Strona 111 z 288
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Ja druga ciąża, wcześniej chłopiec, teraz dziewczynka i w obu tak samo wyglądam. Brzuszek duży, ale tylko brzuszek, pierwsze 3 miesiące mdłości i wypryski a teraz wszystko normalnie. Więc wydaje mi się ze ten wygląd to cecha indywidualna, nie związana z płcią

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny , właśnie zdecydowałam sie na wózek Anex Sport (po przeczytaniu całego internetu) co o nim sądzicie??? druga opcja Riko Nano

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Tilja ja też przekopałam cały internet plus zaciągnęłam opinii koleżanek i też wahaliśmy się pomiędzy Anex Sport a Adamex Barletta/Aspena. Z doświadczenia Ci nic nie powiem, ale opinie miał super, wygląd świetny i ogólnie jestem na tak.
    U nas jednak stanęło na Adamex Barletta (wizualnie są mega podobne) i prawdopodobnie ten zamówimy.

Ja się Wam tylko pochwalę, że jesteśmy po USG połówkowym i widziliśmy synusia w 4D po raz pierwszy Płakałam No i co najważniejsze zdrowy jak rybka <3

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Powiem Wam, że wszystkie te wózki są teraz takie podobne do siebie, że aż ciężko się zdecydować. Biała rama teraz w modzie i wszelkie połączenia biało-szaro-czarne z jakimś kolorem Ja kupowałam 2 lata temu wózek i dopiero się ta kolorystyka zaczynała, dobrze się wstrzeliłam, bo mój Bebetto jest własnie biało-czarno-szary
    Ja miałam mieć wizytę we wtorek i lekarz mi się rozchorował, więc czekamy do soboty na wizytę. Na szczęście odebrałam wyniki i wszystkie są wzorowe, więc gorsze samopoczucie to pewnie zmęczenie przez te upały. Od wczoraj czuję się o niebo lepiej, bo temepratura trochę spadła i idzie oddychać

Cytat Zamieszczone przez takaja90 Zobacz posta
    Tilja ja też przekopałam cały internet plus zaciągnęłam opinii koleżanek i też wahaliśmy się pomiędzy Anex Sport a Adamex Barletta/Aspena. Z doświadczenia Ci nic nie powiem, ale opinie miał super, wygląd świetny i ogólnie jestem na tak.
    U nas jednak stanęło na Adamex Barletta (wizualnie są mega podobne) i prawdopodobnie ten zamówimy.

Ja się Wam tylko pochwalę, że jesteśmy po USG połówkowym i widziliśmy synusia w 4D po raz pierwszy Płakałam No i co najważniejsze zdrowy jak rybka <3
    fktycznie podobne a Adamex tańszy Jadę jutro do salonu BOBOWÓZKI bo mają wszystkie 3 które chcę sprawdzic i może coś mi sie rozjaśni w tym temacie . Twój wybór oczywiście też wpisałam na liste

po wczorajszym połówkowym jestem spokojniejsza - wszystko super - duży facet mnie zamieszkuje ale buzi nie pokazał przewidywana waga porodowa to 4200 ...........

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Tijla to ile szkrabek już waży i mierzy ?

Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta
    Tijla to ile szkrabek już waży i mierzy ?
    460gr wazy czyli tak jakby 1,5 tyg więcej miał hmmm wzrostu nie ma podanego na odpisie z usg

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Tilja to rzeczywiście kawał chłopa gratulacje dużo zdrówka dla Was

Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta
    Tilja to rzeczywiście kawał chłopa gratulacje dużo zdrówka dla Was
    dzięki oby nie był to objaw cukrzycy ciążowej... jutro ide na zlecone badania krwi

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Tilja nie martw się ,napewno wszystko będzie dobrze
    Ja właśnie zjadłam całą miseczkę duszonego szpinaku z czosnkiem mm mm

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: