Strona 12 z 192
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez marthab Zobacz posta
    WItajcie dziewczyny...dziekuję za wszystkie słowa wsparcia....jednak na jednym forum przeczytałam cos co mnie załamało...
    napisala dziewczyna u której bera w t7 tc. urosła pięknie do 57000 a i tak okazało się ze ciązą bezzarodkowa...i nawet jak ją brali na zabieg to beta i tak rosła....chyba odpuszcze te badania;-(((( nie wiem jak wytrzymam do 24 maja do USG. teraz jestem w 6 tygodniu i modlę się aby serduszko zaczynało bić.....przepraszam Was ze tak męczę ale juz straciłam ciązę i tak bardzo boję się o tą.....bo wiem ze już wiecej raczej szansy na dziecko miec nie będę bo mam już skonczone 38 lat;-((((((((( nie pozostaje mi nic innego jak tylko się modlić o moją kruszynkę...
    Będzie dobrze!
    Trzymam mocno kciuki!
    Musisz myśleć pozytywnie.
    A byłaś już u lekarza? Robiłaś jakieś badania poza Beta?
    Ja robiłam USG prywatnie teraz był to 6tc0d
    I było już serduszko biło 113u/min - robiłam je bo krwawie... Byłam prywatnie 90zl nie majątek a jednak ten spokój ze wszystko dobrze.
    Polecam, jeśli możesz sobie pozwolić na taki koszt.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ania wizytę mam w czwartek 19.05
    Właśnie ze względu ze krwawie. .ale to wiem ze z Nadżerki, której nigdy nie miałam (albo nikt mi nie mówił ze mam)
    Biorę Luteine wiec musi być dobrze
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Okrąglinka na pewno będzie dobrze fajnie bo 19 maj już niedługo Ja mam dopiero 13 czerwca. A masz już założoną karte ciąży? Mi już założył i kazał zrobić sporo badań a że i tym razem chodze prywatnie to niezły wydatek mnie czeka

Senior Member Awatar Monic
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-25 zobacz kalendarz
    Okrąglinka najważniejsze że nie ma żywej krwi wtedy bys mogła sie martwić masz luteine serduszko bije to musi byc dobrze

Marthab moja pierwsza ciąża też byla bezzarodkowa wszystkie objawy ciąży mialam piersi bolaly beta rosla. Gin mi tlumaczyl ze przy pierwszej ciąży bardzo czesto sie tak dzieje. Musisz sie nastawic pozytywnie nerwy nie pomoga ani Tobie ani dzidzi ciesz sie ciąża na pewno będzie wszystko dobrze druga ciążę poronilam w 5 tyg a z 3 mam zdrowka donoszona coreczke gdzie na poczatku od wielu osob slyszalam ze mam sie nie nastawiac bo nic nie wiadomo ja od poczatku wierzyłam ze wszystko musi byc dobrze czułam to. Teraz do gin ide dopiero 23 będzie 7 tydz teraz calkowity brak objawów wczesniej juz wtedy mialam co ciąża to inna.

Ja caly czas zasmarkana gardlo boli stan podgoraczkowy córkę tez wczoraj wieczorem zlapalo echh oby szybko przeszlo bo mnie juz pd 30 kwietnia trzyma.

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Witajcie dziewczyny...
    tak jak obiecalam pisze wynik mojej dzisiejszej bety...7503,0mlU/ml
    w poniedzialek był na poziomie 2080,0....czy to dobry wynik jak na 4 dobę po ostatnim badaniu???

po poronieniu dosłownie dostaję na głowę...;-((((
    Piękna beta! Gratuluje

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny.
    Postanowiłam do Was napisać, mam termin na przełom grudnia i stycznia
    Szczerze to wolę urodzić w styczniu 3.01.2017- taki mam termin z USG. Bo Fasolek jest tydzień młodszy od tego co wychodzi z Miesiączki 25.12.2016

Mam nadzieje ze mogę do Was dołączyć
    Jak się czujecie?
    Witamy miło, że do nas dołączyłaś, grono się powiększa.

Mnie dzisiaj okropnie mdli.. leżę i odpoczywam.

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Ciągle plamie...
    Dziś same w domku... Niedźwiadek poleciał do pracy.
    Poskladałam tylko pranie i się wykąpałam.
    Masa brązowych skrzepów ze mnie schodzi. Ale tak poczytałam w necie na ten temat i to podobno nic groźnego

Teraz Leżakujemy i po raz 100000000 oglądam Krainę Lodu
    Też plamiłam, biore luteine 50 pod jezyk 4x1. Wszystko bedzie dobrze. Odpoczywaj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    WItajcie dziewczyny...dziekuję za wszystkie słowa wsparcia....jednak na jednym forum przeczytałam cos co mnie załamało...
    napisala dziewczyna u której bera w t7 tc. urosła pięknie do 57000 a i tak okazało się ze ciązą bezzarodkowa...i nawet jak ją brali na zabieg to beta i tak rosła....chyba odpuszcze te badania;-(((( nie wiem jak wytrzymam do 24 maja do USG. teraz jestem w 6 tygodniu i modlę się aby serduszko zaczynało bić.....przepraszam Was ze tak męczę ale juz straciłam ciązę i tak bardzo boję się o tą.....bo wiem ze już wiecej raczej szansy na dziecko miec nie będę bo mam już skonczone 38 lat;-((((((((( nie pozostaje mi nic innego jak tylko się modlić o moją kruszynkę...
    Nie myśl o najgorszym. Może udałoby Ci się przyspieszyć wizytę? Trzymam kciuki za Was!

Junior Member
    Fika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Chciałam sie niestety pożegnać. Dzisiaj trafiłam do szpitala z krwawieniem i niestety było za późno...

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Fika tak strasznie mi przykro

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów