Strona 998 z 1202
Pokaż wyniki od 9,971 do 9,980 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag nie pamietam czy gratulowałam jeśli nie to wielkie gratki!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Suli Zobacz posta

Dziewczyny, odbiegając od tematu - ale nie mam komu powiedzieć - byłam dziś na przymiarce sukni ślubnej(jak dla mnie będzie idealna) i dotarło do mnie, że do ślubu zostało mi bardzo mało czasu. I zaczełam się od nowa stresować...
    Kiedy ślub ? Ja pamiętam, że nie denerwowałam się wcale, aż do jednego dnia przed. Nawet rzuciłam pierścionkiem w mojego już teraz męża, bo mnie podeptał podczas próby pierwszego tańca i powiedziałam, że jak nawet nie umie zatańczyć ze mną jednego tańca to jak chce przeżyć ze mną całe życie :P Na szczęście pogodziliśmy się jakieś 2 godziny później.
    Sukni szukałam 2 tygodnie, znalazłam dokładnie taką jakieś nie brałam pod uwagę ale czułam się w niej wyjątkowo.
    Dasz radę! To będzie Wasz najpiękniejszy dzień w życiu

Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta

Szafirek, oczywiście trzymam mocno kciuki. Ale tez sie nie nastawiaj, zawsze lepiej sie miło zaskoczyć
    No właśnie to jest najgorsze, że już się nastawiłam. Dała mi nadzieję. No ale, tak jak dziś rano pisałam wiem że to pierwszy cykl więc jeśli nic się nie udało to nie będzie koniec świata

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Co do robienia bety w pierwszej ciąży zrobiłam bo powiedziała mi o tym koleżanka, w drugiej olałam tą kwestie zakładając, ze bedzie Ok... No i nie było, a ja żałuje. Teraz na pewno zrobię.

Burzujka serdeczne gratulacje. Widzisz jednak cos tam sie wchłonęło z kwasu foliowego. Maggie cieszę sie ze tak pozytywnie ci wizyta minęła i życzę zmiany jednak na dwie kreski.

Suli ja tez sie strasznie bałam i przejmowałam. W dniu ślubu za to totalny luz, wcale sie nie denerwowalam. Śmiałam sie ze wszystkie nerwy przed slubem wyszły ze mnie i juz nic nie zostalo. Moze u ciebie będzie podobnie? Ale nerwy to normalne.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Maggie cieszę sie ze tak pozytywnie ci wizyta minęła i życzę zmiany jednak na dwie kreski.
    To do szafirka nie do mnie

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Suli zazdroszczę ja brałam ślub w 20tc i moja suknia była bardzo nieidealna podobnie jak ja taki słoń :/ ale tragedii nie było... tylko do ideału daleko

Maggie beta jest Ok, spokojnie

Hipp nie mam pojęcia co do pregnylu.

Mira rozumiem, ze to na NFZ taki numer? Dlatego już od dawna jak gin to tylko prywatnie dzwonią ładnie potwierdzić, wchodzę i pani dr poświęca mi z usmiechem tyle czasu ile potrzebuję. Przykre to, ze płacimy składki a mozemy o tym tylko marzyć za dodatkowa kasę.

Burzujka, jak pięknie! Ogromne gratulacje

Szafirek, oczywiście trzymam mocno kciuki. Ale tez sie nie nastawiaj, zawsze lepiej sie miło zaskoczyć

Dziś były u mnie dwie dobre koleżanki. Było mi to potrzebne a jutro jedziemy skontrolować cykl... to bedzie 14dc. Zobaczymy czy zapowiada się owulacja w tym cyklu...

Kamila co powiedział lekarz rodzinny?
    Oczywiście, ze z NFZ. W poczekalni był armagedon, bo przecież nie byłam jedyna pacjentka umówiona na 1go. Kolejny wolny termin - końcówka lutego, ja podziękowałam, ale babki brały. Taki poziom obsługi tylko za nasze składki...

Hipp, nie miałam pojęcia, ze Pregnyl zaburza wyniki testów ciążowych i z krwi i z moczu, a tez go brałam przed IUI. Serio tak może być?

Kamila puk puk, co z tym białkiem? Wiesz coś?

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Człowiek całe życie składki a jak co do czego to albo czeka w kolejce lata do specjalisty albo idzie prywatnie. Najgorsze jest to że ten sam lekarz potrafi zająć się pacjentem na dwa sposoby. W zależności czy pacjent jest prywatnie czy na fundusz...
    Bylam wczoraj w aptece... mowie do faceta ze chce najczulszy test... rano patrze a tam czułość 25. Myślałam że szlag mnie trafi. Czekam na @:-)
    Wiecie co? Wstałam wcześniej żeby zatankowac... i tak się pospieszylam ze mam pół godziny do pracy :-)
    Miłego dnia Dziewczyny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    To do szafirka nie do mnie
    Jejku faktycznie przepraszam, tak to jest jak sie myśli o stu rzeczach na raz.

Mira tak fałszuje bo to jest w tym leku wlasnie beta hcg. Wiesz jakie piękne dwie kreseczki na teście ciążowym mam od 3 dni? Oczywiscie robiłam go tylko żeby sprawdzić czy lek sie rozszedl po organizmie czy go wchlonelam. Zastanawiam sie tylko kiedy to będzie juz moja ewentualna beta a do kiedy jeszcze sie utrzyma ta z zastrzyku.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Hipp dzięki, oby wasze wszystkie kciuki coś dały
    A jesteś pewna, że te dwie kreseczki to zasługa leku?

Evlin idź do rossmanna jeśli masz gdzieś blisko tam jest ten pink test i ma czułość 10. Chociaż w aptece też powinni taki mieć.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów