Strona 990 z 1202
Pokaż wyniki od 9,891 do 9,900 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Hipp podejrzewam, że emocji dużo ja pewnie też bym o trzecim nie powiedziała. Po co ma się chłopina denerwować Moja mama czasem wspomina, że na nasze pokolenie przypadają bliźniaki, ale biorę to z dużym dystansem

Maggie uczę od 0 do 3 klasy, czyli takie cudowne małe dzieciaczki jeszcze przed buntem dojrzewania :P

Evlin leniuchowanie jest cudowne chociaż ma się dużo czasu na myślenie co nie zawsze jest dobre. No i na czytanie głupot w internecie.

Mój mąż dostał świra na temat ciąży.. I dziś rano musiałam go wyprowadzić z tego błędnego koła bo przytłaczało i mnie i jego. Staraliśmy się raz a on już w swojej podświadomości ma chyba z 7 dzieci.. Na początku mnie to bawiło i cieszyło, że tak panikuje, ale teraz już przegina- to nie na moje nerwy

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Faceci czasem zachowuja sie tak ze az rece opadają

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Maggie gratulacje super beta!
    Evlin tak mi przykro ze cie mama tak potraktowała. Osoba od ktorej oczekujesz zrozumienia akceptacji i wsparcia. Rozumiem cię doskonale ja nigdy też nie mialam oparcia w rodzicach którzy oprócz zaspokajania naszych fizycznych potrzeb zapominali o tych emicjonalnych. Dlatego o naszych staraniach nie wie rodzina, tylko przyjaciółki.
    Byłam dzis na USG i bardzo sie zdziwilam liczyłam na marne chociaż 12mm a tu dwa 20mm i jeden 18mm. Pani doktor zapytala czy wchodzi w grę ciąża bliźniacza no i dostalam zastrzyk. Zobaczymy co bedzie ale mam stracha
    O kurcze Hipp to całe pęcherze a nie pęcherzyki. I że 10 dc już takie giganty? Toż to one zaraz i bez zastrzyku by pękły.
    Owocnych działań i lepiej powiedz mężowi, bo jak Wam się udadzą bliźniaki albo trojaczki! to będzie miał pretensje, że mu nie powiedziałaś.
    Piękna owulacja

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mira w ubiegłym miesiacu nie pękł i przerósł do 4cm! Wiec w tym miesiącu dzialamy z zastrzykiem na pęknięcie. Zobaczymy co z tego wyniknie. Powiedziałam mężowi że mogą być bliźniaki ale o trojaczkach to sama sie boję nawet myśleć

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    mama mojego taty jest z blizniakow, ja tez jestem (chociaz siostra zmarla podczas porodu niestety), a brat mojej mamy tez ma blizniaczki. wiec podobno moje dzieci maja miec blizniaki, ze niby co drugie pokolenie. ja bym bardzo chciala, bo tylko raz sie chodzi w ciazy, a dwojka dzieci ;D no ale tym razem jedno ;P nie mozna byc zachłannym, no nie?

milego dnia dziewczyny

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Hipp miałaś cos na dojrzewanie pęcherzyków czy tak same z siebie?

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    mama mojego taty jest z blizniakow, ja tez jestem (chociaz siostra zmarla podczas porodu niestety), a brat mojej mamy tez ma blizniaczki. wiec podobno moje dzieci maja miec blizniaki, ze niby co drugie pokolenie. ja bym bardzo chciala, bo tylko raz sie chodzi w ciazy, a dwojka dzieci ;D no ale tym razem jedno ;P nie mozna byc zachłannym, no nie?

milego dnia dziewczyny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U mnie kolejny raz sie nie udało i przyjechała @ . Postanowiłam kupic ten żel o którym pisałyscie i dodatkowo mleczko pszczele w tabletkach bo tez słyszałam ze pomaga w zajściu w ciąże wiec chwytam sie wszystkiego.
    Co do bliźniaków to mój dziadek był z bliźniaczej ciąży ale jego brat po tygodniu zmarł. Z kolei u mojego męża dziadka siostry były bliźniaczkami. Dodam ze nikt w rodzinie z mojej strony żadna kuzynka ani kuzyn nie mieli bliźniaków

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    U mnie w rodzinie bliźniaków nie ma, oprócz jednego przypadku dwujajowych ale to była 9 ciąża cioci i wujka (brata mojego taty)- 7 ciąża donoszona

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie są, ale nie z mojej puli genowej, bo brat ma chłopców, bliźniaki dwujajowe ale wiadomo, że to zasługa bratowej a ona to obce geny.
    A tak, to zero.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów