Strona 10 z 192
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Witaj Agnieszka Gratuluje dwóch kreseczka A w jakim wieku jest Twoja córeczka?
    Cieszę się że jest nas coraz więcej A Jak się czujecie dziewczynki?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja jestem dzisiaj taka wściekła... Moja lekarka (nie pierwszy raz) zrobiła mnie w balona, wczoraj umówiłyśmy się na 18ą na wizytę, wieczorem wysłała mi smsa z potwierdzeniem i nie przyszła sobie do gabinetu, telefonu nie odbierała, czekałam ponad godzinę. Dodzwoniłam się do jej męża - też lekarza, który zdziwiony "Ona Pani powiedziała, że dzisiaj przyjdzie? Mi mówiła, że źle się czuje i nie jedzie do gabinetu". No po prostu może człowieka szlag trafić, zmieniam lekarza, bo nie mam zamiaru się teraz denerwować i marnować swojego czasu...

Junior Member
    Fika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Cześć
    Chciałam się przywitać. Niepewnie bardzo, ale jednak.
    Dzisiaj byłam u gina i potwierdzona ciąża. Z jednej strony się cieszę, a z drugie straszliwie boję. Mam nadzieję, że dotrwam do końca. Oby!
    Gratuluję wszystkim mamusiom!

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka ZJ Zobacz posta
    Witam wszystkie styczniowe Mamusie! Ja też najprawdopodobniej będę styczniowa (ok. 15.01). Jeszcze nie miałam USG, na razie dodatni test i beta 1060...
    Nie spodziewaliśmy się że tak prędko nam pójdzie (choć chcieliśmy drugie dziecko) bo ja wciąż karmię Małą piersią. Średnio 8 x na dobę, w tym 4x w nocy...
    Tak jak poprzednio padam z nóg wieczorem i czuję się cała obrzęknięta.
    Dobrej nocy Wam wszystkim!
    Gratuluję Kiedy masz wizytę u gin?

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Fika Zobacz posta
    Cześć
    Chciałam się przywitać. Niepewnie bardzo, ale jednak.
    Dzisiaj byłam u gina i potwierdzona ciąża. Z jednej strony się cieszę, a z drugie straszliwie boję. Mam nadzieję, że dotrwam do końca. Oby!
    Gratuluję wszystkim mamusiom!
    Gratuluję, wszystko będzie dobrze

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Ja jestem dzisiaj taka wściekła... Moja lekarka (nie pierwszy raz) zrobiła mnie w balona, wczoraj umówiłyśmy się na 18ą na wizytę, wieczorem wysłała mi smsa z potwierdzeniem i nie przyszła sobie do gabinetu, telefonu nie odbierała, czekałam ponad godzinę. Dodzwoniłam się do jej męża - też lekarza, który zdziwiony "Ona Pani powiedziała, że dzisiaj przyjdzie? Mi mówiła, że źle się czuje i nie jedzie do gabinetu". No po prostu może człowieka szlag trafić, zmieniam lekarza, bo nie mam zamiaru się teraz denerwować i marnować swojego czasu...

Nie dziwię się, że byłaś wściekła. Powinna dać Ci znać. Naślij jej myszy

Odpisałam Ci na priv

Junior Member
    Agnieszka ZJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ania1005 Zobacz posta
    Witaj Agnieszka Gratuluje dwóch kreseczka A w jakim wieku jest Twoja córeczka?
    Cieszę się że jest nas coraz więcej A Jak się czujecie dziewczynki?
    Julka ma 13 miesięcy. Dopiero od 2 tygodni chodzi sama, więc nic innego nie robi, tylko biega po całym domu, zachwycona że może to robić, nabijając sobie guzy co 15min. A ja za nią, tuląc i pocieszając co 15min...

Bardzo dobrego dnia Wam wszystkim!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Agnieszka ZJ

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mani_a Zobacz posta
    Gratuluję Kiedy masz wizytę u gin?
    Na początku czerwca bo teraz to chyba dopiero 5ty tydzień...
    A jak Ty się miewasz?

Junior Member
    Agnieszka ZJ

O mnie
    Trzymam kciuki żeby wszystko szło dobrze - Tobie, Fika i nam wszystkim! Żebyśmy jakoś dotrwały do tego stycznia i urodziły fajne i zdrowe bobasy! Ja też się trochę niepokoję bo ta poprzednia ciąża była cała na podrzymaniu i leżąca (krwawienie w 9tym tygodniu), a teraz nie widzę szans na odpoczynek, nie mówiąc o leženiu, przy mojej Małej!

Junior Member
    Agnieszka ZJ

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ksia Zobacz posta
    No to witam w klubie i gratuluje. Nie zauwazylas zeby corka teraz bardziej sie cycusia domagala? Moj synek notorycznie noglby ssac bo podobbo pokarm jest tresciwszy i lepiej smakuje z tym ze ja chyba oszaleje do tego wszystkiego.
    Moja to samo - dziś w nocy budziła się na cyca co godzinę, i już od rana zaliczyła 3 karmienia. Oczywiście je już wszystko, ale wszystko przepija cyckiem. No i teraz zauważyłam że mogłaby nawet z godzine leżeć w moich objęciach i się relaksować przy cycku. A mnie cycki bolą jak 150... No ale jak mówię, że dość to zawsze marudzenie i płacze... Trochę liczę na to, że się sama odstawi w drugim trymestrze (podobno niektóre dzieci tak się odstawiają bo zmienia się smak mleka) bo ja nie mam pomysłu jak ją odstawiać... Oczywiście butelki w ogóle nie akceptuje. Pije z kubka niekapka, ale tylko wodę, jak próbowałam dać jej mleko to ani raz nie wypiła. Na śpiocha też nie... Bardzo mnie podniosło na duchu że nie jestem tu jedyna karmiąca ciężarówka. Moja doktor wie, że karmię, ciekawe czy pozwoli dalej to robić, biorąc pod uwagę, że tamtą ciążę miałam zagrożoną, no i mam 39 lat, co też nie pomaga...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów