Strona 989 z 1202
Pokaż wyniki od 9,881 do 9,890 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Byłam dzis na USG i bardzo sie zdziwilam liczyłam na marne chociaż 12mm a tu dwa 20mm i jeden 18mm. Pani doktor zapytala czy wchodzi w grę ciąża bliźniacza no i dostalam zastrzyk. Zobaczymy co bedzie ale mam stracha
    O kurcze, chyba nie jestem w temacie! Jaki zastrzyk? Na pęknięcie pęcherzyków? Bliźniaki? Jakoś tak odczytałam to i poczułam podekscytowanie . Trzymam kciuki, żeby się udało tym razem

Evlin u nas cała szuflada słodyczy, bo jak mama z Holandii przyjeżdża w odwiedziny to zaopatruje nas w tony słodkości. A ja później stoję nad szufladą ze łzami w oczach i ślinką po same kostki :P ale twardo gorzką czekoladę wcinam...

Cały dzień się dziś leniłam. Aż mnie plecy bolą od leżenia :P idę teraz wziąć kąpiel z pianą i znowu do łóżeczka, ahh jak ja uwielbiam mieć wolne

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Szafirek ale ci dobrze, ja muszę rano do pracy naginać. Tak dostałam pregnyl na pęknięcie. Dzis mam dopiero 10cd wiec kompletnie sie nie nastawialam na takie informacje. A tu szok. Zobaczymy co z tego bedzie. Dzis i jutro działania a potem okrutne czekanie. Mąż już panikuje co bedzie jak wyjdą bliźniaki, a to mu powiedziałam o 2 pecherzykach. Jakby wiedział ze trzeci sie tam moze czaić to by oszalal.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Hipp lepiej mu nie mów :-) chociaż ja osobiście też bym się obawiała. Chociaż z drugiej strony więcej miłości i szczęścia naraz :-)

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    Kasiu jak bedzie wygladala Twoja wizyta? Pojedziecie tam na kilka dni? Z tego co pidalas pamietam ze lakarz zleci Wam badania w swoim laboratorium. Wiec to chyba kilka wizyt bedzie?
    Jedziemy teoretycznie tylko na badanie nasienia wizytę z malina. Okazało się jak ostatnio dzwoniłam ze po wizycie z malina od razu można zrobić badania krwi. Bo zależne są od tego jakie zleci. Więc potem oczekiwanie około 3 tyg na wyniki i znowu wizyta u Maliny. Na kolejnej wizycie albo może od razu zlecić zastrzyki albo kolejne badania. Boje sie ze po dwóch zabiegach skieruje mnie na laparoskopie albo histeroskopie (niepamiętam które to robi się po zabiegu) no i im więcej badań tym diagnoza może się wydłużac. Tak przynajmniej powiedziała mi kobieta w rejestracji.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    Hipp lepiej mu nie mów :-) chociaż ja osobiście też bym się obawiała. Chociaż z drugiej strony więcej miłości i szczęścia naraz :-)
    No właśnie. Myślałam ze ja bede bardziej panikowala a tu mąż.
    Kasia zycze ci żeby szybko uchwycili przyczyne waszych problemów i jeszcze szybciej udało się zajsc w ciążę i donosić dzidziusia.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Hipp wow, no to dzialajcie tam z mężem i oby chociaż z 1 komórką się udało. A szanse macie zwiększone też jakaś podjarana jestem tą informacją

Szafirek jakiego przedmiotu uczysz ?

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Hipp ale niespodzianka bylaby gdyby okazalo sie ze jednak blizniaki :-) swoją droga to niesamowite ze 10 dc a pecherzyki takie duze :-) pewnie za chwilke będzie owulka :-)
    Szafirku poleniuchuje z Tobą bo jutro wolne :-) może wyciagne męża na spacer.. a teraz dla odstresowania sprzatam mojego wieczoru dziewczyny. Jesteście cudowne :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Evlin też jesteś cudowna ! Nigdy nikomu nie daj wmówić że jest inaczej :-)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jeju Hipp ale News powiem szczerze, ze jakbym usłyszała takie pytanie to sama bym odpowiedziała tak i cieszyłaby sie chociaż mam już jednego szkraba. Wszystko jest kwestią organizacji jak to mawia Moj mąż a takie bliźniaki to tylko przez pierwszy rok jest męczarnia, potem nawzajem się zajmują ciekawe jak w czwartek moje pecherzyki... to bedzie 14 dc i nie nastawiam sie na nic bo moze nawet sie okazać, ze nie bedzie owu, ale nadzieje trzeba miec ile mm ma pęcherzyk jak ma pęknąć? A ile jak nie dojrzeje w tym cyklu? głupie pytania, ale ja kompletnie sie nie znam!

By pękł musi miec ok 20mm

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów