Strona 996 z 1202
Pokaż wyniki od 9,951 do 9,960 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Evlin- prędzej niż nam się wydaje je zobaczymy

Maggie spokojnie.. Wdech.. Wydech...! Piękna beta, przyrost duży Nie musi być przecież idealnie podwojony.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No to jest za co trzymać kciuki Szafirku
    Mówiła kiedy masz powtórzyć test?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    No Szafirek to trzymam kciuki. Nie dziwie się że masz nadzieję po takiej informacji kazdy by sobie zrobił nadzieję

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Ja też w pierwszej ciązy zrobiłam tylko test (właściwie trzy) i w 6 tyg byłam u gina, nie robiłam wtedy bety. Zrobiłam teraz tylko dlatego, że badzo wcześnie ten test pokazał drugą kreskę i nie wiedziałam czy to na pewno ciąża. Jutro zbadam przyrost dla pewności bo to jednak jeszcze bardzo wczesna ciąża. Ja w pierwszej ciąży nie miałam takiej śwadomości jaką mam teraz i pewnie dlatego sam test mi wystarczył.
    W ogóle w pierwszej ciązy to miałam ochotę każdemu od razu powiedzieć a teraz jest tak zupełnie inaczej
    Ja w pierwszej ciąży zrobiłam betę na potwierdzenie testu, ale tylko raz. Nie wiedziałam, że ważny jest przyrost. Teraz czytając forum ta świadomość jest większa, ale co za tym idzie strach też jest większy, jak zdałam sobie sprawę ile jest poronien. No ale trzeba być dobrej myśli

Szafirek no to jest duża nadzieja trzymam kciuki dziewczyny może nastepny worek się rozwiązuje

O mnie
    Powiedziała, że najlepiej zrobić badanie z krwi na koniec tygodnia, lub test dzień po spodziewanej @ (poniedziałek).
    Dziękuję i sama też trzymam kciuki :P. Mężowi nic nie powiedziałam. Za bardzo przeżywał dzisiejszy poranny test.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    To szafirek trzymam wciąż kciuki !

Ja muszę się Wam przyznać że negatywne testy strasznie mnie podlamały... jakiś ogólnie nastrój depresyjny. Nie wiem czy to pogoda, @ czy co innego. Tak często sobie myślę, że skoro w styczniu się nie udało, to czemu ma w lutym czy innym miesiącu. Tym bardziej podziwiam Was i Waszą walkę

Ja tez w ciazy nie badalam bety. Nawet przez cala ciaze nie wiedzialam ze jest tak8e badanie. Tylko test ciazowy r9bilam. Co ciekawe mialam plamiejie w ciazybi bralam dupaston ale nikt mi nie zlwcal sprawdzania bety.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Rossiczka, wiem jakie to uczucie zobaczyć jedną kreskę zwłaszcza jak się człowiek sam nakręca. Pierwszy raz robiłam test z nadzieją na dwie i jedna bardzo mnie rozczarowała. Ale chwile później pomyślałam, że widocznie tak ma być, widocznie to nie jest dobry czas. Wiem, że to tylko słowa i raczej pocieszenia nie niosą. Ale nie możesz się załamywać i poddawać. Spróbuj myśleć pozytywnie. Każda z nas będzie w końcu miała serduszko do kochania. Każdej z nas się w końcu uda, bo robimy wszystko by tak się stało.

O mnie
    Tak swoją drogą Mira, też zmieniłabym gabinet skoro nie potrafią nawet zadzwonić i poinformować, że wizyty nie będzie. Pytanie tylko czy lekarz sam w sobie jest dobry czy i tak chciałaś zmieniać?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Tak swoją drogą Mira, też zmieniłabym gabinet skoro nie potrafią nawet zadzwonić i poinformować, że wizyty nie będzie. Pytanie tylko czy lekarz sam w sobie jest dobry czy i tak chciałaś zmieniać?
    Już podjęłam decyzje o zmianie. Chciałam iść tam ostatni raz właśnie z powodu tej nieszczęsnej cytologii. Więcej nie chce i nie muszę. W poniedziałek mam wizyte u nowego ginekologa.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów