtkę jesienną pożyczyłam od mojej Mamy i myślę ze posłuży przez zime bo nie mam zamiaru kupować ubrań na 3 msc. Kupiłam jedynie jeansy H&M Mama w rozmiarze 42 ale są dużo za duże jeszcze. Na razie getry + tunika ciepła i sweter wystarczą.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów