Strona 988 z 1202
Pokaż wyniki od 9,871 do 9,880 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Co do sprzatania i gotowania to ja nie znosze. Kwiatow doniczkowych nie lubie tylko ciete.

2. dzieckozakupy.pl
    Poza tym moj maz mnie strasznie denerwuje ostatnio co raczej nie sprzyja staraniom o ciaze...

Ludzie dziela sie na 3 grupy. Jedni nie maja za grosz taktu u rzucaja haslami w stylu "nie umiesz zrobic zonie dziecka? Moze Ci pomoge?" (to uslyszal maz kolezanki. Chyba bym zabila takiego delikwenta)... Druga grupa nie chce urazic wiec tematu skrupulatnie unika, a jak sie dowie to zyczy cudu i nma pewno sie uda, a adopcje traktuje jak najwieksze zlo. Tych trzecich, normalnych jest niewielu.ja dzis znowu uslyszalam, ze za mlodzi jestesmy i sie nam uda, niepotrzebnie panikujemy.

A mnie sie po prostu serce kraje jak slysze o niechcianyvh dzieciavh.

Kasiu jak bedzie wygladala Twoja wizyta? Pojedziecie tam na kilka dni? Z tego co pidalas pamietam ze lakarz zleci Wam badania w swoim laboratorium. Wiec to chyba kilka wizyt bedzie?

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziękuję Wam dziewczyny :-) jesteście kochane :-) czuje że jutro jednak będzie @ a dzięki temu że jesteście jakos latwiej mi to przyjąć :-) ostatnio czuje sie w tym wszystkim okropnie samotna i bez życia...

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin co za masakra! Współczuje Ci otoczenia. Pamiętaj, ze my nie pozwalamy Ci się dołować

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moja rodzina tez jest empatyczna. Jedynie siostra męża trochę mnie irytuje za każdym razem pytając jak tam starania :/ ale to nic w porównaniu z tym co tu czytam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    My też uznaliśmy, że nikomu nie powiemy o staraniach. Dopiero jak się uda..
    Mama i teściowa czasem pytają kiedy wnuki. Ale raczej nie naciskają i nie komentują. Zawsze odpowiadamy, że w swoim czasie i wtedy temat się urywa.

Ale mam dziś dzień. Od rana nic nie jadłam bo nie miałam ochoty a teraz konia z kopytami bym zjadła a ja dietę mam.. Jak patrzę na ciasto, które przynieśli w week sąsiedzi to aż mi ślinka cieknie :P

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja niepotrzebnie sie wygadalam o staranich... chociaz myślałam że raczej otrzymam wsparcie niz krytyke. A jesli to mial być żart to raczej kiepski.
    Szafirku narobiłaś mi ochoty na słodkości jednak u mnie nic nie znajdę

Maggie gratulacje super beta!
    Evlin tak mi przykro ze cie mama tak potraktowała. Osoba od ktorej oczekujesz zrozumienia akceptacji i wsparcia. Rozumiem cię doskonale ja nigdy też nie mialam oparcia w rodzicach którzy oprócz zaspokajania naszych fizycznych potrzeb zapominali o tych emicjonalnych. Dlatego o naszych staraniach nie wie rodzina, tylko przyjaciółki.
    Byłam dzis na USG i bardzo sie zdziwilam liczyłam na marne chociaż 12mm a tu dwa 20mm i jeden 18mm. Pani doktor zapytala czy wchodzi w grę ciąża bliźniacza no i dostalam zastrzyk. Zobaczymy co bedzie ale mam stracha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów