Strona 993 z 1202
Pokaż wyniki od 9,921 do 9,930 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Dziękuje ślicznie za wszystkie gratulacje :*
    Test pink ten czuły. Jestem w szoku, że tak szybko wykrył. Na początku myślałam, że mi się przywidziało ale jak mój mąż też tam coś zobaczył to już mówie lecimy na bete Teraz jak test poleżał cały dzień to już trochę wyraźniej widać. Dobrze, że ja tych leków na kregosłup nie wziełam, swoją drogą już mnie nie boli to chyba z tych emocji

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Dziękuje ślicznie za wszystkie gratulacje :*
    Test pink ten czuły. Jestem w szoku, że tak szybko wykrył. Na początku myślałam, że mi się przywidziało ale jak mój mąż też tam coś zobaczył to już mówie lecimy na bete Teraz jak test poleżał cały dzień to już trochę wyraźniej widać. Dobrze, że ja tych leków na kregosłup nie wziełam, swoją drogą już mnie nie boli to chyba z tych emocji
    Super, gratulacje Agag

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny powtórzyłam test. Jedna kreska. Czekam az przyjdzie @ i staramy sie dalej :-) trochę było mi przykro ale nastawialam sie na taki wynik. Milego dnia Kochane :-)

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    26dc, 11dpo nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test. Miałam ten pinkt super czuły. Ale wyraźna jedna kreska i nawet cienia cienia drugiej. Chyba wbrew temu co zapowiadałam nastawiłam się troszkę i mi przykro. No ale, to był pierwszy cykl. Zacznę martwić się przy 6-7. Chociaż smutno będzie przy każdym nieudanym. Zawsze jest w nas jakaś iskierka nadziei. Nawet jak wmawiamy sobie, że nie.
    Dziś ginekolog. Zobaczymy co powie na bolące od tygodnia jajniki.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Szafirek, Evlin tak mi przykro. W sumie @ jeszcze nie macie więc iskierka nadziei zawsze jest. Szafirek moim zdaniem bardzo dobrze że jest bo pomaga nam walczycz dalej. Masz rację, za każdym negatywnym testem jest przykrość smutek i złość, ale prawdą jest też ze zaczynający sie nowy cykl napełnia nas na nowo nadziejami i tymi iskierkami. Głowa do góry i pamiętaj o koronie hehehe

Anla, zdrowiej!

Szafirek, evlin, przytulam...

Agag, cudowne uzdrowienie ciazowe hihi

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Szafirek, evlin glowa do gory nowy cykl, nowe nadzieje kazda z nas doczeka sie cudu w postaci dziecka predzej czy pozniej. Ja pierwsze cykle bralam mega do siebie plakalam i ogolnie wielka zalamka. Teraz w lutym zaczynam 6 cykl i powiem Wam, ze wydaje mi sie ale jestem blizej celu niz dalej. Taka mam intuicje . Jak przychodzi @ to juz nie zalamuje rak tylko mysle odwrotnie "za 2 tyg znowu mamy szanse" i obmyslam nowy plan dzialania. Jest mi przykro ale zmienilam nastawienie i od razu lepiej sie czuje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Anla dzięki i zdrówka

Evlin przykro mi, przytulam :*

Szafirek 11dpo to może być za wcześnie na test. Jeszcze nie trać nadziei

Ja po drugiej becie, po 15 wynik. Kciuki mile widziane

Burzujka kciuki scisniete za Twoje dzisiejsze usg

A teraz jeszcze jadę z córką do lekarza, bo coś ją bierze :/

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny, dobrze mieć w was wsparcie
    Oczywiście maggie mogło być za wcześnie. Zainspirowała mnie agag, która miała ze mną w week testować a tu już wiadomo . No ale każda ma inaczej więc ta iskierka we mnie jeszcze jest.
    Kamilaa, pewnie za każdym następnym razem z jednej strony ciężej, że nadal nic ale z drugiej łatwiej bo już się wie czego można się spodziewać i jakie emocje towarzyszą.

No nic, trzeba poprawić koronę ja mówi Hipp i iść dalej
    Zrobiło mi się przykro, ale nie załamałam się czy coś W końcu się przecież uda

Maggie trzymam kciuki za piękny przyrost bety

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Szafirek ściskam mocno.
    Doskonale wiem o jakich uczuciach piszesz. Może w lutym się uda :-)

Meggie kciuki trzymam, za betę. No i zdrowia dla dziecka. Na siebie też uważaj, ja z przychodni zawsze coś przyniose, dlatego unikam jak mogę ;-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów