Strona 115 z 289
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 2890

Styczniowe mamusie 2017

Cytat Zamieszczone przez takaja90 Zobacz posta
    Kochane Mamuśki, wybaczcie, że zmienię temat, ale kto mi pomoże jak nie Wy
    Czy Wy też macie już skurcze przepowiadające? Nie jestem w sumie pewna czy to właśnie to, ale od kilku dni czuję jakby brzuch mi się lekko spinał, robi się z niego taka "kulka", podnosi się wyżej i jest twardy. Po kilku chwilach się to uspokaja. Nie towarzyszy temu żaden ból.
    Dzisiaj skończyłam 22 tc, zaczynam 23.
    mam dokładnie tak samo "Skurcze Braxtona-Hicksa, zwane również skurczami przepowiadającymi, to skurcze macicy, pojawiające się po 20 tygodniu ciąży" wtedy staram sie odpoczać i po chwili mijają.....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja mam tego tyle, że szkoda gadać... A lekarz mi powiedział, że mam mieć max 5 na dzień, póki co jest więcej. Łykam 6 tabletek magnezu dziennie, w sobotę musiałam wziąć no-spe, bo brzuch twardy cały czas, jutro muszę mu zadzwonić i zdać relacje jak się sprawy mają, możliwe, że zaprosi mnie na wizytę sprawdzić czy ta szyjka nie szaleje. Z tego wszystkiego mam już dużo mleka i ogólnie jakaś taka zmarnowana jestem...

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Dziękuję Wam za odpowiedzi :*
    Karoll88 bardzo mi przykro, że tak się czujesz, zwłaszcza, że masz w domu już maluszka, którym musisz się zająć... Słyszałam, że na skracającą się szyjkę pomaga również leżenie z nogami uniesionymi do góry, ponieważ macica nie naciska wtedy na kanał rodny. Dawaj znać na bieżąco co u Ciebie, trzymam mocno kciuki za Was, żebyście jak najdłużej wytrwali w dwupaku :*

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    W poprzedniej ciązy szybko mi się to zaczeło, ale teraz na szczęscie cisza. Oby tak jeszcze trochę zostało. Ja aspargin łykam, bo skurcze w łydkach i stopach mnie męczą.

Senior Member
    pati1234

Mieszka w
    WARSZAWA
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-25 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny, jestem mamą 5 latka . W poprzedniej ciaży dużo czasu spędząłam na tym forum , teraz spodziewam sie drugiego szkraba. Termin mam na 1stycznia.
    Do ubiegłego tygodnia byłam bardzo aktywna , ale tydzien temu na wizycie okaząło się , że szyjka za szybko się skraca , obecnie mam 25mm , do tego twardnienie brzucha. Wiec dostałam apargin ,nospe i luteine no i zalecenie oszczędznaia się , więc leżakuje ....W czwartek ide na wizyte i zobaczymy czy to leżenie coś dało ...Ale mam nadzieje , że sprawa troche sie wyciszy bo juz nie wiadomo co robić...

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    pati Ja mam póki co 34mm i mam nadzieję, że trochę przystopuje. Zawsze istnieje taka opcja jak pessar, moja przyjaciółka miała z powodu szybko skracającej się szyjki i była zadowolona, aczkolwiek wiąże się to z ograniczeniem aktywności ruchowej, zakazem seksu no i wzrasta ryzyko infekcji, więc trzeba brać przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze leki. Mam nadzieję, że mnie to ominie, ale zobaczymy...

Moja mama w 3ciej ciąży chodziła przez 2 miesiące z 2cm rozwarciem i dała radę dotrwać do terminu bez leków i szwu na szyjce, poród trwał niecałą godzinę, ale to już był niezły hardcore, musiała leżeć plackiem.

Witam Wszystkie Styczniowe Przyszłe Mamy

jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Ciąża oraz jej wpływ na organizm kobiety było dla mnie zawsze wielką pasją, także z powodów prywatnych. W związku ze swoimi zainteresowaniami postanowiłam właśnie taki temat wybrać do swojej pracy magisterskiej. Byłabym wdzięczna każdej z Pań, która wypełniłaby moją ankietę. Jest ona anonimowa, a wyniki posłużą jedynie do mojej pracy magisterskiej. Zawiera jedynie 22 krótkie pytania, a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 3-4 minuty. Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    klitra

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Anonimowe zadawanie pytań, cenne rady i wskazówki
    Zachęcamy do odwiedzenia strony na facebooku Mamuśki-pytania i odpowiedzi

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny co myślicie o imieniu Nina ? Czy może Nadia?

Cytat Zamieszczone przez Iwonka100 Zobacz posta
    Dziewczyny co myślicie o imieniu Nina ? Czy może Nadia?
    Nina bardzo ładnie
    Nadia hmmm nie podoba mi się , to zdrobnienie od rosyjskiego Nadjeżda ( pisownia polska )

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów