Strona 101 z 289
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Tilja a który szpital wybrałeś w Krakowie ??

2. dzieckozakupy.pl
    Tilja który szpital wybralas w Krakowie??

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    U mnie też same chłopaki, ale ja się cieszę niezmiernie, że będzie drugi synus, a mąż to już w ogóle:-) On chyba miałby jakiś problem z akceptacja córki, tak teraz zrzedzi, ale się nie przekona póki co:-)

Cytat Zamieszczone przez marta8383 Zobacz posta
    Tilja który szpital wybralas w Krakowie??
    stawiam na Ujastek ... chyba że masz jakieś inne typy??

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Mój też od początku chciał synka więc jak się dowiedzieliśmy ze będzie chłopczyk był przeszczesliwy mój mąż jest osoba bardzo aktywna trenuje od lat kilka sportów więc już ma plany co do małego Mikołaja hihi

Tak z innej beczki będziecie kupować kombinezon zimowy czy kurtkę dla maluszka ?

Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta

Tak z innej beczki będziecie kupować kombinezon zimowy czy kurtkę dla maluszka ?
    ja stawiam na kombinezon zimowy , kurteczka chyba mało wygodna dla takiego maluszka . Dowiedziałam sie że w Krakowie czeka na nas cała wyprawka - siostra zorganizowała. No to zostają tylko pieluchy i wózek jeeeeee!!

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Tilja to się tak wydaje, że "tylko" hehe, nazbiera się jeszcze drobiazgów:-) Zrobiłam wczoraj zamówienie w aptece internetowej, bo taniej... I wyszło 600zl:-) Wszystko dla Malucha, dla mnie do szpitala, emolienty, bepantheny, akcesoria typu nożyczki, myjka, witaminy, moje mazidla, gatki poporodowe i podkłady i się ładna sumka uzbierala...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Tilja to się tak wydaje, że "tylko" hehe, nazbiera się jeszcze drobiazgów:-) Zrobiłam wczoraj zamówienie w aptece internetowej, bo taniej... I wyszło 600zl:-) Wszystko dla Malucha, dla mnie do szpitala, emolienty, bepantheny, akcesoria typu nożyczki, myjka, witaminy, moje mazidla, gatki poporodowe i podkłady i się ładna sumka uzbierala...
    no to zburzyłaś moje szczęscie hahaha
    Ale masz rację w 100%

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja też tak sądziłam, że po starszym mam całą wyprawkę, a jednak się nazbierało drobiazgów:-)

Nulcia ja kupie kombinezon, Tymek się urodził 20marca i miałam kurteczke i kombinezon z takim spiworkiem na dole, jedno i drugie średnio się sprawdziło, ubrałam kilka razy i było za ciepło. Teraz wolę klasyczny kombinezon, bo w nosidelku łatwo dziecko zapiać, śpiworek miał niby specjalny otwór na pasy, ale kiepsko się to sprawdzalo..

Moja sąsiadka robi hobbystycznie zdjęcia dzieciaczkom, mój model też ostatnio pozowal:-)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mms_20160901_142452.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	16.6 KB
ID:	98510
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mms_20160901_142436.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	19.7 KB
ID:	98511

Senior Member Awatar ewe_lina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-08 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie styczniowe mamusie. Czasami podczytuję forum, choć przy moim dwuletnim synku nie lada wyzwanie Mam termin porodu na 24 stycznia i z ostatniej wizyty wiem też że będzie drugi chłopczyk Cały czas aktywnie pracuję i mam nadzieję że jeszcze jakiś czas to potrwa choć nie ukrywam że jest coraz ciężej. Pozdrawiam !!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów